1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Küsen Kaşlar Yeniden Çıkar Mı

'Cilt Bakımı' forumunda Fzhr tarafından 28 Şubat 2017 tarihinde açılan konu

1. elfsla

elfsla Yeni Üye

Oldu evet dedigim gibi kulak pamuklarina falan döküp surekli sürüyordum altlardan dolmaya basladi kaslari iyice kalinlasmasi icin daha uzun bi zaman gerekiyor :)

Fzhr bunu beğendi.
  2. Fzhr

Fzhr Aktif Üye+

evet canım onuda araştırdım ama kalıcılığı süreli 3-5 ay duruyor o kdar para verip 3 ay sonra dökülünce ne anladım :D:D

3. Fzhr

Fzhr Aktif Üye+

tesekkür ederimm :alkis

elfsla bunu beğendi.
  4. sedaozer

sedaozer Uzman Üye+

Aynen öyle canim kalici bir çözüm bulmak lazim :))

Fzhr bunu beğendi.
  5. Ruci

Ruci İnci Üye+

Bendr aynı dertten muzdaribm kaşlarım çok seyrek zaman zaman daha da dökülüyo çok fazla aldıran biri değilim 2 3 aya bi toplatıyorum ama düğünüme az kaldı daha yoğun güzel bi şekil olsn istiyorm burdan okuduğum tüm yolları denicem artık :)

6. Gül_Adil

Gül_Adil Yeni Üye

Badem yağı 4 tatlı kaşığı, Hint yağı 4 tatlı kaşığı, E vitamini 1 kapsül.. Bi kapta karıştırın yatmadan yarım saat önce kirpiklerinize uygulayın :begendim Ekstra olarak eczaneden alacağınız Biotin'i de sabah ve akşam 2 kere alabilirsiniz. Ben denemedim henüz ama deneyenler işe yaradığını söylüyor. :gozkirp

Fzhr bunu beğendi.
  7. presch

presch Aday Üye

Ben de karanfil uygulamıştım bir yerde görüp. Karanfil başındaki tohum kısmını çakmakla 10-15 saniye yakarak kaşlarıma sürmüştüm. Hem kaşı güçlendiriyor rengini koyulaştırıyor hem de arttırıyor diye okumuştum.Düzenli yapınca daha iyi etki eder muhtemel. Ben kısa süre kullanmıştım. bir de kaşlarınızı ay takvimine göre almaya özen gösterirseniz kaş artımı olur bence. Deneyenler çok memnun. Ben de dikkat etmeye çalışıyorum. Bunun için belli günler var ay takviminde. Hatta googlea ay takvimine göre kaş alımı derseniz size yardımcı olacak bir takvim bulabilirsiniz.

Bu Sayfayı Paylaş