1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Nikah Kalemi

'Nikah' forumunda Kübra tarafından 28 Aralık 2014 tarihinde açılan konu

1. Kübra

Kübra Aday Üye

Dün @Yarem le bu konuda konuşuyoduk ki nerden bulucaz falan dedik @Seda ablam da yardım ederse isteyenlere rahatlıkla fikir verebiliriz :)
    Önce bi kaç örnek:

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 25 Ekim 2015
  2. metalilwater

metalilwater İnci Üye+

hiç aklıma gelmemişti nikah için özel kalem, fikir için teşekkürler :)

Kübra bunu beğendi.
  3. chemwin

chemwin İnci Üye+

fiyatları nasıl acaba ben internetten sormuştum 50 tl idi :)

4. melahat şeker

melahat şeker İnci Üye+

Kozlar konu yeri değil ama düğün defteri var sizin içinddüşüncelerini yaziyorlar kalemide hediye oluyor

5. chemwin

chemwin İnci Üye+

evet melahat bende gördüm o defterleri ama kalem o kadar özellikli bir yapıya sahip değil :) defter 50 kalem 50 ikisinide alırsanız 90 demişlerdi bana ama bu ilk sayfada kübra nın ilk paylaştığı kalemlerden ayaklığıda var :)

6. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi Site Sahibi

@SAFİNAZ ve @Kübra bazi belediye memurlari kendi kaleminizi kullanmaya izin vermiyor. Resmi evrak oldugu icin kalemin guvenliginden memurlar sorumlu (sahte kalem kullanilmasindan dolayi baslari agridi), Benim memur sikinti cikariormus o yuzden kalem goturmedim malzemelerimi goturdum :) el isi malzemeleri satan bir yerden uzun ve buyuk bir tuy aldim, nikah memurum kalemini verdiginde onumde duran tuyle birlikte kalemi tuttum, goruntu olarak istedigime ulastim :) Sizin memur sikinti cikarmiyorsa evde kendiniz yapabilirsiniz bir kurdaleyle kaleme yapistirin, isterseniz birkac tas ekleyin hazirindan cok daha guzel olur ;)
    DSC_6953.jpg

7. Ezgi

Ezgi Aday Üye

bu nikah memurları da herşeye problem çıkartıyor :p Nikah kalemi çok güzeeel çok şeker durmuşş :)

8. Kübra

Kübra Aday Üye

Bakalim ablam velki bizimki insaflı çıkar (insallah) :p malzemeleri bulursam hemen yapicam zaten :p

9. nurayunlu

nurayunlu Yeni Üye

merhaba güzel gelinler :) bizim memurumuzda sıkıntı çıkarmadı bende kullanabildim kalemi... bence fotoğraflarda güzel duruyor almanızı öneririm ben Eminönü'nde Şarkhan'dan aldım 20 TL'ye [​IMG][/url][/IMG] :)[​IMG]

melodika bunu beğendi.
  10. aysimayamis

aysimayamis Aktif Üye+

düşünsem aklıma gelmezdi nikah kalemi heralde ya bu nerden çıktı şimdi her gün yeni bişey görüyorum:merakli valla süpersiniz kızlar herşey en ince detayına kadar düşünülüyo

Bu Sayfayı Paylaş