1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Kullandığımız Domol Ürünleri...

'Temizlik - Düzen' forumunda lülü tarafından 14 Şubat 2017 tarihinde açılan konu

1. Gizem

Gizem Moderatör Site Yetkilisi

20180113_113557.jpg
    domolun sihirli süngeri her türlü lekeyi çıkarmada etkili ıslatıp siliyorsunuz bulduğunuz rosmann dan hemen kapın :D
    20180113_114407.jpg
    buzdolabı filtresi kötü kokuları içine hapsediyor gayet memnunum ;)

Littlelady, mrvchn, Özlem ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  2. DAMLA01

DAMLA01 Aktif Üye+

DOMOL.jpeg
    Bende domol tecrübemi paylaşmak istedim. Dün forumda okuyunca iş çıkışı direkt rossmannda aldım soluğu halı için denedim nerdeyse bütün kutuyu boşalttım ama çok etkisini göremedim koltuklarda da deneyeceğim inşallah :) camlarımı silerken kullandım mendili veeee çok memnun kaldım evi bu mendillerle stoklayacağım :) Sosyal gelinler sitesi ve sizler iyiki varsınız o kadar çok faydasını görüyorum ki sayenizde :)

Seda, Maşuk, Özlem ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  3. Sacmalayamadim

Sacmalayamadim Yeni Üye

Geçen hafta sonu domolda 1 alana 2. %50 indirim vardı. Bir sürü stok yaptım. Sarı tuvalet temizleyicisinden çok memnunum ben. Günlük kullanıyorum. Gece yatmadan önce sıkıp, o sırada kedi tuvaleti temizleyip sonra sifonu çekip yatıyorum. İçim rahat oluyor. :)
    Bir de ıslak mendil şeklinde temizleyici var, onunla da klozetin kapak, oturak kısmını falan temizliyorum.
    Izgara fırın temizleyicisini de ocakta kullanıyorum genelde. Fırında 1 sefer kullandım daha. Onu da sıkıp bekletip şipşak temizliyorum.
    Bir de yine ıslak mendil şeklinde yer bezleri var. Elmalı limonlu falan. Onun için ayrı bir aparatı da var, teleskopik saplı. Evim küçük, her gün 1 en olmadı 2 bez kullanarak siliyorum artık. Derin temizlik için çok yeterli değil de ev kaloriferli(kömür kazanlı) olunca yerleri bi silmek gerekiyor.
    Hali, koltuk temizleyicisini de ayda/ bir buçuk ayda bir koltuklarda kullanıyorum. Beyaz sabun ya da arap sabunuyla silinmiş gibi yapmıyor ama böyle bayram temizliği ya da bahar temizliğine kadar idare eder.
    Domol ürünü değil de rossman ürünü mikrofiber bez var, çift taraflı. O da duşa kabin temizliğinde çok iyi. :)

Littlelady, Maşuk ve mmlke bunu beğendi.
  4. yeni_gelin

yeni_gelin İnci Üye+

9F98742D-8D3D-4513-9D83-632AFDC9E7D4.png B9727517-CF86-462A-90D7-542166DC4A63.jpeg 3108209B-BC79-4E70-ADC3-11AB46F822BE.jpeg Heyy gençler rossmanı yeni keşfettim neden miii insan evi güzel olsun veya kolay temizlemek ister benimde iş yerimin yakınındaydı bir yağ çözle başladı herşey ama ben domol ürünlerine resmen aşık oldum ❤️❤️ Hergün gidiyorum ve alcak mutlaka birsürü şey buluyorum öncelikle yağ çöz kurumuş yağlarda denedim ben çalkalayın sıkın bekleyin ve silin harikaaaaa kolaylıııık çift taraflı mobilyalar için toz bezi aldım 6 tl, yanındaki mobilyaların geç tozlanmasını sağlıyor ve sildim biraaz parlıkta veriyor diyebilirim ve çok hoş bir koku bırakıyor diğer ürünler oda kokusu aldım ama tekrar içini doldurup doldurup kullanabiliyorsunuz ve diğer oda kokularına göre çok uygun 8tl,, bulaşık makinası için koku aldım harika kokuyor, birde lavabo gider kokusu olanlar için beyaz spreyi aldım henüz kullanmadım ama o sorun bizim evde olduğu için aldım bakalım nasıl 3lü tuvalet kokusu 12 tl idi ve kokusu gene harika :D son olarak peçete 4 tl idi hemen aldım :D benden şimdilik bu kadar

Seda, DAMLA01, Maşuk ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  5. Maşuk

Maşuk İnci Üye+

Ürünler çok güzel temizlik açısından yalnız ben fırın temizleyici ve halı koltuk temizleyiciyi sıkarken öksürmekten kendimi alamıyorum sizlerde de oluyor mu o

Büşra yağmur, mldfyz ve yeni_gelin bunu beğendi.
  6. yeni_gelin

yeni_gelin İnci Üye+

evet canım aynısı banada oldu. bende sıkıyorum ve sıktığım yerden uzaklaşıyorum biraz. biraz etkili olduğu için sıkarken yakın durunca öksürük yapıyor :/

Maşuk bunu beğendi.
  7. Maşuk

Maşuk İnci Üye+

Ben artık ağzımı yüzümü sararak sıkıyorum:)

Seda ve yeni_gelin bunu beğendi.
  8. yeni_gelin

yeni_gelin İnci Üye+

oda bir çözüm :D ama sıkıp uzaklaşıncada kolay oluyor :)

9. Büşra yağmur

Büşra yağmur Uzman Üye+

Fırını temizlerken bende de oluyor canım çok öksürüyorum hatta

10. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi

Ne yaptın bulaşık makinesi temizleyicini kullandın mı? Ben ondan çok memnun kalmadım sanki öyle hatırlıyorum ama emin değilim burada Rossmann ve Dm diye 2 rakip mağaza var hangisiydi hatırlamıyorum :)

Özlem bunu beğendi.
  11. Seda

Uzun zaman olmuş naptın kullanıyor musun? :) foşur foşur yıkayamıyorsan (fırın içi mesela) ne kadar silsen de ısıyla tekrar havaya karışıyor yemek yaparken. Sıvı Arap sabunu veya sirke candır. Izgara teli, tepsi yıkanabiliyor o biraz daha masum ama fırın içi bana tehlikeli geliyor :hipnotize Koltuk için de Arap sabunu candır :asik İlle bu spreyleri kullanacaksan maske takabilirsin ;) solumak da iyi değil akciğere zarar verirsin.

Maşuk bunu beğendi.
  12. Özlem

Özlem Moderatör Site Yetkilisi

kullandım ama standart geldi bana hani öyle vay çok iyi demedim :D şoktan mintax alıyorum şu an onu kullanıyorum temizliyicide memnunum

Seda bunu beğendi.
  13. Maşuk

Maşuk İnci Üye+

Hayır o zehri solumak istemedim daha fazla bir de fırını gerçekten arındırmak çok zor oluyordu. Fırın için şu an sizin öneriniz olan sirke karbonat ikilisini kullanıyorum koltuklara da Arap sabunu :) yalnız bugün narsprin diye bir şey aldım çok amaçlı temizleyici hygienic markasının. sanırım yeni bir marka bugün onunla sildim o da güzel ilk kullanım olarak beğendim

Seda bunu beğendi.
  14. Seda

Aaa mintax hala var mı? daha geçen annemle teyzem benimle dalga geçti bilmiyorum diye, eski bir deterjanmış reklamı komikmiş falan :) Eline hangisi gelirse onu kullan valla böyle şeyler tek sefer yıkıyor ve gidiyor deterjan gibi değil sonuçta :)

15. Seda

Ahh çok iyi yapmışsın okuyunca bi içim sızladı niye daha önce görmedim dedim :( O markayı kullananlar vardı sanırım forumda ben hiç kullanmadım. Sen de paylaşırsın bakalım nasılmış :)

Maşuk bunu beğendi.
  16. Maşuk

Maşuk İnci Üye+

Şu an sadece koltukta kullandım sulandırarak koltukta başarılı buldum güzel temizledi :)

Bu Sayfayı Paylaş