1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Nişan Kıyafeti Kararsızlığı

'Abiye' forumunda sevim0308 tarafından 13 Mart 2015 tarihinde açılan konu

1. bsyl

bsyl Uzman Üye+

Tabiki tercih senin canım :* :* ışıltıdan kasıt kol detayında bir iki sıra taş olabilir mesela yada yaka kısmında renk olarak da toz pembe olanı tercih etmelisin sözünde de mor giydin çünkü :D ama morun renk tonu benim nişanlığımın tonuna çok benziyo:asik:asik

aytenengin bunu beğendi.
  2. aytenengin

aytenengin Uzman Üye+

Kesinlikle benim de aklım mor daa :) ama bir de üzerime dedinediğimdeki halimle bakmak istiyoruum :) en kısa zamanda deneyip bu başlıkta paylasacagıım o zaman daha net bakar kararımızı veririz :)

bsyl bunu beğendi.
  3. bsyl

bsyl Uzman Üye+

Tamamdır canım :D resim çektirmezlerse bir yakınını görüntülü ararsan o ekran görüntüsü alabilir aklında olsun bir arkadaşım öyle yapmıştı :D

aytenengin bunu beğendi.
  4. DAMLA01

DAMLA01 Aktif Üye+

Canım ikisi de çok güzel modelde renkte ama renk olarak kararsız kaldıysan bu modele yakın olupta renk çeşidi daha fazla olan elbise bakmanı öneririm :)

aytenengin bunu beğendi.
  5. Mgulay74

Mgulay74 Aktif Üye+

Kalbin hangisini giymeni söylüyorsa o rengi giy canım sonuçta senin en mutlu günün ve içinde kendini daha mutlu hissettigin elbise ve renk olmalı :)Benim ve diğer arkadaşların dedikleri nacizane bir fikirfikir sadece ;-)

aytenengin bunu beğendi.
  6. mldfyz

mldfyz Uzman Üye+

Prensess gibi olursun hemde<3bayildim elbisenin modeline kuzum moru daha gosteriyor kendini ama sozunde giydigin icin pudrasi diyecegim saclarin acik renk olmadigi icin bence pudrada yakisir sana bana pek gitmiyor mesela ruh gibi oluyorum azcik:Dama eminim sende guzel olur deneyebilme sansin varsa uzerinde daha icine sinerek karar verirsin hersey gonlunce olsun icine sinsin insallah guzel gunler sizin olsun artik hepp:*

aytenengin bunu beğendi.
  7. aytenengin

aytenengin Uzman Üye+

Aklımda bulunsun canım :D

bsyl bunu beğendi.
  8. aytenengin

aytenengin Uzman Üye+

Keske daha fazla renk seceneği olsaydı ama iki renk var bu modelde baska magazalardan alternatif bakabilirim canım tesekkur ederim :*

DAMLA01 bunu beğendi.
  9. aytenengin

aytenengin Uzman Üye+

Teşekkür ederim canım önemli olan da o zaten en cok içime sinen olacak insallah :)

Mgulay74 bunu beğendi.
  10. aytenengin

aytenengin Uzman Üye+

Yaaa senin yorumunu seveyiiim :) hiçte bile sende ruh gibi olmazsın sana ne giysen yakısır :* denicem kuzum bi kaç kişi daha aynı şeyi söyledi ten rengim acık olmadıgı için pudranın da güzel duracagı konusunda yorumlar deneyelim bakalım nasıl olacak :)

mldfyz bunu beğendi.
  11. MasallPrenses

MasallPrenses Uzman Üye+

Canım baktığın sitede ben bunu da beğendim sen gelin adayısın diğer konuklardan bir farkın olması lazım :D şaka bir yana içine hangisi sinerse onu giy canım sonuçta senin günün benim ki sadece fikirdi :asik
    1.JPG 2.JPG

sedaozer, Özlem, mrvchn ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  12. aytenengin

aytenengin Uzman Üye+

Teşekkür ederim kuzum ama hiç begendiğim bir model değil bu benim renk olarakta bel kısmının düşüklüğü olarakta :*

Bu Sayfayı Paylaş