1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Kullandığımız Tupperware Ürünleri

'Tupperware' forumunda Seda tarafından 12 Ağustos 2015 tarihinde açılan konu

1. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi Site Sahibi

Bu aldiklarin benim de en sevdikleriiimden:asik o minik boy gereksiz gibi geliyor ama en cok kullandigim o seker kaplar. Tupper’in su sisesini buzdolabina su koymak icin kullaniyordum, her gun yikasam da gun icinde de koku oluyordu. Ben 6 aydir contigo’nun sisesini kullaniyorum d&r’da satılıyor, hic koku olmuyor sorun bence tupper’ın şisesinde.

Araştırmacıaday ve Deniz Medine bunu beğendi.
  2. Nerec

Nerec Uzman Üye+

Ben yaptım oldu :D dolapta duruyordu dediğim gibi dene bakalım, sonucu paylaş bizimle:)

Araştırmacıaday bunu beğendi.
  3. Nerec

Nerec Uzman Üye+

Ben yaptım oldu :D dolapta duruyordu dediğim gibi dene bakalım, sonucu paylaş bizimle:)

Araştırmacıaday ve Deniz Medine bunu beğendi.
  4. Deniz Medine

Deniz Medine Uzman Üye+

Deneyip paylaşırım tabi canım :*

Araştırmacıaday ve Nerec bunu beğendi.
  5. Deniz Medine

Deniz Medine Uzman Üye+

Evet minikler ama dediğin gibi çok kullanışlı oluyor zeytin peynir koyuyorum çoğunlukla :) bende şişeyi ofiste kullanmak için almıştım ama birazcık pişman oldum.anladığım kadarıyla ayrı bir özen istiyor temizlik konusunda.simdi bende cam su şişesi aldım marketlerde satılan ofiste onlardan kullanıyorum :sevimli

6. Araştırmacıaday

Araştırmacıaday Yeni Üye

Herkes çok memnun görünüyor bir an önce bende tupperware alışverişine başlamak istiyorum :asker:asker

Deniz Medine ve mmlke bunu beğendi.
  7. mmlke

mmlke Uzman Üye+

yeni ürünlerim geldi çok mutluyum :)
    eko şişem 20171023_213243.jpg
    karıştır sakla kabım 20171023_213342.jpg
    ekmek dünyası. uzun süredir ekmeklerimi koymak için ekmeklik aarayışındaydım.torbamı alsam piyasadaki ekmekliklerden mi derken tupperda bunu görünce daha kullanışlı olur diye bunu almaya karar verdim 20171023_213438.jpg
    son olarak üç bölmeli saklama kabım 20171023_213602.jpg
    20171023_213619.jpg

8. gulsencaglar

gulsencaglar Aday Üye

Kızlar merhaba;
    Bende zamanında indiriminden dolayı bir sürü şey aldım renk uyumu gözetmeden :inekmod
    sıkıntı olmaz dimi? Fırsat buldukça da resimlerini paylaşacağım. Sözlüyüm şu anda ama almam gereken tupper dışında bi dünya şey var biliyorum...

9. Araştırmacıaday

Araştırmacıaday Yeni Üye

Kızlar bende gıda saklama kaplarını sipariş verdim ama herkes sipariş verdğime beni pişman ediyor para tuzağı diye siz ne diyosunuz çok moralim bozuldu :(:(:(:(

Maşuk ve Gzde23 bunu beğendi.
  10. Araştırmacıaday

Araştırmacıaday Yeni Üye

20171110_133342.jpg bundan aldm 120 tl

Deniz Medine, Nerec ve Gzde23 bunu beğendi.
  11. Gzde23

Gzde23 Uzman Üye+

Canım biz evde kullanmıyoruz çeyizimede almayı düşünmyorum ama kızlar kullanıyo genel olarakta memnunlar galiba bence pişman olma insanların lafıyla sana pahalı gelmiyosa sorun yok:)

12. Maşuk

Maşuk İnci Üye+

Canım bence hiç moralini bozma senin aldiklarindan kullanmıyorum ama ben de bi çok buzdolabı saklama kabı vs.aldım hatta daha yeni bi set daha sipariş verdim ürünler çok güzel içine koyduğun bi şey kolay kolay bozulmuyor ve her şey 10 yıl garantili en ufak bi sıkıntıda hemen değiştiriyorlar. Senin içine sindiyse başkalarının lafına kulak asma

Araştırmacıaday ve melodika bunu beğendi.
  13. Araştırmacıaday

Araştırmacıaday Yeni Üye

Aynen haklısınz bazı şeyler tecrübeyle bilinir denemek istyrm :)

14. Nerec

Nerec Uzman Üye+

Pişman olacak bı durum yok bence ortada takma kafana,illa resimdeki ürünler için kullanacak değilsin, ben bunlara un, şeker, çay, tuz için kullanıyorum, gayet memnunum, bitanesi de boşta kalıyor ona da yarım kalan çekirdek olur, kahvaltılk gevrek vs koyuyorum, bozulmuyor, şekil itibariyle çok yer kaplamiyor. Hata ettim olarak düşünme, güzel bı ürün ;)

15. Araştırmacıaday

Araştırmacıaday Yeni Üye

Bnde bozulmayacağna inanarak aldm canım tuz olsn olsn bakliyat türü şeyler evde yer kaplıyor diye böyle bişey tercih ettim teşekkür ederm yorumun için :)

Nerec bunu beğendi.
  16. cannsss

cannsss Aktif Üye+

canım bende de bundan var gayet de kullanışlı hiç pişman değilim ben

17. Araştırmacıaday

Araştırmacıaday Yeni Üye

18. Yaseminelt26

Yaseminelt26 Yeni Üye

benim deneyimlerime göre küçük 500ml olanlar koku yApıyor. 2 tane 750ml kullandım bazen 1 hafta kullanmadığım yıkamadığım oluyor hiç koku olmadı :)

Bu Sayfayı Paylaş