1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Lazer Epilasyon

'Cilt Bakımı' forumunda Seda tarafından 28 Ekim 2014 tarihinde açılan konu

1. sevim

sevim Uzman Üye+

Umarım canım, teşekkürler :)

emosh bunu beğendi.
  2. mzehra

mzehra Aktif Üye+

kızlar bende başlıyorum epilasyona randevumu aldım kasım sonuna yer bulabildim ama canımın acıma kısmında endişelerim var gerçekten çok can acıtıyor mu

3. kbrgngr

kbrgngr Üye+

genital bölge çok geç bitiyomuş öle dediler ama bacaklarımda çok az kaldı genital ve koltuk altında ince ince çıktı ay inşallah biter ya :)

ayseozan bunu beğendi.
  4. kbrgngr

kbrgngr Üye+

bana ayda 1 gel dediler o yüzden ayda 1 kez gidiyodum

5. kbrgngr

kbrgngr Üye+

evet 1 ayda çıkmıyolar bende ara verdim çıktıkları zaman gitmeye karar verdim bu ay gidicem mesela :)

sevim bunu beğendi.
  6. mzehra

mzehra Aktif Üye+

bana da söylemişlerdi öyle bir krem gerçekten işe yarıyorsa bende alayım ondan

emosh bunu beğendi.
  7. sevim

sevim Uzman Üye+

Acıyor ama çok fazla değil, sana tavsiyem epilasyona gitmeden 45 dakika önce bir ağrı kesici iç o zaman daha az hissedersin. Tabi eğer ağrı eşiğin düşükse. Ben gerek duymuyorum

8. sevim

sevim Uzman Üye+

Kremin ismi ne canım :)

9. mzehra

mzehra Aktif Üye+

ismini bilmiyorum sormadım ama önerdiğiniz birşey varmı güvendiğim bir yer doktor gözetimi altında yapıyorlar ve gerçekten uzmanlar güvendiğim için kremin ismini sormak aklıma gelmedi

10. mzehra

mzehra Aktif Üye+

tamam canım teşekkürler

11. sevim

sevim Uzman Üye+

Tamam canım bekliyorum :)

emosh bunu beğendi.
  12. tugce

tugce Üye+

Canim yaptirmayin guzellik salonlarnda ya normalde bacak 200 300 arasi degsiyor her seans basi poliklinik gibi uzman yerlerde.git sadece epilasyon yapan yerlerde yaptir uzman kisiler ve aletler ile.we yaptircksan ütüleme lazer iyi

13. merveyksl

merveyksl Uzman Üye+

kesinlikle tüylerim azaldı bayanlar 2 veya 3 seansım kaldı nısanm falan vardı 3 4 ay gectı tuyler cok az ozellıkle kol altı genital bolge :)

sevim bunu beğendi.
  14. violet

violet Üye+

Sadece lazer merkezi yaptracagm yer baya referans gosteriyolar bide utuleme degil atisla iyi dediler napayim sizce :(

15. tugce

tugce Üye+

Foto epilasyon mu?

violet bunu beğendi.
  16. violet

violet Üye+

Cok teşekkürler canm :) peki alette fark ediyomu yada utuleme ile atis hangi yontem iyi acaba

17. violet

violet Üye+

O nasil oluyo :) aslnda tam konusamadk ayakustu oldu burdanda soraym dedim ama kiz atis yontemiyle daha hizli sonuc aliniyor diye onu yapiyorum zor olmasina ragmen dedi

18. violet

violet Üye+

Cok teşekkürler canm cok saol :)

19. tugce

tugce Üye+

canim benim az cok tecrubem bilqim war bu knuda bende lazer yaptiriyorum.en iyi lazer alex ti ama smdi ütüleme yani diod lazer we agrisizdir.sana tawsiyem hemen pakete grme.bk ne anlatcm sana cnim.ben ilk lazer yaptirmaya bsladgm zman boyle arayislardaydim biqun bi guzellik salonuna denk geldm ama ck lux bi yerdi paket yapiolardi ama ynde bi tereddutm oldu hmen o ciwarlardada bi poliklinqe gttm orada yaptirmaya karar werdm biraz tuzlu ama sagliqm dahada onemli snucta.snra 1hafta snra gdp bktm o ilk gttgm guzellik salonu muhurlenmsti saglik bakanlqi tarafndan inanamadm cok lux tu ama iykide yaptrmadm param da gtcekti bosuna.bu yuzdn hmen werme parani nakit yaptrdkca wr memnun kalrsan dewamini getrirsn ztn

20. Zehirli Zakkum

Zehirli Zakkum İnci Üye+

utuleme yöntemi hakkında bilgim yok benim ki atış yöntemiydi.

violet bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş