1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Lazer Epilasyon

'Cilt Bakımı' forumunda Seda tarafından 28 Ekim 2014 tarihinde açılan konu

1. Dilan62

Dilan62 İnci Üye+

Çok iyi canım ya :) İstanbulda bende bakicam varmı böyle kampanyalar

Büşra yağmur bunu beğendi.
  2. Büşra yağmur

Büşra yağmur Uzman Üye+

Dönem dönem oluyor araştır bi canım :)

Dilan62 bunu beğendi.
  3. Dilan62

Dilan62 İnci Üye+

Şimdi estetikmed görüşücez canım :)

Büşra yağmur bunu beğendi.
  4. kızkulesi

kızkulesi Aktif Üye+

Kızlar Merhaba, bende yaptırmayı düşünüyorum Erzurum ya da Trabzon'da tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı?

5. Dears7

Dears7 Yeni Üye

Merhabalar alexandrite lazer yaptırıyorum ben de. Aklıma takılan birşey var. Lazer tanıtım videolarında cihazın ucu tene çok yakın tutulup atış yapılıyor. Bende 10-15 cm uzaktan tutuyorlar. Sizlerde nasıl yapılıyor? Uzak tutması lazerin etkisini azaltır mı acaba

Büşra yağmur ve pembisgelin bunu beğendi.
  6. pembisgelin

pembisgelin İnci Üye+

Benim lazerde tende yapiliyor . Dereceyle alakali bisey etkisi sanirim düşük dereceli yaptirirken etkisini pek gorememistim derece yukselince etkisini gosteriyor . Aci duyuyorsan etkilidir

7. Büşra yağmur

Büşra yağmur Uzman Üye+

Exemiceears7, post: 341577, member: 34440"]Merhabalar alexandrite lazer yaptırıyorum ben de. Aklıma takılan birşey var. Lazer tanıtım videolarında cihazın ucu tene çok yakın tutulup atış yapılıyor. Bende 10-15 cm uzaktan tutuyorlar. Sizlerde nasıl yapılıyor? Uzak tutması lazerin etkisini azaltır mı acaba[/QUOTE]

Ben başlarda alexandritle yaptırıyordum etkisini göremedim benim tenime yakın yapıyorlardı dökülüyor du ama yine de çıkıyordu şuanda Exemice (soğuk üflemeli lazer) yaptırıyorum ve çok memnunum

8. kolera9

kolera9 . YASAKLI

Ben ankara'da bi tıp merkezine gidiyorum, isim vermiyim reklam olmasın. Buğday tenliyim ve tüylerim baya koyu çok uygunum lazer için:) Alexandrite epicare cihazı kullanılıyor bana, genital ve koltukaltı için toplamda iki bölgeye 100 lira veriyorum fiyatı çok uygun. 1 kez gittim bi kere de kontrol seansına gittim, ilk seanstan beri koltukaltım hiç çıkmıyor nerdeyse çok memnun kaldım. İsteyen olursa adını söyleyebilirim çok araştırdım ben burası hem hijyenik hem de fiyat olarak çok uygundu.

pembisgelin bunu beğendi.
  9. pembisgelin

pembisgelin İnci Üye+

Ismi ne gittiginiz tip merkezinin ben Ankaraya tasincagim icin devam etmek istyrm

kolera9 bunu beğendi.
  10. kolera9

kolera9 . YASAKLI

inkılap caddesinde Özkaya Tıp Merkezi

pembisgelin bunu beğendi.
  11. SevlM

SevlM Yeni Üye

Bende 2 senedir lazere gidiyorum cihaz çok önemli kızlar benm bacağımı yakmşlardı.. Beyaz tenlym yanklar güneş yanığı gbi duruyor 7ay sonra baya krem kullandm.Cihaz ıpl miş paketli yazlmştm tabi onlar diod olduğunu iddia ettiler çoğu ilde şubesi var gidenler hep pişman kandırılmayn.İyice araştırmadn gitmeyin arkadaşlar..

12. daisy06

daisy06 İnci Üye+

Kesinlikle hastanelerde uygulama yaptırmanızı öneririm kızlar. İki üç daha para biriktirin az daha fazla ödeyin ama merdivenaltı sağlık merkezlerine, kuaförlere gitmeyin derim. Medicana'da Ocak ayında başladım ben uygulamaya. Şu anda sanırım yedi seans gittim üç seansım kaldı. Hiç bir şeyim kalmadı. Seans aralarında bile hiç tüylenme olmadı, rahatsız etmedi. Uygulamaları çok düzgün yaptılar. Bronzlaştığım dönemlerde bir şey uygulanmadı, tehlikeli olabilecek bir yaram var kaval kemiğimin üzerinde, oraya hiç atış yapılmadı. Profesyonel çalışıyorlar, her şeye dikkat ediyorlar. Yarın öbür gün yüz lira daha ucuz diye gittiğiniz yerde bir yerinizde leke olur, yanar telafi edemezsiniz. Koltuk altı-yarım bacak-genital bölgeye 1200 lira verdim, pahalı da olduğunu düşünmüyorum. Bilginize :)

kolera9 ve cerensever bunu beğendi.
  13. Dears7

Dears7 Yeni Üye

Seans başına mı 10 seansa mı 1200 tl verdiniz ?

14. Özlem

Özlem Moderatör Site Yetkilisi

10 seans fiyatıdır canım o

15. Dears7

Dears7 Yeni Üye

Medicana için çok uygun değil mi ?

16. Özlem

Özlem Moderatör Site Yetkilisi

bence de uygun fiyatlı

17. NeslihanM

NeslihanM İnci Üye+

Iyi günler kizlar , bende cok istiyorum yaptirmak ama herkes gibi korkuyorum sağlığa zarar verir diye , çocuk konusunda sonra tekrar cikiyomus tuyler , bide cok utanıyorum :) Antalya da bildiginiz gittiginiz yer var mi tabi hastane doktor kontrolunde ?? Yardimci olur musunuz

18. aytenengin

aytenengin Uzman Üye+

Ya gercekten yasadıgım yerin o kadar cok zorlugunu cekiyorum ki. Neredeyse 1 senedir lazer epilasyon düşünüyorum ve cesaret edemiyorum bir türlü. Bugün bir güzellik merkezine gittim. Hastanelerde uygulayan bir yer yok burada merkeze gitmem gerekiyor o da 1.5 saatimi alıyor. Bana tam bacak koltuk altı ve özel bölge için 2400 tl fiyat verdiler ya. Ne kadar fark var resmen. Nakit ödeyecegım diyince pazarlık vs 2000 tl ye indi bende ne yapacagımı bilemiyorum suan cok kararsızım

mmlke bunu beğendi.
  19. Sinem_469

Sinem_469 Yeni Üye

Merhaba kızlar daha önce lazer le koltuk altımı bitirdim şu an aklımda eve Philips ya da braun un lazer epilasyon cihazını almak istiyorum 300.000 atımı varmış sizin kullandıklarınız ve ya tavsiye ettiginiz marka var mı

20. tuğbabenli

tuğbabenli Uzman Üye+

Bu konuda sanırım yukarılarda da yazdık ama ev için olan lazer değil ıpl teknolojisi yani kıl kökünü uyutuyor sonra tekrar çıkıyor. modern ağda olarak geçiyor 4-5 ay uyuyan kıl kökleri tekrar çıkıyor. Kuzenimde aldı kullandı sonra tekrar aynı sorunu yaşadı, iyi araştırın güzel yazılar var internette bunun üzerine.

Bu Sayfayı Paylaş