1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Nişan Elbiselerimiz ;)

'Abiye' forumunda Kübra tarafından 12 Ekim 2014 tarihinde açılan konu

1. Ceyoo

Ceyoo İnci Üye+

çok tesekkur ederim çok mutlu oldum :) daha önce nişan hikeyemde baska fotolarda paylaşmıstım :)

sedaozer bunu beğendi.
  2. Ceyoo

Ceyoo İnci Üye+

Çok tesekkur ederım canım :) Somon rengıymıs pudra gıbı de duruyo:) ıcıme sınerek aldım :)

muncuk bunu beğendi.
  3. sedaozer

sedaozer Uzman Üye+

Aa oyle mi demek ki ben gormemisim hemen bakcam canim :)

Ceyoo bunu beğendi.
  4. cerensever

cerensever Uzman Üye+

Gerçekten çok güzel rengi ve üst kızmına bayıldım özellikle çok yakışmışş :melek:melek

Ceyoo bunu beğendi.
  5. Ceyoo

Ceyoo İnci Üye+

teşekkür ederim canım :)

cerensever bunu beğendi.
  6. cerensever

cerensever Uzman Üye+

bende nişanımı evde yapmak istiyorum daha doğrusu evde olacak ama nasıl giyineceğim karar veremedim güzel bir masa hazırlamak istiyorum renkler birbiriyle uyumlu olsun istiyorum ama çok kararsız bir insanım :cokkomik:cokkomik:uzgun

Gzde23 bunu beğendi.
  7. Gzde23

Gzde23 Uzman Üye+

Bence nişan evde olcaksa uzun bi elbise giy benim söz evde olur onda daha kısa bi model tercih etcem ama evde nişanda kesinlikle uzun:)

cerensever bunu beğendi.
  8. cerensever

cerensever Uzman Üye+

erkek arkadaşımın ablası da evde yaptı uzun giydi uzun giyme diyor rahat hareket edilmiyormuş birde ben çok kısayım :cokkomik uzun nasıl gider bilemiyorum kısa düşünüyorum daha çok ama daha hiç bir model denemediğimden :rolleyes::dans:dans

Gzde23 bunu beğendi.
  9. Aylin

Aylin Moderatör+ Site Yetkilisi Moderatör Ekibi Lideri

Sen denemeye başla o zaman kafanda oturur canım. Evde ben de kısadan yanayım rahatlık açısından ama uzun da olmaz değil ;)

cerensever bunu beğendi.
  10. cerensever

cerensever Uzman Üye+

evet benim denemeye başlamam gerek bu kararsızlıkla aklım ikisinde bile kalabilir :alkis kesinlikle zaten uzun ve kısa modelde ikisini de deneyeceğim :gulumse:mahcup

11. Gzde23

Gzde23 Uzman Üye+

Aa evet o açıdan düşünmemiştim daha rahat olabilir boyun kaç kız çok kısayom derken:):alkisbence model deneyince atarsın kızlar hep kafasından çok apayrı şeyler alıyo giyinceki ruh hali çok farklı sanırım:alkis:alkis

cerensever bunu beğendi.
  12. cerensever

cerensever Uzman Üye+

ay evet ya ben giyince ki ruh halimi zaten çok merak ediyorum artık beni sinirlendirmezlerse iyi olur biz de damat tarafı biraz karışmaya meraklı annem de biraz sinir bozucudur ben kesin baya oturup ağlıyıcam :alkis:alkis boyum işte 1.60 yaa :alkis:alkis

Gzde23 bunu beğendi.
  13. Gzde23

Gzde23 Uzman Üye+

Abartma benimde 166 çok kısa falan değilsin:alkis sen iki tarafıda alma sevdiceğinle bak elbise böyle karışan insanlara sinir oluyorum sanane ya sen mi giycen:alkisbenim kaynana adayım hep siz nasıl isterseniz modunda:alkis

14. MasallPrenses

MasallPrenses Uzman Üye+

Ceyoo bunu beğendi.
  15. Ceyoo

Ceyoo İnci Üye+

Çok teşekkür ederim canım :)

16. nazs

nazs Aday Üye

Ben 1.55 boyumla nişanda uzun giyineceğim :komik sözde kısa giyinmiştim, nişan da evde olacak o yüzden nişan elbisemi uzun seçtim

cerensever bunu beğendi.
  17. Mgulay74

Mgulay74 Yeni Üye

IMG_20170423_141717.jpg FB_IMG_1513988667354.jpg nisanim evde olduğu için kabarık secmedimbunu begenerek almıştık :) FB_IMG_1513988595453.jpg :)

cerensever bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş