1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Kısa Saç :(

'Saç Bakımı' forumunda Hnfee tarafından 28 Ekim 2016 tarihinde açılan konu

1. yaseminbolukbass

yaseminbolukbass İnci Üye+

Bunaltmaya başladıysa güle güle deme zamanı gelmiştir canım ben kestirince üstümden yük gitmiş gibi oldum uzun saçı sevdiğim halde :)

2. CanerEdanur

CanerEdanur İnci Üye+

Evet yavaş yavaş bunaltmaya başlıyor Malatya'da malum baya soğuk her banyodan sonra resmen yaaa of şimdi bakım yağını sür ombre var diye açıcı sür sonra tara kurut kim ugraşacak diye söylenip duruyorum :) nişanlımda uzun saç sevmesine rağmen başını şişiriyorum bu nedenlerden dolayı diye omuz hizasına kadar kestirmeme izin verdi neyseki :)

3. yaseminbolukbass

ayy aynı durumu nişanlımla bende yaşadım canım en sonunda pes etti kabul etti kestirmeye giderken çok kestirme dedi durdu :) kestirdikten sonra çok kısalmış ama güzel olmuş dedi :D

CanerEdanur bunu beğendi.
  4. CanerEdanur

CanerEdanur İnci Üye+

Kesin benimki de öyle diyecek sanki çok mu kısa mı olmuş yaaa ben sana böyle dememiştim demelere başlar buna adım kadar eminim :D

yaseminbolukbass bunu beğendi.
  5. yaseminbolukbass

:D kökü sende canım nasıl rahatsan öyle :)

6. CanerEdanur

CanerEdanur İnci Üye+

erkekleri biliyorsun işte tatlım her şeyi sorun etmeye bayılırlar :) bakma biz bayanların adı çıkmış sadece :)

yaseminbolukbass bunu beğendi.
  7. yaseminbolukbass

aynen kuzu kesinlikle katılıyorum :)

CanerEdanur bunu beğendi.
  8. Hnfee

Hnfee Uzman Üye+

Aaaa güzel güzel kestir değişiklik oluyo benim baya uzadı bile :)

meryem01 bunu beğendi.
  9. meryem01

meryem01 Uzman Üye+

Banada terapi gibi geliyor sacimla ugrasmak :) kestirim kestirim :D

10. sedaozer

sedaozer Uzman Üye+

çok güzel örneklerin canım hepsini beğendim :alkis bence cesaretini topladıysan kestir pişman olmazsın çünkü yıllardır uzun saç kullanan biriydim ancak bundan sonra kısa saç favorimm :begendim

meryem01 bunu beğendi.
  11. meryem01

meryem01 Uzman Üye+

teşekkür ederim canım :) aslında hazırım ben kocamıda hazırlarsam olcak bu iş :D hem saclarmda inceldi dökülmekten güzel durur :cokkomik:cokkomik

12. MasallPrenses

MasallPrenses Uzman Üye+

Bu konuyu biraz hareketlendireyim bari :D sizin fikirlerinizi bekliyorum canımlarım
    Saçlarım omuzlarımın altında sıcaklarda sürekli topluyorum fenalık geliyor içime şöyle kısacık kestirmek istiyorum ama cesaret edemiyorum bir diyorum kökü sende uzar yine kestir gitsin sonra ya yakışmazsa ya beğenmezsem uff napiyim ben değişiklikte istiyorum kararsız kaldım beğendiğim bir kaç model var ama olur mu bilmem (Benim saçlarımda sarı saçlı olan gibi düz )
    1bdcd75f-d609-4d82-b891-041875ac0b19.jpg trend-kisa-sac-modelleri.jpg fft16_mf6847762.Jpeg fft16_mf8644216.Jpeg

Özlem, Büşra yağmur ve DAMLA01 bunu beğendi.
  13. Büşra yağmur

Büşra yağmur Uzman Üye+

O cesareti bende bekliyorum :) kendi saçlarımdan postiş yaptırcam ama 10 gün dediler eve dönecem diye yaptırıp kestiremem canım saçın düzse yakışır bence

14. Özlem

Özlem Moderatör Site Yetkilisi

sarı saçta kısa çok güzel duruyor kuzum :D kız bir cesaretle hem kestir hem boyat :D

Bu Sayfayı Paylaş