1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Manisa Merkezde Kuaför Tavsiyesi Olan Var Mi?

'Gelin Saçı' forumunda Esraşah tarafından 23 Şubat 2015 tarihinde açılan konu

1. Esraşah

Esraşah Üye+

Arkadaşlar merhaba :)
    Ben Sakaryalıyım nişanlım Manisalı ve ben orda hiic biyer bilmiyorum... düğün günüm icin Manisalı arkadaslardan yardım istiyorumm bildiginiz, gördügünüz, duydugunuz yerleri yazarsanız çok sevinirim :) şimdideeeen teşekkürler

2. zuzum

zuzum İnci Üye+

Canim malesef merkezde bilmiyorum ya :( akhisarda oturdm bende yirmi yil kirk dakika mesafe var istersen oradan oneride bulunabilirim

perihanerol bunu beğendi.
  3. Esraşah

Esraşah Üye+

Söyle canım söyleee izmire gidicem neredeyse acaba yok muuu dogru duzgun güvenrbilecegim bi kuaför yoksa nette mi bulamadim bilemedim hiç :/

4. zuzum

zuzum İnci Üye+

İnternetten bulamamissindir tatlim ya ben manisa icinde arkadaslarimdan sorustururum.akhisarda cok memnun oldugum viva kuafor var kuzum harika isler cikartiyo

5. Esraşah

Esraşah Üye+

Himmm zuhal kuafor varmis ona bakmistim bi süre ama somada yaziyodu uzakmis dediler. Vivaya da bi bakalim oyleyse arakadaslarina sorarsan çok makbule geçer zuzucumm tesekkur ederimmmmm :)

6. zuzum

zuzum İnci Üye+

Soma uzak manisaya kuzum ya :) uygun firsati yakaladigm anda ogrenirim canim :)

7. meltmm

meltmm Üye+

canım ben manisalıyım geç mi yazıyorum bilemedim ama yardımcı olabilirim:)

Esraşah ve perihanerol bunu beğendi.
  8. perihanerol

perihanerol İnci Üye+

Manisalı arkadaşlar burdasınız : ) :) :) canım ben somalıyım manisaya uzağız akhisar daha yakın kalır manisalı arkadaşlar vardır mutlaka yardımcı olurrlar

Esraşah ve rapunzella bunu beğendi.
  9. rapunzella

rapunzella İnci Üye+

valla benim de nişanlım Manisa Akhisarlı ama Manisa da yaşıyor hatta bir kuaför arkadaşı var ama aradım şu anda uyuyor uyanır uyanmaz senin için sorayım canım ayıp ettin ayy Manisalı güzeller merhaba bu arada :* bende Manisaya gelin geliyorum daha sık görüşelim :D @perihanerol @meltmm @zuzum

10. perihanerol

perihanerol İnci Üye+

Olur valla bana uyar sizdemi gelin geliyosunux ben zaten somada yaşıyorum bursaya gelin gitcem ama somada kalıcam :)))

rapunzella bunu beğendi.
  11. rapunzella

rapunzella İnci Üye+

:) bende Akhisara gelin geliyorum ama bende Manisa da oturacağım merkezde evim hayyyy görüşelim yaa valla ilkin kendimi çok yalnız hissedeceğim kesin :(

pinarpinar ve perihanerol bunu beğendi.
  12. perihanerol

perihanerol İnci Üye+

Olur canım beklerim somaya ne zaman düğün :)

13. rapunzella

rapunzella İnci Üye+

:D bende Manisa merkeze beklerim seni benim düğünüm 25 Nisan da Akhisar da sonra evimin hanımı olarak Manisada yaşayacağım mecbur iş yok güç yok öyle :( ama ben gelirim bak ciddi ciddi bir çayını içerim tanışırız :D

14. rapunzella

rapunzella İnci Üye+

bu arada ben Gamze memnun oldum :D

15. perihanerol

perihanerol İnci Üye+

İsmim yazıyor yinede söyliyim perihan ben memnun oldum canım beklerim tabi somaya aa senin düğün benden önceymiş benimkide temmuz 24

rapunzella bunu beğendi.
  16. rapunzella

rapunzella İnci Üye+

çok az kaldı bana inşallah senin de tez zamanda gelir düğün günün ;) Hayırlısı olsun inşallah Peri kızı :)

17. perihanerol

perihanerol İnci Üye+

Teşekkür ediyorum canım benim çok sevindim keşke akhisarda otursaydım daha yakın olurduk ben bekliyorum seni mutlaka somaya gamzem :)

18. rapunzella

rapunzella İnci Üye+

@Esraşah canım şimdi nişanlımla konuştum adres olarak doktor tarık ahmet sarı caddesinde REM kuaför varmış kuaför Recep yardımcı olur canım ;)

19. meltmm

meltmm Üye+

meraba kızlarr :) manisa merkezde geçti ömrüm şimdi çok uzaklardaa Karsta öğretmenim ben de izmire gelin gelicem inşallah :) @rapunzella @perihanerol memnun oldum ben de meltem :) canım manisada benim kuaförüm figen kuaför tam sehir merkezinde yer alıyor türk telekom karşısında. ben memnunum personel cana yakın ve suana kadar gittiğim kuaförlerden ne istediysem tam olarak anlayabilen tek kuaförüm fiyatlar da uçuk değil

Esraşah, rapunzella ve perihanerol bunu beğendi.
  20. meltmm

meltmm Üye+

memleketime gelin geleceklere de hoşgeldiniz aramıza diyorumm <3:gul:asik

Esraşah, rapunzella ve perihanerol bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş