1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Muğla/bodrum'da Balayı

'Balayı - Seyahat' forumunda Seda tarafından 22 Ekim 2014 tarihinde açılan konu

1. ertekin

ertekin İnci Üye+

Ve biz de sonunda wow bodruma karar verdik

2. nrslcyy

nrslcyy Yeni Üye

çok teşkkür ederim, marmariside çok öneren var ondan kararsz kaldım.

3. nrslcyy

nrslcyy Yeni Üye

bende bu oteli çok beğeniyorum, tek aklıma takılan kumsalı çok kısa ve bütün odalar havuza bakıyor. İstersen Voyage bodrum'a da bir bak canım.

4. nrslcyy

nrslcyy Yeni Üye

bende Voyage Bodrum'u istiyorum bi bilgin varmı aceba ?

5. mrvchn

mrvchn Uzman Üye+

Malesef yok ama genel olarak Voyage otelleri cok iyi diyorlar. Biz gittiklerimizden cok memnun kalmistik.

6. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi

Biz de thor ve Rixos arasında kararsız kalmıştık, rixos'u tercih ettik kuzenim thor'u tercih etti onlar da memnunlardı diye hatırlıyorum, şimdiden iyi tatiller ;) Thor'daki en güzel yan çocuk kabul etmeyişleri, sadece çiftlere özel oluşu bizim sonraki yıllar mutlaka tercih sebebimiz olacak :p Güzelce kafa dinleyip tatilinizi yaparsınız, yorumlarını bekliyorum :arzula

haybeden bunu beğendi.
  7. haybeden

haybeden Yeni Üye

Kumsalın kısa olması aqua park olmaması eksi olabilir diye düşünsem de odalara jakuziye bayıldım. Umarım eğlenip kafa dinleyebileceğimiz bir oteldir.

8. meltem

meltem Yeni Üye

Merhaba ben de Royal Arena'da balayı odası olarak rezervasyon yaptırdım. Siz oraya gittiniz mi? Memnun kaldınız mı merak ediyorum açıkçası :) @cigdemsezgin

9. Betül

Betül Süper Üye+

Balayimizin bitmesine 2 gün kaldı :( Bodrum Turgutreis'teki Sianji Well Being Resort Hotel'i tercih ettik. Yorumlardanda sessiz dinlenme oteli olduğunu okumuştum tamda öyle bir otel :begendim Odamız villa havuz manzara kendimize ait havuz var ayrıca büyük havuzuda kullanıyoruz,her gün tüm havlu ve çarşaflar değişip temizlik yapılıyor,minibar her gün doluyor. Biz alkol almadığımız için odaya gelen şarap hala duruyo o ayrı :alkis Yemekleri genelde Türk mutfağından , benim için çok güzel çünkü et yemiyorum bildiğim şeyler var ama tabiki daha zengin bir mutfak olabilirdi belki. İçecekler,ikramlar oldukça güzel çok memnunuz ;) hele servisi harika. Öyle güzel ilgileniyorlar ki birsey istemeye fırsat kalmıyor zaten hop geliyor herşey :rolleyes: Sürekli bir isteğimizin olup olmadığı soruluyor o yüzden çekinmiyorsunuz birsey isterken :) Çevresi koy olduğu için dışarıda çok gezecek yer yok ama taksi yada turlarla şehire inmek tur yapmak çok kolay. Biz tekne turu yaptık otelin aracılığıyla çok güzel ve eğlenceli geçti :) Otel genelinde Detox ve spa oteli. Hamam,sauna,buhar banyosu vs oldukça güzel hele hamam önündeki dinlenme yatakları harika :asik Yüksek sesli müzik asla yok , akşam 9buçuktan sonra yapacak birsey kalmıyor aktivite isteyenler için sıkıcı olabilir ama biz çok keyif alıyoruz öyle güzel dinleniyorki insan iyi ki müzik yok diyorum. Kendi adıma biz çok keyif alıyoruz kesinlikle tavsiye ediyorum seneye tekrar gelmeyi düşünmüyor değiliz :rolleyes:

aytenengin, lülü ve Deniz Medine bunu beğendi.
  10. yaseminbolukbass

yaseminbolukbass İnci Üye+

Konu çok güzel olmuş muğlaya gitmeyi hep çok istiyordum nişanlımla sözlendikten sonra bir gün balayı konusu açıldı o benim muğlaya gitmeyi istediğimi bilmiyodu ve bana muğlaya gidelim dedi çok mutlu olmuştum o öyle diyince burdaki önerileri görünce bi kere daha mutlu oldum :asik bütün tavsiyeleri araştırcam :merakli:)

11. aysegul08

aysegul08 Yeni Üye

Merhaba canım biz Muğla yı düşünüyoruz ama hiçbir fikrimiz yok bildiğin otel var mı?

12. selinahmet2012

selinahmet2012 Yeni Üye

Merhabalar bizimde bodrum tercihlerimiz arasında yer alıyor özellikle balayı konseptini bize hissettirebilen bi Otel olması çok önemli Türkbükü otelleri hakkında bilginiz var mı araştırıyorum bir türlü karara varamadim :cabala

13. AylinY

AylinY İnci Üye+

Sevgili adaşım,kısmetse düğündaşım @ayln ben çoktan balayı başlıklarında yatıp kalkmaya başladım bile :guzellik Benim için kesinlikle araştırması eeeen keyifli konu :asik Bir an önce erken rezervasyonla almak istiyoruz tatilmizi nasipse.Bizim gideceğimiz tarih için Antalya taraflarını daha güneyi öneriyorlar aslında ama mayıs başında bile Bodrum'a gidip çok memnun olan arkadaşlarım var.Zaten aklım hep Bodrum'da neden bilmiyorum daha romantik geliyor :asik.Sanırım tercihimiz oradan yana olacak.Otelleri araştırıyorum bir kaç gündür.Gözüm hep voyage'larda kaldı açıkçası ama hangisi olması gerektiğine karar veremiyorum.Voyage Bodrum,Torba,Türkbükü..Yine de aşama kaydettim sanırım :D Sen neler yaptın? var mı bi tercihin? ve tabi buralara giden arkadaşlar varsa yorumlarını rica bekliyoruz :guzellik

mrvchn, ayln ve tuğbabenli bunu beğendi.
  14. Glsrnysf

Glsrnysf Süper Üye+

Kesinlikle düğün aşamasında en keyifli şey balayı oteli aramaktı :) Biz mayısta Fethiye deydik gayet sıcak denize girmelik bi hava vardı. Bodrumun da öyle olacağını düşünüyorum. Eşim nisanliyken 1 sene Bodrum da çalışmıştı ve o zamanlar hep söylüyordu. Mayısta bile denize gidiyordu. Kesinlikle o taraflara gitmeni öneririm hem çok güzel bir havası var hem doğası çok etkileyici :)

AylinY ve tuğbabenli bunu beğendi.
  15. ayln

ayln İnci Üye+

canım benim ben aslında Kıbrıs istiyorum ama yüksek ihtimalle 2.sırada olan seçenek Antalya olacak. Muğlalıyım ama sana otel öneremiyorum tatlım günü birlik gezmeler olduğu için bizimkisi:) Fethiye Marmaris buralara göz at mutlaka:gulumse

AylinY bunu beğendi.
  16. mrvchn

mrvchn Uzman Üye+

Merhaba @AylinY :) Hepsine degil ama iki Voyage'a gitmis biri olarak yardimci olmak istedim. Pazar gunu esimle etstura gittik, fiyat ve bilgi aldik.
    *Eger Antalya'yi dusunuyorsaniz kesinlikle Voyage Belek diyorum. Agustos 2015te balayina gittik herseyiyle harika bir oteldi. Mayis ayinda pek cocuk olacagini sanmiyorum ama olsa bile +16 olan restaurant, havuz, iskele vs var. (Mayis 15 icin erken rezervasyon fiyati, Deluxe oda: 4 gece 2600 civari, Deniz tarafi: 2300 civari)
    *Bodrum istiyorsaniz; 2015 eylul sonu Turkbuku'ndeydik. Bayram olmasina ragmen sessiz sakin bir tatil gecirmistik. Ordan da cok memnun kaldik. Fazla buyuk bir otel degil. Cocuklu ailelerin pek tercih ettigi biryer degilmis bu yuzden. (19 mayis icin standart oda 4 gece 1550 civari)
    *Voyage Bodrum'un Turkbuku'nden tek farki +16 olmasiymis. Fiyat almadik burdan.
    *Torba'yi ben de cok merak ediyordum, Turkbuku'yle ikisi arasinda kaldik hatta. Ama buyuk ihtimal Torba'ya gidicez bu sefer. Burda da +16 olan iskele ve bar bolumu varmis. Cocuk skintisi olmaz en azindan plajdayken. (Deniz tarafi standart: 2100 civari, Deluxe: 2250 civari)
    Biraz uzun oldu ama yeni bilgi aldigim icin paylasmak istedim :) 12Aralik'ta ilk indirim donemi bitiyor. Suan %30 Voyage'larin hepsinde. Fiyatlar sezona gore cok iyi. Biz agustosta balayi icin erken rezervasyonla 4400 vermistik :hipnotize Suan mayista nerdeyse yari yariya..

AylinY bunu beğendi.
  17. AylinY

AylinY İnci Üye+

Kesinlikle öyle canım benim :asik Ben de aynı fikirdeyim.Zaten kafa dinlemek,dinlenmek istiyoruz.Tercihimiz yüksek ihtimalle bodrum dolayları olucak inşallah.Teşekkür ederim yorumun için :*
    Kıbrıs tercihinde dikkatli ol adaşım.Güzel oteller merkeze uzak ve ulaşım pahalı diye biliyorum.Otelden çıkıp gezmek biraz maliyetli oluyormus.İyice araştır mutlaka :*
    Yaa nasıl güzel bi cevap olmuş bu böyle çok teşekkür ederim detaylı bilgi için :guzellik Antalya düşünmüyoruz aklımızda bodrum var.Güzel oteller var ama sanırım voyagelardan birini tercih edeceğiz.İyice araştırmaya çalışıyorum bende internetten.Voyage bodrumun merkeze yakınlığı da cezbediyor beni açıkçası.Akşamları çıkmak epey rahat olur diye düşünüyorum :guzellik

ayln, mrvchn ve Glsrnysf bunu beğendi.
  18. mrvchn

mrvchn Uzman Üye+

Ne demek canim rica ederim yeterki bir faydam olsun :sevimli Esim otelden cikmayi tercih etmedigi icin hic bakmadim merkeze olan mesafelere, ama dedigin gibi Bodrum oteli tercih edilebilir gezmek icin. Nasilsa Voyage'larin hepsinde verilen hizmetin kalitesi aynidir diye tahmin ediyorum. Baska guzel oteller de var Bodrum'da ama su yonden de Voyage hosuma gidiyor benim; her aksam farkli bir alacarte da esimle basbasa yemek romantik gelmisti bana :p Ufak bir ayrinti ama bence hos :guzellik

AylinY bunu beğendi.
  19. AylinY

AylinY İnci Üye+

Biz de gündüz hiç çıkmayız muhtemelen canım.Gece çıkmak isterim ama :guzellik Diğerlerine de bakıyorum ben de ama voyage aklımda şuan bakalım sonuç ne olacak :hihi Çok hoş bi detaymış cidden o açıdan hiç bakmamıştım.Sayende aydınlandım valla :p Alanyada Rubi platinum diye bi otel var.Giden bi arkadaşımız çok çok memnun olduğunu anlattı.Bende baktım detaylarına çok hoş görünüyor.Aklında bulunsun :melek

mrvchn ve Gizem bunu beğendi.
  20. Betül

Betül Süper Üye+

@AylinY canımm Bodrum da balayı yapmış biri olarak kesinlikle tercih et derim. Öyle güzel havası var ki anlatamam her Bodrum'la ilgili bişi görsem içim gider :) bizim otelimiz Sianji Well Being Resort idi yukarıda açıklama yazmıştım ama voyage leri o kadar çok araştırdim ki gitmeden tavsiye ederim gerçekten çok güzel Otel. En güzeli olur inşallah tercihin :)

AylinY bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş