1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Nikah Elbisesi

'Abiye' forumunda every25 tarafından 26 Ekim 2014 tarihinde açılan konu

1. Songül5555

Songül5555 İnci Üye+

Teşekkür Ederim Canım Evet Fiyat Olarak Hem Fikiriz :D Bende Ödeme Esnasında Yoktum Allah tan Ayakkabılarımı Almaya Gitmiştim :aptalUtanıyorum Aldığım Eşyaların Parasını Başkası Veriyor ya Bir Değişik Hissediyor İnsan

bsyl bunu beğendi.
  2. Songül5555

Songül5555 İnci Üye+

Teşekkür Ederim Canım Benim :asik<3

DAMLA01 bunu beğendi.
  3. Mgulay74

Mgulay74 İnci Üye+

Benim nacizane tavsiyem bu alışveriş sürecinde tek çıkmanız canım yoksa evet canınız sikilabiliyor hadi cabuk beğenin su da güzelmiş vs gibi fikirler veya butcr konusu caninizi sikabiliyor aile size bütçeyi söyler ona göre bakar beğendiğini bulursun sahsen ben ne annemleri ne kayinvalidemleri götürmicem konuştuk tamm dediler öylesi daha raht inan :)

Songül5555 ve mmlke bunu beğendi.
  4. Songül5555

Songül5555 İnci Üye+

Neyse Ki Ben Atlattım O Alışveriş Sürecini Ama Acele Ettirildim Şunlarda Güzelmiş Vs. Kaynanamın Beğendiklerini Beğenmedim Üzüldü Çok Suratsızlardı İnsanın Tüm Hevesi Kaçıyor Bencede Yalnız Çıkma Şansınız Varsa Yalnız Gidin Güzel Gelinler <3:gulumse

5. Mgulay74

Mgulay74 İnci Üye+

Valla nişanlım da bende tek çıkma taraftariyiz zaten bütçeyi aşmayız ona göre alırız ben acele ettirilmeye gelmiyorum canım :)

Songül5555 bunu beğendi.
  6. Semralcan

Semralcan Yeni Üye

Kızlar merhaba, nikah elbisesi arayışındayım ama beyazı birdaha kullanamam boş boş durmasın diye kiralamak geldi aklıma. İstanbul’da bildiğiniz abiye kiralayan yerler var mı? Bazı gelinlikçilerde olur diye tahmin ediyorum ama çevremde rastlamadım belki sizin bildiğiniz bi yer varsa nikaha uygun beyaz bi abiye kiralayacağım önerilerinizi bekliyorum :)

Songül5555 bunu beğendi.
  7. Songül5555

Songül5555 İnci Üye+

Letgo ya Ne Dersin Bende Oraya Koydum Elbiselerimi ve Gelinliğimi ;)<3<3 @Semralcan

8. Semralcan

Semralcan Yeni Üye

Aslında olabilir bi bakayım ama orda kiralama yoktur ki satın alsam tekrar nasıl satıcam :gulumse

Songül5555 bunu beğendi.
  9. Tuubabulut

Tuubabulut Aktif Üye+

İstanbul 500 evler elza moda ewi war ben nişanlığımı gelinliğimi ordan kiraladım kına elbisemi orda üstünde oynama yaptırdım çok zayıfladığım için 2 defa daralttı☺️Bindallımıda ordan giymiştim☺️tesettürde de çok fazla model war İnstagram sayfasıda war sahibi gültende çok tatlı bibayan beğendiğin modelide diker kiralar yada ordakilerden de üstünde istediğin oynamayı yapabilir

Semralcan bunu beğendi.
  10. Semralcan

Semralcan Yeni Üye

Çok teşekkür ederim hemen bakacağım :asik

Tuubabulut bunu beğendi.
  11. Tuubabulut

Tuubabulut Aktif Üye+

12. Semralcan

Semralcan Yeni Üye

Tuubabulut bunu beğendi.
  13. Tuubabulut

Tuubabulut Aktif Üye+