1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Muğla/bodrum'da Balayı

'Balayı - Seyahat' forumunda Seda tarafından 22 Ekim 2014 tarihinde açılan konu

1. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi Site Sahibi

Kızlar Bodrum'a balayına gitmeyi düşünenler için otel vs. önerilerimizi buradan paylaşalım ;)

biryastıkta ve merveyksl bunu beğendi.
  2. tuba2012

tuba2012 Aday Üye

Ben bodruma gitmek istiyorum balayı için yokmu ya hiç giden :(

3. kübra16

kübra16 Aday Üye

Bnde fethiye olu deniz

4. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi Site Sahibi

Kuzenim Bodrum'da Thor oteli gitti balayına, çocuklu çiftleri kabul etmiyorlarmış sanırım, balayı konseptinde güzel ve yeni bir otelmiş. Oraya bir bak istersen ;)

haybeden ve SAFİNAZ bunu beğendi.
  5. tuba2012

tuba2012 Aday Üye

Baktım şimdi guzel bi otele benziyor memnun kalmislarmi hijyen açısından daha cok

6. özgeberkay

özgeberkay İnci Üye+

Balayi konsepti bence cok guzel :) ben bodrum istiyorm ama nisanlim kibris diyo kararsiz kaldik 1 hafta bodrum 1 hafta kibris diye dusunuyorz ama mayista dugunumuz simdiden rezervasyon yaptirmalimiyiz acaba?

7. Ezgi

Ezgi . YASAKLI

Bodrum Bodrum..
    Balayını burda geçirmek isteyen gelinlerimize otel önerileri bu başlık altında toplayalım kızlar :)
    Giden ve memnun kalan gelinlerimizden de yorum bekliyorum :)

Hilton Bodrum Türkbükü Resort & Spa
    h.jpg

The Marmara Bodrum
    the-marmara-bodrum-genel-76296.jpg

Diamond Of Bodrum Hotel
    images.jpg
    Green Beach Resort
    35hizmet1.jpg
    Armonia Holiday Village Spa

swimming-pool.jpg

hilalozer, Nazmiyee, Kubis ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  8. naz_turgay

naz_turgay Üye+

http://www.clubhotelflora.com/ bodrum gümbette denize mesefası 4-5 dk yemekleride çok güzeldi biz 2 sene önce gezi turuyla gitmiştik ozmnlar memnun kaldık yalnız gümbetten çarşıya gtmk için minibüse binmeniz gerekio :)

yildiz ve Ezgi bunu beğendi.
  9. every25

every25 Üye+

Merhaba arkadaşlar . 13 haziran da düğünüm var:) Marmarise gelin gidiyorum ve bu yüzdende marmaris otelleri secemiyorum. Bodrum ve fethiye arasında kaldık. Giden ve tercihi olanlar var mı?

yildiz bunu beğendi.
  10. tuba2012

tuba2012 Aday Üye

bizimde 7 haziranda düğün balayı için bodruma gidicez ben bodrumu cok begendimmmm ..

11. aslı hasan

aslı hasan Aday Üye

balayı için biz de araştırıyoruz bodrumdan bi otel. fikir verin kızlarrr.. :)

12. çiğdembs

çiğdembs Aktif Üye+

Bizim de 10 Mayıs'da düğünümüz var Allah nasip ederse :asik Biz balayı için bu oteli düşündük ama tam belli değil henüz Crystal Green Bay Resort&Spa (Muğla/Bodrum/Meşelik Köyü/Güvercinlik)
    http://www.crystalgreenbay.com/

yildiz, eminee ve Ezgi bunu beğendi.
  13. rehberlik

rehberlik Aday Üye

Arkadaşlar ben de bodrum düşünüyorum balayı için fikir verir misiniz lütfen gidip beğendiğiniz oteller var mı???

14. çiğdembs

çiğdembs Aktif Üye+

Bizim de 10 Mayıs'da düğünümüz var Allah nasip ederse :asik Biz balayı için bu oteli düşündük ama tam belli değil henüz Crystal Green Bay Resort&Spa (Muğla/Bodrum/Meşelik Köyü/Güvercinlik) Sakin geldi ama bakalım.
    http://www.crystalgreenbay.com/

15. Tuğçe Yıldız

Tuğçe Yıldız Aday Üye

ben baia otele rezervasyon yaptırdım balayı olanakları falan güzel geldi bana :gulumse http://www.etstur.com/Hotel-Baia-Bodrum

Son düzenleme: 20 Ocak 2015
  16. rehberlik

rehberlik Aday Üye

Tuğçe Yıl
    Canım kaç gün ne kadara rezervasyon yaptırdın bende baia oteli beğendim

17. Tuğçe Yıldız

Tuğçe Yıldız Aday Üye

biz 31 mayıs - 4 haziran arası yaptırdık toplam 4 gece kredi kartından dolayı vade farkı koydu 1580tlye aldık

18. NurŞen

NurŞen İnci Üye+

Ben bodrumun dibindeyim :D Ben antalya istiyom bodrum tam coşmalık özellikle Gümbet barlar sokağı falan ama benim nişanlım çok coşmucak bi tip :D birde kızlar bodrumda otel sayısı az oldugundan balayı konsepti deyip fiyatı geçiriyrlar dikkatli olun

eda, özgeberkay ve merveyksl bunu beğendi.
  19. özgeberkay

özgeberkay İnci Üye+

Aaa bilmiyodm bak fiyat konusunu bnm nisanlim alkol almaz eskisehirde bile barlar sokagina zor sokarm onu canli muzige gidelm ezgiyi dinlemeye die zorla yani pek eglenceli degildir kendisi :D

20. NurŞen

NurŞen İnci Üye+

hahah aynı benimki :D ya benimki coşar severde eğlensin ama tiki canların ortamlarında eğlenmez deki eko yürü fasıla gidiyoz kopar gelir ohoohohoooo :D ama barlarada gelir deee sorun şu evlendikten sonra hoppa mekanlar bitti aynur diyor :D ee nabam onu ben bodruma götürüp şimdi :D

özgeberkay bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş