1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Kullandığımız Domol Ürünleri...

'Temizlik - Düzen' forumunda lülü tarafından 14 Şubat 2017 tarihinde açılan konu

1. Deniz Medine

Deniz Medine Uzman Üye+

o zaman iyi ki almışım peki sen sadece ocakta mı kullanmıştın

Gizem bunu beğendi.
  2. Gizem

Gizem Moderatör Site Yetkilisi

Aynen o 2. Ürünü sadece cam ocakta kullandım bir de temizleme aparatı satılıyor cama yapışan lekeleri çizmeden kazimak için güzel bi ürün

Deniz Medine bunu beğendi.
  3. Özlem

Özlem Moderatör Site Yetkilisi

4. Deniz Medine

Deniz Medine Uzman Üye+

rossmana girdiğimde tüm ürünleri çok detaylı inceleyememiştim acelem vardı bir sonraki gidişimde ona da bakayım teşekkürler :):opucuk

Gizem bunu beğendi.
  5. Gizem

Rica ederim canım ;)

6. Gizem

@Deniz Medine canım bu aparatla temizliyordum cam ocagı önce soldaki jel sonra bu aparatla lekeleri çıkartıyordum tavsiye ederim 20180113_114109.jpg

Özlem, mmlke, mldfyz ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  7. Deniz Medine

Deniz Medine Uzman Üye+

daha çok zorlu lekeler de kullanılıyor sanırım.aslında ben bezle sildiğimde de çok zorlanmıyorum ama aklımda bulunsun ihtiyacım olursa alabilirim tabi.böyle bir aparatın çizip,ocağa zarar vermemesi büyük bir artı.teşekkür ederim canım<3 bu arada cam yüzey temizliyicisi gerçekten güzel bir ürünmüş memnun kaldım.sadece ocakta kullanmıyorum evyede de güzel sonuç aldım.:begendim temizledikten sonra bazı ürünler matlaştırabiliyor ama bu ürün parlattı

mmlke ve Gizem bunu beğendi.
  8. Özlem

evye için olanı merak ediyorum rossmana gidince onu alacagım

Gizem bunu beğendi.
  9. Özlem

20180131_212133.jpg
    Çok mu abarttım acaba :D
    Deneyip hepsini yazcam buraya

10. Gizem

Bi tek en sağdaki mavi ürünü bilmiyorum onun dısında hepsi süper özellikle tuvalet icin olan ;)

Özlem bunu beğendi.
  11. Özlem

Hepsi süperse oda iyidir öyle ümit ediyorum :D bende ilk defa denicem fnish kullanıyordum bulaşık makinesi temizleyici ama bunu görünce deneyeyim dedim

Gizem bunu beğendi.
  12. Özlem

Benim bu domol dan çok mu yüksek beklentim acaba ben memnun kalamadım bazı ürünlerden
    1- evye temizliği için aldığım ürünü hiç beğenmedim (domestos+cif ile daha güzel bir sonuç alıyorum)
    2- cam ocaklar için olan ürünü de beğenmedim öyle ahım şahım bişi değil
    Bunlar beğenmediklerimdi şimdi beğendiklerimi yazayım :D yazmadıklarımı daha kullanmadım
    1-wc aktif köpük gayet başarılı onu sevdim
    2- fırın ve ızgara temizleyicisini ilk kullanışım değil zaten ama onuda ısıtarak kullanımda daha başarılı buluyorum

Seda ve cerensever bunu beğendi.
  13. Maşuk

Maşuk İnci Üye+

Denizliye rossmann açılınca koşarak gidip aldım:)
    20180213_162630.jpg

Ruci, meryemhasan, Gizem ve 4 kişi daha bunu beğendi.
  14. mmlke

mmlke Uzman Üye+

beyazlar için olan bu ürününü çok beğeniyorum 1 yıldır kullanıyorum oldukça başarılı
    20180222_121442[1].jpg
    wc köpüğü yeni aldım iki kere kullandım gayet güzel beğendim bu ürünü de. çamaşır suyu gibi keskin kokusu yok en azından
    20180222_121413[1].jpg
    meşhur ızgara fırın temizleyiciyi de kullanıyorum evet güzel ama durulaması baya zaman alıyor o yüzden çok sık kullanılacak bir ürün değil bence. genel temizlikler için daha uygun bir ürün diye düşünüyorum
    20180222_121315[1].jpg
    cam ocak temizleyici. ben pek memnun kalmadım bu üründen. ocağın üzeri dalgalı dalgalı kaldı. ne kadar silsem de o dalga kaldı. ama evyeyi çok güzel temizliyor bitene kadar evye de kullanıcam galiba :)
    20180222_121341[1].jpg
    not: kızlar geçenlerde okudum bir yerde domolun üzerinde ekolojik damlagı olan ürünleri temiz içerikliymiş bu yazının olmadı ürünlerin diğer temizlik ürünlerinden farkı yokmuş. bunu da buraya yazmak istedim temiz içerikli diye kullanan varsa ekolojik yazısına dikkat etsin ben de yeni öğrendim elimdekiler bitince dikkat ederek alıcam:)

Gizem, Maşuk ve Yeliz bunu beğendi.
  15. Özlem

banyo ve fırın temizliyicisinden bende çok memnunum aynı şekilde bende cam ocak temizliğini bepğenmedim evye için de olanı vardı onu da aldım onu da beğenmedim. bu cam ocak için olanla bir de evyemi sileyim bakaım :D

16. mmlke

mmlke Uzman Üye+

dene dene alınmış zaten boşa gitmesin :)

Özlem bunu beğendi.
  17. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi Site Sahibi

Evet almanya ekolojik ve sağlığığa zararlı olmayan ürünler konusunda çok ciddi çalışıyor ve bu ürünler çoğu zaman diğer markalarla ya aynı ya da birkaç cent pahalı oluyor. Rossmann-domol ürünleri de çevreye ve insana zararsız pek çok ürün çıkarıyor, ben bir konuda paylaşmıştım bulunca etiketleyeyim seni de :) Cam ocak temizleyicisini merak ediyordum ben memnun kalmadın mı? Normalde sirke sıkıp siliyorum ben zaten temizliği çok kolay ama benden önce ev sahibimin kızı kullanmış ve çizikler geçmeyen izler var gibi, onlara bir çözüm olur mu acaba demiştim ama fazla ütopik düşünüyorum sanırım :) Sende çizilme var mı ilk günkü gibi parlak mı tencere/tava konan yerler?

18. Seda

sanırım o en sağdaki mavi ürün bulaşık makinesi temizleyici, domol'ünkünü kullanmadım sanırım ama her şekilde iyidir zaten makine boşken boruları falan temizleme amaçlı kullanılıyor daha pahalı olan finish in temizleyicisini almadan da 3 ayda 1 genel temizlik olarak kullanılabilir :tokalas

19. mmlke

mmlke Uzman Üye+

hımm sendeki cam ocak sanırım ocak gözleridemir olup takılıp çıkarılan olmayanlardan. adı ne onların tam bilmiyorum da :D tencere koyunca çizildi mi deyince herhalde ocak gözü yok diye düşündüm. benimkiler normal demirli göz olduğu için tencereyi onun üzerine koyuyorum o yüzden çizilme olmadı tencere tava yüzünden. ama ocağımın genelinde çizikler var çok dikkatli kullanamadım sanırım ben. domolun o cam ocak temizleyicisi de çizikleri kapatma gibi bir özelliği yok en azından benim çiziklerim hala duruyor :) çok kullanmadım zaten bir iki kere kullandım hoşuma gitmedi bıraktım.

Seda bunu beğendi.
  20. Seda

Aaa anladım şimdi sendekini, yok benimki tam o ürünün üzerinde gösterilen tipte elektrikli ocak, inanılmaz pratik temizliği falan çok seviyorum ama siyah ve çizilme izi olunca acaba özel bir parlatıcı mı dedim ama değilmiş. Ben de araştırayım bakayım belki başka bir ürün bulurum:dusunuyorum

mmlke bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş