1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Korkmaz-tostkolik

'Elektrikli Ev Aletleri' forumunda Seda tarafından 14 Mayıs 2015 tarihinde açılan konu

1. cerensever

cerensever Uzman Üye+

bende az önce fiyatına özelliklerine bakıyordum Seda abla önümüzdeki ay alabilirsem almayı düşünüyorum genelde çoğu ürününden memnun kalıyorduk bizim evde şimdi kendi evim için düşünüyorum :) :)

Büşra yağmur bunu beğendi.
  2. Büşra yağmur

Büşra yağmur Uzman Üye+

Canım bildiğim kadarıyla daha düğün yok ortada nişanlandıktan sonra alsan elektrikli eşyalarını daha iyi olur bence evlendiğinde garanti kapsamında olur hem eşyaların.tabak Tencere takımlarından başla bence almaya ben öyle yaptım mesela canım. 2 ay önce de elektrikli eşyalarımı aldım

cerensever bunu beğendi.
  3. cerensever

cerensever Uzman Üye+

evet değilmi elektrikli eşyaları sona doğru almam daha iyi olacaktır şimdi zaten birikim yapıyorum mayısa kadar para biriktireceğim daha sonra mayısta toplu olarak hepsini alayım dedim :komik

4. Büşra yağmur

Büşra yağmur Uzman Üye+

en güzelini düşünmüssün canım ben çok para biriktiremiyordum elimde olan parayı ya abime ya kardeşime harcardım taksitle aldım gittim en başta yemek takımı ve tekstili aldım onu bitirdim diğerlerini aldım 2 buçuk ay sonra düğünüm var daha ço keksiğim var ama büyük olanları aldım sende öyle yapabilirsin canım :)

cerensever bunu beğendi.
  5. cerensever

cerensever Uzman Üye+

aynen canım bende öyle yapacağım amann herşey tamamlanır zaten eve girince asıl eksikleri görüyorsun hiç dert etme herşey en güzelinden olur hayırlısıyla :guzellik

6. Büşra yağmur

Büşra yağmur Uzman Üye+

aynen canım da daha alırım kalanda evlenince artık :)hayırlısı ile evlenelimde eksikler elbet tamamlanır. :)

cerensever bunu beğendi.
  7. cerensever

cerensever Uzman Üye+

aynen öyle canım benim allah hayırlısını nasip etsin herşeyin ondan sonra herşey tamamlanır zaten :guzellik:guzellik

8. Guuuly

Guuuly Yeni Üye

Merhaba hem tost hem Waffle yapabilen makine öneriniz var mı ?

Bu Sayfayı Paylaş