1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Mom's Green Ürünlerini Kullananlar

'Temizlik - Düzen' forumunda mmlke tarafından 17 Aralık 2017 tarihinde açılan konu

1. mmlke

mmlke Uzman Üye+

uzun zamandır internette denk geliyorum bu markanın ürünlerine. sitesini de inceledim ürünlerinin doğal ve bitkisel olduğunu söylüyorlar. alıp denemek istiyorum ama emin olamadım. kullanan arkadaşlar ürünler hakkında yorum yaparsanız sevinirim.özellikle wc temizliği için olan ürünü alıp denemek istiyorum çünkü normalde domestos kullanıyorum ve kokusu çok rahatsız ediyor. resmen ciğerlerime zehir çekmişim gibi hissediyorum. @mldfyz canım sen almıştın sanırım bu markadan kullandın mı memnun musun?

2. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi Site Sahibi

Ben de turkiye’deyken duymustum bu markayi almak istedim fakat internet sitesi guvenli degil yani Kredi kartiyla almak icin guvenli degil. Bu isi yapan-kullanan kisiler oldugumuz icin internet alisverisinde buna onem veriyorum o yuzden uyarmak isterim. Havale-eft secenegi varsa denenebilir, onun disinda sanirim hepsiburada da satisi vardi oradan almak daha guvenli olur. Marketlerde satisini gormedim varsa idealdir tabii.

3. mmlke

mmlke Uzman Üye+

aaa bunu öğrendiğim iyi oldu çünkü internet sitesinden alacaktım ben de. kaç kere girdim alayım diye sonradan emin olamadım kalsın biraz daha araştırayım demiştim iyi ki sormuşum forumda çok teşekkür ederim. peki neden güvenli değil bu konuda bilginiz var mı. marketlerde falan ben de görmedim sadece intetnet üzerinden satışı yapılıyor sanırım

4. mldfyz

mldfyz Uzman Üye+

Canim ben trendyoldan green clean diye bir markanin almistim ayni degil galiba urunun adi benim kullandigimda da kimyasal yok portakal yagi var icinde kokusuda rahatsiz edici de degil guzel bir kokusu var ama bir domestos kadar temizlemiyor maalesef:( sıkip 1 gun bekletin diyor uzerinde o kadar bekletme durumum olmuyor tabi fircaliyorum dokup simdi istemeden de olsa cilit bang aldim banyo icin icime cok sinmedi benim:(

5. mmlke

mmlke Uzman Üye+

anladım canım aynı mı değil mi bikemedim ben de ama bu bahsettiğimde de portakal var içinde. belki de aynı ürünlerdir. domestosa mecbur olmak hiç hoşuma gitmiyor ya alternatif arayışındayım gerçekten. peki sen sadece wc temizleyici mi kullandın yoksa başka ürünlerini de kullandın mı. bulaşık makinası için olanı da merak ediyorum mesela

mldfyz bunu beğendi.
  6. mldfyz

mldfyz Uzman Üye+

Olabilir belki sadece markasi degisiktir canim tuvalet temizleyicisini camasir suyunu kullandim bunlar kimyasal olan urunler kadar beyazlatmiyor bulasik deterjani da cok kopurmuyor ama sevdim ellerim hic tahris olmadi ona devam ederim sungeri ile beraber almistim birde bulasik makinasina tablet almistim oda zaten durulayip koydugum icin temiz ama bir fairy kadar parlatmiyor:) kokusuda yok makinayi acinca dogal diye simdilik devam ederim tabletede ama banyo ve tuvalet icin cilit bang aldim dayanamayip camasir suyuyla cok farki yoktur ama:(

mmlke bunu beğendi.
  7. mmlke

mmlke Uzman Üye+

anladım canım teşekkür ederim bilgilerini paylaştığın için ;)

mldfyz bunu beğendi.
  8. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi Site Sahibi

Hmm soyle ki bazi internet sitelerinde adres cubugunun yaninda kilit isareti bulunur(bizim sitede de bulunur) bu guvenlik sertifika isaretidir. sizin bilgilerinizi kimlerin gorecegini sifreler. Bu guvenliklerin farkli kademeleri vardir top olan bankalarin ve online alisveris web siteleridir. Maalesef kucuk isletmelerin online alisverisi yeterli parayi vermez min guvenlik sistemiyle siteyi acarlar. Biz satis yapmadigimiz icin banka veya satis siteleri gibi en ust sertifikaya ihtiyacimiz yok. Bizim site icin sadece uyelerin mail adreslerinin guvenligi saglanir. Ama ben site kurucusu olarak herkesin mail adresine erisebilirim mesela. Ama bir alisveris yapilan sitede bu guvenlik sertifikasinin daha ust duzey olmasi gerekir ki siteyi yapan kisiden guncelleyen kisiye kadar herkes benim bilgilerimi goremesin sonucta odeme yapiyorsun adres telefon vs giriyorsun. Bir siteden alisveris yapmadan once o sitenin guvenlik sertifikasina bakar guvenlik sertifikasinin yeterliligi uygun degilse almayiz. Belki buna nasil baktigimi ve detayli anlatimini yaparim su an ozetle bu sekilde bilmem anlatabildim mi :) hepsiburada’da sikinti yok ama orada da satiliyordu ve onun guvenligi daha iyi ;)

Heyecanlıkişilik ve mmlke bunu beğendi.
  9. mmlke

mmlke Uzman Üye+

çok çok teşekkürler bu bilgi için böyle bir detay bilmiyordum açıkcası bundan sobra dikkat ederim

Seda bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş