1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Markette Yeni Ne Var Ne Yok

'Temizlik - Düzen' forumunda Seda tarafından 9 Ağustos 2016 tarihinde açılan konu

1. mldfyz

mldfyz Uzman Üye+

Baya buyukmus birde kaliciysa birkere vermeye deger o parayi oyleyse ablacim en azindan kimyasal olmadigina emin olmus oluruz kokusuna bakacagim alisverise gittigimde limon kokusu kiyafetlerde belki hosuma gitmeyebilir ama lavanta kokusu hos oluyor evimizi yerlestirirken keselerde koymustu annem camasir cekmecelerimize mis gibi kokuyordu acinca ahh anneler:ptesekkur ederiz gorseller ayrica:*

2. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi Site Sahibi

Yaaa ben limon kokusuna bayiliyoruuuum :asikrica ederim bebegim, lavanta keseleri cok guzel bir adet aslinda ara ara yenileyerek yapmali, hem cok şık hem de işlevseel anneciginin ellerine saglik :* ben de istiyorum aslinda ama hep unuyor insan iyi hatirlattin :( kuzum deterjangillerden olmamasi onemli aslinda kimyasaldan kastim, yoksa bildigin limon kolonyasi da kimyanin bir urunu yani kimyasal :p :D simdi biri cikar kolonya da kimyasal bik bik bik der ugrasmamak adina bu aciklamayi yapmak zorunda hissettim :agzimkapali

Deniz Medine ve mldfyz bunu beğendi.
  3. mldfyz

mldfyz Uzman Üye+

:Dhaklisin ablacim evet bende yenileyeyim keselerimi yine mis mis koksunlar limon kokusuna da bir bakarim belki hosuma gider hic denemedim onyargili davranmadan once bakmak lazim tabi:p

4. Deniz Medine

Deniz Medine Uzman Üye+

20170801_234616.jpg
    Kızlar makro markette yumoş indirimdeydi 13 tl'ydi yanlış hatırlamıyorsam yanında da ıslak mendilini veriyor.hemen kaptım bir tane şimdi düşünüyorum bir tane daha mı alsam acaba :p

5. Deniz Medine

Deniz Medine Uzman Üye+

20171105_183301.jpg
    Beyaz sabun kokusunu sevenler :yaylantemizlikte sevdiğim kokulardan ama almadım evde hem sıvı arap sabunu hemde en son bingonun mutlu yuvam yuzey temizliyicisini almıştım. bittiğinde alırım artık fiyatı ise 8 tl idi.:)

Ruci, cerensever ve sibell28 bunu beğendi.
  6. cerensever

cerensever Uzman Üye+

ben çok severim annemde kullanıyordu bitti en son apartmana yayılırdı koku herkeste sorardı neyle temizlik yapıyorsun diye severim ama bir süre sonra çok yoğun geliyor kokusu ya :):)

Deniz Medine bunu beğendi.
  7. Deniz Medine

Deniz Medine Uzman Üye+

çok mu döküyordunuz acaba canım ben bu markayı hiç kullanmadım temizlik esnasında bilmiyorum koku yoğunluğunun nasıl olduğunu, açıp kokladım ama kokladığım da normal geldi bana :)

8. Seda

Market degil ama mutfak esyalari satan bir magazada bunu gordum degisik geldi hemen kaptim:) henuz deneyemedim ama kendisi bulasik sungeri lavabo banyo sungeri vb. gorevi goruyormus silikon benzeri killari sayesinde cizmeden temizliyormus ve antibakteriyel, bulasik makinasinda yikaniyor deneyince tekrar yorumumu paylasacagim;
    B69ECFCE-D51B-4B88-8633-38A714A3F577.jpeg

mrvchn, tuğbabenli, Ruci ve 4 kişi daha bunu beğendi.
  9. ozlem392

ozlem392 Süper Üye+

yorumlarını bekliyorum seda ablacığım memnun kalırsan bende denemek isterim :)

10. mrvchn

mrvchn Uzman Üye+

20171021_144728.jpg

Kizlar marketlerde denk gelen oldu mu hic?

11. Seda

Çok memnun kalmadim gibi o_O farkli sekillerde denemeye devam edecegim ama ozellik acisindan cok icime sindi cope atmak istemiyorum:(

12. Seda

Rossmann’a baktin mi? Almanya’da sagrotan diye bir marka var,(rossmann’larda da satiliyor turkiyede diye hatirliyorum) onun bu mendilini kullaniyorum ama domol’un de bu tip mendili var.

mrvchn bunu beğendi.
  13. mrvchn

mrvchn Uzman Üye+

Hayir oraya bakmak hic aklima gelmedi. Markasinin onemi yok nasilsa cok tesekkur ederim.

14. ozlem392

ozlem392 Süper Üye+

köpürüyor mu mesela bulaşık deterjanıyla??

Bu Sayfayı Paylaş