1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Nişan-düğün Ayrı Set Mi Takılır?

'Alyans ve Takı' forumunda cerensever tarafından 21 Haziran 2017 tarihinde açılan konu

1. cerensever

cerensever Uzman Üye+

aynen bende öyle istiyorum canımcım hafif güzel bir set olabilir diğeri düğünde olması daha uygun olacak :guzellik:guzellik

yaseminbolukbass bunu beğendi.
  2. cerensever

cerensever Uzman Üye+

yani bende çok zora girsinler istemiyorum çok sevmemde öyle nişanda minik bir hediye olabilir düğündede seti takarlar zorlanmazsak :sevimli:guzellik

melodika bunu beğendi.
  3. cerensever

cerensever Uzman Üye+

teşekkür ederim Seda ablacım aynen bende kızlar yorum yaptıkca anladım kararımı verdim dediğiniz gibi olacak nişanda ince zarif bir kolye olabilir düğündede seti takarlar ben pek sorun etmem zatende en azından işin içine bilmeden girmek istemiyorum hem çok yük olmak istemiyorum hemde eksikler olmasın :sozumsoz:sozumsoz

4. cerensever

cerensever Uzman Üye+

aynen bence öyle olması mantıklı yani ya hem nişanımı büyük yapmıyıcağımdan o anlık masraf yapmalarını istemem :sevimli

Özlem bunu beğendi.
  5. cerensever

cerensever Uzman Üye+

aynen bebeğim bende istemiyorum çok istediğim bir kolye vardı onu yaptırsın onu takarım ekstra set falan masrafa gerek duymuyorum o anlık gerçekten zora sokmaya gerek yok düğünümde alırlar öyle takarım hatta düğünde kendileri taksınlar :sevimli:komik

asltrk bunu beğendi.
  6. cerensever

cerensever Uzman Üye+

yani aynen öyle ya eninde sonunda takılsada kenarda kalacak belki kırk yılda bir takıcam zaten çok sevmiyorum öyle abartı şeyleri :komik:komik

7. cerensever

cerensever Uzman Üye+

ayyy evet zaten ben hiç sevmem hiç öyle abartı belki hiç kullanamıyıcaz kullanışlı birşey düşünüyorum o yüzden bana kalsa bende istemem ona vericeğim para kenarda dursun yani :komik

Gzde23 bunu beğendi.
  8. Özlem

Özlem Moderatör Site Yetkilisi

evet bitanem bizde büyük yapmadık evin içinde olmuştu :*

cerensever bunu beğendi.
  9. cerensever

cerensever Uzman Üye+

aynen kuzum bende büyük olsun istemiyorum :*

Özlem bunu beğendi.
  10. mmlke

mmlke Uzman Üye+

canım benim de setim düğünde takıldı nişanda da ayrıca birşey istememiştim. gelinliğin üstüne boş mu giricem demişsin ya ben takı töreninden önce takmak istiyorum dedim bir gün önceden getirip vermişlerdi kuaförde gelinliğimi giyince taktım salona öyle girdim. illaki takı töreninde takılcak diye birşey yok yani ;) böyle şeylerin bir kuralı yok canım çok takılma bence şöyle olur böyle olur diye. senin gönlün nasıl isterse karşılıklı anlaşmayla karar verilebilir

cerensever bunu beğendi.
  11. cerensever

cerensever Uzman Üye+

aynen canımcım çokta önemli değil yorumları okuyunca kafam karıştı çok takıcağımdan değil onlardan hatıra kalıcak zarif birşeyde alsalar olur yani ha düğünden sonra ha düğünden önce gönüllerinden nasıl geçerse :sevimli:sevimli

mmlke bunu beğendi.
  12. MasallPrenses

MasallPrenses Uzman Üye+

Benim nişanım evde olmuştu kayınvalidem söz bileziğiyle beştaş takmıştı seti düğünde takmıştı

cerensever bunu beğendi.
  13. asltrk

asltrk İnci Üye+

Bende öyle düşündüğüm için aldırmadım zaten takıp takıştırmıcaz ki o setleri:komik

cerensever bunu beğendi.
  14. cerensever

cerensever Uzman Üye+

aynen öyle ya durucak bir kenarda yazık değil mi:komik:komik

asltrk bunu beğendi.
  15. Gzde23

Gzde23 Uzman Üye+

Aynen nakit olarak versinler:alkisben ince zarif bişi alcam:)

cerensever bunu beğendi.
  16. cerensever

cerensever Uzman Üye+

ahahaha bende ince zarif birşey alacağm:komik

Gzde23 bunu beğendi.
  17. melodika

melodika Uzman Üye+

En güzeli bence sonuçta karşı tarafta elinden geleni yapar çok zora sokmaya gerek yok canım:)

cerensever bunu beğendi.
  18. cerensever

cerensever Uzman Üye+

aynen öyle bende öyle düşünüyorum canımcım

melodika bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş