1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Nişan Kıyafeti Kararsızlığı

'Abiye' forumunda sevim0308 tarafından 13 Mart 2015 tarihinde açılan konu

1. türkan

türkan Süper Üye+

aynen uçuş uçuş seyleri çok tatlıı

2. mukaddes izm

mukaddes izm Aday Üye

Böyle bişey istiyorum yakışır inşallah :) teşekkür ederim yardiminz için

Ekli dosyalar:

3. tugceyngn

tugceyngn Yeni Üye

Kızlar eylülde nişanım var prenses model düşünüyorum bu hafta dıkım ıcın gıtcem fıkrım yok yardım edermısınız sarısınım beyaz tenlıyım pembe düşündüm ama yardımcı olurmusunuz lütfenn :confused::bilmiyorum:)

Ebru bunu beğendi.
  4. meltmm

meltmm Üye+

canım benim de pudra pembesiydi, sana da çok yakışır pembe tonları. prenses tercih etmedim a model denilen etekti benim kabarıklığı prenses kadar değildi. prenses modeli düğüne sakladım aslına bakarsan yoksa çok beğeniyorum ;) sen internetten araştır model renk olarak ne istediğinden emin ol sonra dikime geç canım, yoksa o kadar çok seçenek oluyor ki şaşıp kalıyorsun

5. tugceyngn

tugceyngn Yeni Üye

evet canım nişanım salonda olcak son bı ayım kaldı haftaya ctesı modeli götürmem gerek ama hala kararsızım pembe tonunda :)

Ebru bunu beğendi.
  6. tugceyngn

tugceyngn Yeni Üye

anladım canım benım a modele bakıyım bı cok tesekkur canım benımm <3:guzellik

meltmm ve Ebru bunu beğendi.
  7. tugceyngn

tugceyngn Yeni Üye

8. tugceyngn

tugceyngn Yeni Üye

Resım atamıyorum kızlar 1 2 model var nasıl atcam sıze :aglamakli

9. tugceyngn

tugceyngn Yeni Üye

10. tugceyngn

tugceyngn Yeni Üye

11. tugceyngn

tugceyngn Yeni Üye

Canım ben uzun istiyorum salonda prenses model istiyorum ama streplez istemiyorum sürekli cekelemek onu oynarken zıplarken sınır bı durum cok düşüo cünkü yakaları nasıl olsun fıkır verın bana ctesı dıkım olcak hala arastırıyorum :(

12. tugceyngn

tugceyngn Yeni Üye

13. bride-to-be

bride-to-be Uzman Üye+

son anda annem caymazsa 23 ağustosta nişanım olacak :cokkomik küçükcük bi tatil beldesinde olduğum için burda öyle abiye satılan yer yok fazla, olanlar da hep küçük beden. bu yüzden internet üzerinden sipariş vereceğim. bir model beğendim, (daha önce çalıştığım ilde bu modeli deneme şansım olmuştu zaten başka bi rengini, elbisenin üzerimdeki duruşunu biliyorum yani) ama benim bedenimde sadece 2 renk var stokta. birisi kırmızı birisi lacivert. sizce hangisini sipariş vermeliyim? resimdeki mankene benziyorum bu arada, ben de kızıl saçlıyım açık tenliyim. sanki lacivert daha mı yakışır gibi?

@Seda @Yeliz @aşksınsen @Nudem @Ezgi @gelinbüşra ve diğer tüm kızlar :)

dantelli-pul-payetli-sirt-dekolteli-elbise-99837.JPG dantelli-pul-payetli-sirt-dekolteli-elbise-99838.JPG dantelli-pul-payetli-sirt-dekolteli-elbise-99841.JPG dantelli-pul-payetli-sirt-dekolteli-elbise-99842.JPG

merveyksl ve gelinbüşra bunu beğendi.
  14. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi

Saçlarım kızıl demişsin kesinlikle kaçınman gereken bir renk kırmızı. Lacivert saçınla çok daha uyumlu olacaktır ;) Hem de kına abiyesi gibi olur kırmızı, o yüzden de nişanda çok tercih edilmez :) Zevk senin tabii ama ben kızıl saçlı olsam kesinlikle laciverti seçerdim ;)

mldfyz ve esrahakan bunu beğendi.
  15. bride-to-be

bride-to-be Uzman Üye+

çok teşekkür ederim :) aslında benim de gönlümden geçen renk lacivert, ama insan tecrübesi olan kişiler tarafından da onaylanmak istiyor acaba doğru seçim mi diye :)

16. aşksınsen

aşksınsen Uzman Üye+

Ben de kızıl saçlıyım Gizemcim lacivert giydim nisanda bence sen de laciverti seçmelisin;)

bride-to-be bunu beğendi.
  17. gelinbüşra

gelinbüşra Uzman Üye+

kesinlikle lacivert canım hiç düşünme bile :asik

bride-to-be bunu beğendi.
  18. Yeliz

Yeliz Admin Site Yetkilisi

Senin guzel bir elbisen vardi yanlis hatirlamiyorsam o ne oldu? @Seda 'ya katiliyorum bence de kirmizi pek olmuyor. Giyen var ama ben yakistiramiyorum, tercih tabii :)

mldfyz bunu beğendi.
  19. bride-to-be

bride-to-be Uzman Üye+

hangi elbisem? :) siyah beyaz güpürlü olanı diyorsanız, o nikah için gününü bekliyor :)

kırmızıdan vazgeçtim zaten ben de, yorumlar çok haklı :)

özellikle @aşksınsen in yorumundan sonra onun nişan resimlerini bulup baktım bi daha dikkatlice, lacivert gerçekten güzel olmuş :)

esrahakan bunu beğendi.
  20. bride-to-be

bride-to-be Uzman Üye+

teşekkür ederim, herkesten aynı cevap gelince daha bi emin oluyor insan :)

esrahakan bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş