1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Kozmetik Markalarının Indirim Haberleri

'İndirim - Promosyon' forumunda Seda tarafından 4 Ekim 2014 tarihinde açılan konu

1. aytenengin

aytenengin Uzman Üye+

Bugünün neyine tepki göstermem gerektiğini bana söyler misin? Kara cuma anlamı tasıyan bu gün magazalar gece 4 veya 5 gibi açılıyor yani hava daha karanlık oldugu için indirime hazırlanıldıgı için ismi kara cuma olarak geçiyor. Siz sadece düşüncelerinizi çarpıtmaya yönelik kullandıgınız için bu durumu bu şekilde yorumlamanız normal. Alışveriş yapmazsınız olur biter.

2. Ebrarin annesi

Ebrarin annesi Üye+

evet oyle diyorlar karanlikken.magazalar aciliyor o yuzeen.kara cuma bu sekilde basitlestiriyolar insanlarin gozunde ben sadece uyarmak istedim gorevimi yaptim gerisi sizin.iradenize kalmis Allah affetsin

3. Ebrarin annesi

Ebrarin annesi Üye+

Siz benim din.kardesimsinz o yuzden.uyarma geregi duydum

4. aytenengin

aytenengin Uzman Üye+

Töbe töbee böyle şeyleri kafaya takıyorsanız eğer siz çok günahsızsınız herhalde. Herkesin dini ve inancı kendinedir. Ki bu durumu din ile kesinlikle bağdaştırmıyorum. Düşünceleriniz paslanmış resmen. Hiç bişey söylemiyorum.

cerensever, Bihter, Seda ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  5. cikolatalikek

cikolatalikek Uzman Üye+

Ben aksine bu tarz basit şeylere takılan insanların günahsız değil günahkar olduklarını düşünüyorum. Gözlemlediğim kadarıyla bu tarz insanlar gündelik hayatında kendine hakim olamayıp yalan, gıybet, hasetlik gibi günahları had safhada işleyen insanlar. O yüzden tabiri caizse bir yerden paçayı kurtarmaya bakıyorlar. Kendilerini kanıtlama çabası almış başını gidiyor.. yaptıkları ibadetleri de insanların gözü önünde "en iyi müslüman benim, gereklerini yerine getiriyorum" imajıyla yaparlar. Ama ben bunu gerçekten Allah için değil de kul görsün diye yapan insanların cahil olduğunu düşünüyorum.

Dilan62, cerensever, mldfyz ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  6. aytenengin

aytenengin Uzman Üye+

İnan ki insanların dini bu kadar ince olarak düşünüp yaşayabileceklerine inanmıyorum. Ve söylediklerine katılıyorum, insanların yaptıklarını başkalarının gözüne gözüne sokmalarına, herkese kabul ettirmeye çalışmalarına, ben dindarım ben herseyi yapıyorum herseyı önemsiyorum havalarında olmalarını samimi bulmuyorum. Özellikle de bu sekilde başkalarını yargılamalarına diyecek hiç bir şey bulamıyorum.

Dilan62, cerensever, Seda ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  7. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi

Maalesef kizlar huzursuz ve mutsuz insan her yerde kendini belli ediyor :/ Baskasinin ozgurlugunu gasp etme hakkini vermedigimizi ogrenememis arkadas bu sekilde ogrenmis oldu. Allah’la kul arasinda olmasi gereken duayi bile profile yazmakla olmuyor bu isler.

Dilan62, cerensever, mldfyz ve 7 kişi daha bunu beğendi.
  8. Aylin

Aylin Süper Üye+

Nirvana.

Özlem bunu beğendi.
  9. mldfyz

mldfyz Uzman Üye+

Uyarma arkadasim herkes neyin ne oldugunu biliyor bu sekilde uyarmanin gunah oldugunu da biliyorsundur bu kadar meleksen cumaya kara denildigi icin alisveris yapmiyor kimse aman neyse gercekten bu zihniyette birkisiye aciklama yapmaya usendim allah seni affetsin once bosver baskalarini kendine dua et kendini uyar sen dinide herisine karistirma icinde yasamasi makbul;)

Dilan62, Özlem, cerensever ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  10. mmlke

mmlke Uzman Üye+

Screenshot_20171222-105341.png
    gelsin yılbaşı indirimlerii

Dilan62, Maşuk ve mldfyz bunu beğendi.
  11. Aylin

Aylin Süper Üye+

Yves Rocher %50 indirimde.
    Loccitane da da %30 indirim var ki genelde indirim yapmaz :)

12. Dilan62

Dilan62 İnci Üye+

Gratis kadınlar günü indirimi :)
    D83CBE89-7BCB-4C26-B6B4-F88B2DF87C63.jpeg
    Absolute markasını ilk kullanısım olacak :) fazla far kullanmayan biriydim ama şimdi fara acayip sardım kızlar :) gratis %50 indirimdeydi 23 tl gibi bir fiyatı vardı
    A7F2FC26-0969-4E9D-852E-786B489A7676.jpeg
    Bunu ablama aldım ben daha önceden aynısını kendime almıştım fiyatı 30 tl
    B44AE0B7-7C8C-4E17-85F0-58476491E5C8.jpeg
    13 tl gibi bir fiyatı var kızlar :)

cerensever, mrvchn, Özlem ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  13. asltrk

asltrk İnci Üye+

Canım aynı fardan bende almıştım çok beğendim dış çekimde göz makyajımı bu far paletiyle yapmıştım çok güzel :asik

Dilan62 bunu beğendi.
  14. Özlem

Özlem Moderatör Site Yetkilisi

haftasonu hem rossman hem gratis yolları göründü bana :D

Dilan62 bunu beğendi.
  15. Dilan62

Dilan62 İnci Üye+

Daha hiç kullanmadım :) şimdi kullanacak bende kuzum :) biraz simli diye tereddüt de kaldım açıkcası :) içimi rahatlattın böyle deyince :D

asltrk bunu beğendi.
  16. Dilan62

Dilan62 İnci Üye+

Bence de kacırma git bir göz at :D hele ki sezon indirimlerini hiç kacırma giyisiler çok ucuzlamış :) nişan olmasa mağazaları soyup çıkardım:D fakat nişan içinde alacaklarım olduğu için fazla açıklamadım:)

Özlem bunu beğendi.
  17. bride-to-be

bride-to-be Uzman Üye+

Koşun koşunnn, cosmetica sitesinde bugüne özel başta maybelline ürünlerinde olmak üzere süper indirimler var :) benim favorim stay matte ink rujlar 50 liradan 20 liraya düşmüş, hemen eksik renklerimi tamamladım bile ben :)

Adsız1.png Adsız2.png Adsız3.png

melodika, Maşuk ve mldfyz bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş