1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Lazer Epilasyon

'Cilt Bakımı' forumunda Seda tarafından 28 Ekim 2014 tarihinde açılan konu

1. Sinem_469

Sinem_469 Yeni Üye

Sağol canım genel olarak bene da etkili olmadığını okudum nette iyi araştırmak lazım

tuğbabenli bunu beğendi.
  2. DAMLA01

DAMLA01 Aktif Üye+

Bende gidiyorum lazere cihazları çok araştırdım. buz başlıklı diode lazer yapan bir yere başladım toplam 12 seans kontrol yok seans olarak yapıyorlar peşin 1.500,00 tl verdim. kol,koltuk altı, göğüs ucu, göbek, bacak, özel bölgeye gidiyorum. Henüz 6 seans gittim kıl köklerimde kalın ve koyu renk olduğu için cihaz çok rahat tanıdı. Çok memnunum doğum kontrol hapından dolayı faydasını göremeyebilirsin dedi çevremdekiler ama hiç yan etkisi olmadı sadece hamile kaldığım zaman tekrar çıkma ihtimalinden dolayı tedirginim ama olsun çok büyük rahatlık benim için iyiki gidiyorum :)

yeni_gelin bunu beğendi.
  3. yeni_gelin

yeni_gelin İnci Üye+

fiyat çok iyiymiş ve sende memnun kalmışsın :) senin için sevindim :)

DAMLA01 bunu beğendi.
  4. DAMLA01

DAMLA01 Aktif Üye+

evet canım teşekkürler :)

yeni_gelin bunu beğendi.
  5. Esmira

Esmira Yeni Üye

Merhaba kızlar ben de aranızda yeniyim .Kayseri de lazer epilasyon için önerebileceğiniz bi yer var mı ve hangi cihazı ve yöntemi önerirsiniz ?

6. gunigun

gunigun Yeni Üye

Kızlar komple vücut lazer yaptıran oldu mu? Sırt, göğüs, karın bölgesindeki tüyler fazla belirgin bende. Lazer tetikleye bilir dediler. Tecrübesi olan var mı?

7. krista

krista Yeni Üye

Ben beyaz tenli ve koyu tüylü biriyim. Lazer için en uygun kriterin bu olduğunu söylediler bana. Sarı tüyleri görmüyor. Ben buz lazer yaptırıyorum. Şu an 4. seansım bitti ve %60 ı gitti tüylerimin yumuşadı. Hiç acı yok üstelik buz lazerde. Ama yüz için lazeri kesinlikle önermiyorlar. Mesela favorilere lazer yaptırıyorsunuz evet dökülüyor gibi duruyor ama bu sefer yüzdeki tüyleri canlandırıyor. Onun en iyi çözümü iğneli epilasyon acıya dayanabilirseniz eğer. Ama tüm vücut için buz lazer gerçekten çok ideal bence. Bikini bölgesi hiçbir zaman tam olarak bitmiyor diyorlar ama epey azaltıyormuş. Para konusunda ise burada önemli olan bence kullanılan cihaz ve hangi derecede atış yaptığı tüm bunlara vakıf bir şekilde gittiğiniz zaman çok para da dökmezsiniz. Ben etimesgutta bir bayan kuaföre gidiyorum. 1600 tl verdim ve bitene kadar devam ediyor. Arkadaşım 5000 tlye 8 seans anlaştı. Cihaz aynı cihaz.

NeslihanM bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş