1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Nevresim Takımı Kaç Tane Aldınız?

'Çeyiz' forumunda fikirci tarafından 18 Ocak 2015 tarihinde açılan konu

1. cilemmeric59

cilemmeric59 Yeni Üye

Heyecanlıkişilik bunu beğendi.
  2. cikoalex

cikoalex Yeni Üye

7 çift kişilik, 1 tek kişilik nevresim takımı (ve annemde kullandığım yeni takımlar), 2 yorgan, 1 yazlık pike, 2 kışlık battaniye aldım aslında fazlasıyla yetiyor bunlar. ama tabiki beğendiğim olursa almaya devam. çeyiz alışverişi asla bitmez.

3. pnrr

pnrr İnci Üye+

5 tane aldım ama biraz daha almayı düşünüyorum kalabalık misafir geldi mi yetmiyor :/

4. Tuubabulut

Tuubabulut Aktif Üye+

En az ben almışım heralde☺️ 3 çift kişilik newresim 1 gelin yatak örtüsü 1 çift kişilik pike takımı 1 çarşaf 2 tane de çift yastık kılıfı☺️ Ama yatıya gelenim yok gelse yatcak yerim yok bikaynım geliyo yatıya onada 1 er tane belirledim yıka kurut döndüre döndüre kullanıyorum çok alıp koycak yer aramaktansa böle eskidikçe alırım dedim

Elfidaty, Seda ve mldfyz bunu beğendi.
  5. mldfyz

mldfyz Uzman Üye+

En guzelini yapmissin benimde aklim olsa oyle yapardim eskimiyorlarda degistireyim:Dhele o caanim pike takimlari dogumda kullanirim diye sakladigim hicbirini kullanamadim ya ona yanarim:Dyok birisi pullu yok birisinde tas var aman yaz gunu satenli derken lastik carsafli pike takimlarimi kullandim gitti vallahi:Drahatliktan baska birsey dusunemedim mevlutte evde olmayinca demem o ki en guzeli az alip lazim oldukca almak sonradan;)

Seda ve Tuubabulut bunu beğendi.
  6. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi

ah Melda ben de senin gibi evlenirken al al al yıllarca eskitemedim :D geçen yıl yurtdışına taşınırken 2 takım nevresim getirmiştim her hafta yıkana yıkana eskidi ya da ben sıkıldım desenlerinden :cokkomik şimdi yeni bir set aldım oh be dedim değişik desen :) Bir tanesini elden çıkarıp yine 2'ye düşüreceğim, misafir gelirse diye tutuyorum şimdilik :)

mldfyz ve Tuubabulut bunu beğendi.
  7. Merrys

Merrys Yeni Üye

Ben 1 i çeyizlik 2 si çift kişilik günlük , 1 tane tek kişilik misafirlik aldım. Yeter bence hediye de gelir. Kayınvalidem de yaptırıyomuş bir tane çeyizlik. 1-2 tane daha günlük vericekmiş. Çok çok almayın koyacak yer bulamazsınız sonra:))

Tuubabulut bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş