1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Markette Yeni Ne Var Ne Yok

'Temizlik - Düzen' forumunda Seda tarafından 9 Ağustos 2016 tarihinde açılan konu

1. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi Site Sahibi

Temizlik-Deterjan markaları sürekli yeni yeni şeyler çıkarıyor, alışveriş yaparken gözümüze çarpan yeni ürünleri buradan paylaşalım, sizin işinize yaramaz ama başkasının elinden düşürmeyeceği bir ürün olabilir ;)

Dün Migros'ta parex'in bu süngerlerini gördüm, belki daha önce çıkmıştır benim yeni dikkatimi çekti :) Fotoğraf çekmeyi unutmuşum, bu başlık yeni aklıma geldi o yüzden internet sitesinden foto ekliyorum. Ben sanırım pembe başlı olanını alıp deneyeceğim:

Doğa Dostu Keçe
    • Sisal bitkisinden yapılan keçe geri dönüşümlüdür, doğada çözünür. Sağlam ve dayanıklı yapısı ile yüksek temizleme performansına sahiptir.
    • İnatçı ve zor kirleri özel geliştirilmiş uzun ömürlü fiber dokusu ile hızlıca yok eder.
    • Çelik tencere, tava, ızgara, ocak üstü ve temizlenesi güç birçok yüzeyde kusursuz temizlik sağlar.
    parex-happy-clean-doga-dostu-sunger-600x585.jpg
    Pembe Çizmez Keçe:
    • İnatçı ve zor kirleri özel geliştirilmiş uzun ömürlü fiber dokusu ile hızlıca yok eder.
    • Çelik tencere, tava, ızgara, ocak üstü ve temizlenmesi güç birçok yüzeyde çizmeden kusursuz temizlik sağlar.
    • Paket içinde 2 adet sünger bulunmaktadır.
    parex-happyclean-selulozik-pink-sunger-2li-581x600.jpg
    Yeşil Keçe:
    • Çelik tencere, tava, ızgara, ocak üstü ve temizlenmesi güç birçok yüzeyde kusursuz temizlik sağlar.
    • Paket içinde 2 adet sünger bulunmaktadır.
    parex-happyclean-selulozik-sunger-2li-581x600.jpg
    Özellikleri:
    Sarı kısım hepsinde aynı- Selülozik Sünger:
    • Süper emici gözenekleri sayesinde ağırlığının 20 katı kadar suyu emerek temizliği kolaylaştırır.
    • Ekstra dayanıklı olduğu için uzun ömürlüdür.
    • Hızlı kuruma özelliği ile bakteri oluşumunu engellediği için hijyeniktir. Seda Bunu beğendi ;) :p

Hadi alışverişte bol bol foto çekin paylaşın bizimle <3<3<3<3

2. FATMA AHMET

FATMA AHMET Uzman Üye+

gecenlerde bende migrosta görmüştüm ve farklı olduğu için en kısa zamanda alayım demiştim:alkis simdi sende beğenince daha cok alasım geldi:D

3. Seda

Yaa ben de telefonla konuşuyorken gördüm geri dönüp inceleyeyim alayım dedim, bir de indirimdeydi sanırım ama alışveriş yaparken unttum :) Bir dahaki sefere alacağım, özellikle hızlı kuruma özelliğini çok beğendim, deneyelim bakalım :)

FATMA AHMET bunu beğendi.
  4. Seda

Bunlari da paylasmazsam olmaz :)
    Parex'in bu rulo bezini ben cok sevdim, 2li set olarak satiliyor arabada dursun diye almistim ama kiyamadim evde kullaniyorum :p uzerindeki puturcukler sayesinde cok guzel temizliyor. Ince oldugu icin sıkması da kolay. Ben mutfakta kullaniyorum, tezgah, dolap ici banyo vs her yerde kullaniliyor.
    image.jpeg
    Bu da Vileda'dan kurulama bezi. Şimdiye kadar en severek kullandığım, toz tutmayan, 60 derecede yıkanan, cabuk kuruyan bir bez. Neredeyse her markayi denedim ama bir bunu sevdim:
    image.jpeg

Yeliz, sedaozer, bersel ve 7 kişi daha bunu beğendi.
  5. Ezgi

Ezgi . YASAKLI

kurulama bezi olarak tupper'ın kullanıyorum gerçekten çok memnunum. Ama parex 2'li pembesini almak istedim. Çizilmesini önlemesi güzelmiş.Ben çok çizdim neden öyle oldu ki :p

6. Seda

Tupper'ın bezini denemedim bak hiç yok bende :sok Parex'den pembe ne görsem alasım geliyor zaten :) Ne kullanıyorsun da çizildi acaba? Ben bunu kullanıyorum:
    91jVxQZzWyL._SX522_.jpg

Yeliz ve Ezgi bunu beğendi.
  7. Ezgi

Ezgi . YASAKLI

akşam çeker atarım hatırlayamadım şu an.Bulaşık için ayrı ocak için ayrı bilmem ne için ayrı diye dünya kadar ayırırsam olacağı bu :p Tupper dene bence annem gerçekten mükemmel.Cumartesi günü saatlerce bulaşık yıkanıp kurulandı çeyiz yerleştirdik arkadaşımın.Çok çabuk kuruyor,iz bırakmıyor ve parlatıyor resmen :)

8. Seda

Bende de öyle 3 süngerim var annem bana geldiğinde sürekli neyi neyle yıkıyorduk diye soruyor :ayipettin Ocağı klasik sarı bez ve sarı mutfak süngeriyle, tencere tava gibi yağlı şeyleri üstte paylaştığım morla, geri kalan meyve tabağı vs şeyler de klasik yeşil süngerliyle yıkıyorum. Tupper'dan alacaktım hep kaldı ya unutmazsam alayım kendime diyordum zaten hatırlıyorum sen çok memnundun.

9. Ezgi

Ezgi . YASAKLI

evet evet hala devam memnuniyetim :) Normal bulaşıklarımı onunla yıkıyorum.
    Bana da çok soruluyor neyi neyle yapacağız diye ama hepsi için tek kullanılınca pis geliyor :(

10. FATMA AHMET

FATMA AHMET Uzman Üye+

bencede alalım :p parexin pembe rulo bezi ne güzelmiş onu görmemiştim ben:alkis ilk fırsatta onuda alıcam:D

11. Aylin

Aylin Moderatör+ Site Yetkilisi Moderatör Ekibi Lideri

Sanırım senin parex pembeyle benim scotch brite ultra konfor muadil :)
    20160810_145156.jpg

SB_HBURADA_UKONFOR_SON.JPG

Yeni çıktı sanırım bu da - ya da benim yeni haberim oluyor- çok memnunum. Eşim almış ben niye görmedim daha öncee dedimm. Mükemmel köpürtüyor, hiç iz kalmıyor. Fiber tarafı da zorlu lekeleri çizmeden çıkarıyor:begendim

Seda ve bersel bunu beğendi.
  12. Seda

Eveet bu tip seyler yeni cikti yani 1-2 yil olmustur da her markette olmuyordu. Bu da guzelmis bende rossman'in domol markasininki vardi bunun gibi ama cok iyi degildi simdi parex'inkini buldum aldim sonraki denemem SB olsun ;) pembe diye almis olabilirim :p
    image.jpeg
    @FATMA AHMET tatlim sen naptin baktin mi?

Yeliz, FATMA AHMET ve Aylin bunu beğendi.
  13. Aylin

Hahahah tabiisi bulaşık süngeri de pembe olacaktı :arzula

14. FATMA AHMET

FATMA AHMET Uzman Üye+

yok canım gezecem diye bakamadım:D tatilim yeni bitti yakın zamanda bakacam insallah:p

15. sewos

sewos İnci Üye+

ilk fırsatta ben de deneyeceğim :) saol canım

Aylin ve FATMA AHMET bunu beğendi.
  16. FATMA AHMET

FATMA AHMET Uzman Üye+

dene tabiki canım :) rica ederim

Aylin ve sewos bunu beğendi.
  17. Büşra yağmur

Büşra yağmur Uzman Üye+

ankarada benim bildiğim bütün markette var a101 bin alnıaçıklar gimsa da var canım

sewos bunu beğendi.
  18. sewos

sewos İnci Üye+

saol canımm :)

Büşra yağmur bunu beğendi.
  19. Aylin

Oo herkes biliyomuş meğerr madem biliyodunuz ye söylemediniz bunca zamandır :)
    Camlarda da kullandım kızlar şahanee :begendim:begendim:asik

GulGrnc ve Büşra yağmur bunu beğendi.
  20. ayşenn

ayşenn Uzman Üye+

Forumda daha önce bir konuda geçmişti bende direk gidip almıştım denemek amacıyla ve çok memnun kaldım. Sürekli kullanıyorum her yerde. Başarılı gayet. :)

Aylin bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş