1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Neler Içtin Ve Ne Içiyorsun ?

'Diğer' forumunda türkan tarafından 25 Mart 2015 tarihinde açılan konu

1. türkan

türkan Süper Üye+

Gün içinde kahvesi, suyu, çayı, bitkisel çayı alkollü içeceği bir sürü şey tüketiyoruz :) Peki siz tam şu an ne içiyorsunuz ?:alkis
    Ben başlayayım malum kilo verme çabasıyla güne bir bardak limonlu lahanayla başladım:confused: sonrasında 1 litre içinde limon kabukları ve limon suyu olan su.. ve şimdi de limon kabukları + yeşil çay alkali olcam ben kızlar:cokkomik
    Ekran Alıntısı.PNG
    Haydi sıra sizde ?

Son düzenleme: 25 Mart 2015
    tugbaduru, EceG, Ebru ve 9 kişi daha bunu beğendi.
  2. aysemre3840

aysemre3840 İnci Üye+

köle doyuran cinsinden bi bardakta su :)

türkan ve SAFİNAZ bunu beğendi.
  3. SAFİNAZ

SAFİNAZ . YASAKLI

limonlu lahana mı kısır geldi bak aklıma şimdi :D benim ne yazık ki vazgeçilmezim çaydır masamdan hiç eksik olmaz :)

Jiyanoo, rapunzella, türkan ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  4. SAFİNAZ

SAFİNAZ . YASAKLI

ahahahah bizde de yörük doyuran derler o cinslere :D

aysemre3840 ve türkan bunu beğendi.
  5. türkan

türkan Süper Üye+

ohhh afiyet olsun o zaman :icecek:icecek:icecek kaç litre içtin pekii bugün ?

Nudem bunu beğendi.
  6. medgicc

medgicc İnci Üye+

kızlar ben pek su içemiyorum su içtiğimde çok kötü miğdem bulanıyor bide sabah içersem ogun hiç kimse bana yemek yediremiyor :( çayda içemiyorum yasak bende bu sebepten dolayı doktora gittim alışmam gerektiğini söyledi bende hergün bol bol nane limon içiyorum :)

yaseminçşkny, Asyaes ve türkan bunu beğendi.
  7. türkan

türkan Süper Üye+

o nasılmış merak ettim :D

8. türkan

türkan Süper Üye+

suyu yavaş yavaş arttırman lazım yoksa tabi bulanır.. 3 günde bir bardak arttır mesela.. Normalde 3 bardak içiyorsun diyelim.. 3 gün 4 iç sonraki 3 gün beş olsun.. baktın bulandı daha uzun tut süreti 5 gün et.. sonra bünyen kendi ister

9. türkan

türkan Süper Üye+

ben çay kaçak olmazsa içemiyorum sen hangi tür içersin ?

10. türkan

türkan Süper Üye+

o değilde benim kupam sizede kazan kadar büyük bir resim olarak mı görünüyo :D

cerenserkan ve Nudem bunu beğendi.
  11. medgicc

medgicc İnci Üye+

neler yapmadım zorla günde 2 bardak içmeye çıkardım şuan ve nane lımon içiyorum inşallah 3 bardağa çıkarıcam

türkan bunu beğendi.
  12. türkan

türkan Süper Üye+

Sahra bunu beğendi.
  13. türkan

türkan Süper Üye+

nane limonda iyidirrr.. peki başka bitki çayları ?

14. medgicc

medgicc İnci Üye+

ara ara ıhlamur ara ara tarcınlı ballı papatya başka bişey içemiyorum

türkan bunu beğendi.
  15. türkan

türkan Süper Üye+

sıvı tüketimi hele de su tüketimi çok önemli canım.. hergün buraya yazıyosun takip edcem seniii :seytan

16. rapunzella

rapunzella İnci Üye+

az önce bir kupa civanperçemi çayı ve bir kupa siyah çay içtim ;) az sonra da kendime zayıflama amacıyla hazırladığım 1 lt suyun içine 1 limonu doğradım, 1/2 çay kaşığı zerdeçal ve 1/2 çay kaşığı tarçın (tozdan) koydum onu içeceğim ;)

aysemre3840 ve türkan bunu beğendi.
  17. aybeniz

aybeniz Üye+

ben her gün içinde limon dilimleri olan 1,5 lt su içiyorum
    her sabah işe geldiğimde ilk olarak çay ocağında abimizin hazırladığı bitki çayını içerim,seninki gibi kocaman bir bardakla :D içinde karanfil,tarçın ve ıhlamur var.tavsiye ederim :)

türkan bunu beğendi.
  18. daisy06

daisy06 İnci Üye+

Ben sabah yarım litre suyu daha evden çıkmadan içiyorum. Ofise geliyorum içiyorum yine öğlene kadar bi iki bardak kadar. Öğle yemeğinde de iki üç bardak su içiyorum. Akşam da aynı şekilde. Gece de yanımda yarım litreyi alacak büyüklükte bardak olur yine içerim. Yoldaysam çantamda yine suyum olur. Yani içim dışım su benim :D Günde 3-4 bardak da şekersiz çay içerim. Bir bardağı belki tek şeker olur. Ama bitki çaylarıyla hiiiiiç aram yok :D

Nazmiyee ve türkan bunu beğendi.
  19. türkan

türkan Süper Üye+

oo değişikmiş o zerdeçallı su.. peki ne etki yapıyor bu karışım ? birde civanperçeminin faydası ne ? ben regl sancısına faydasını duymuştum da ?

rapunzella bunu beğendi.
  20. türkan

türkan Süper Üye+

afiyet olsunn :) ya aslında nedense kazan kadar çıkmış normal boyutta ama :D keşke bir çay ocağımız olsa bide o abiden :)

Bu Sayfayı Paylaş