1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Kısa Saç Cesaretlendirme Derneği :)

'Günlük Hayat' forumunda Seda tarafından 8 Haziran 2017 tarihinde açılan konu

1. Gzde23

Gzde23 Uzman Üye+

Çok tatlı olmuşsun canım güle güle kullan:)

Özlem bunu beğendi.
  2. Özlem

Özlem Moderatör Site Yetkilisi

çok teşekkür ederim canlarım benim :*:*

Gzde23 ve Glsrnysf bunu beğendi.
  3. SMHCNR

SMHCNR İnci Üye+

aaaaa ne kadar da yakışmış canım :)

Özlem bunu beğendi.
  4. Özlem

:) çok teşekkür ederim bitanem :*

5. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi

Canlarım çook teşekkür ederim her birinizin yorumunu tek tek okudum gözlerimden kalp çıktı resmen bir kez daha mutlu oldum iyi ki kestirdim dedim :):asik:asik Tek tek cevap veremiyorum şu an ama ilk fırsatta o kararsız olan arkadaşların üstüne geleceğim benden söylemesi :p

15 gün oldu sanırım kestireli, benim için çok ciddi cesaret isteyen bir şeydi saçımı bu kadar kısa kestirmek. Ben de düz kesim daha dolgun ve modern olur derken kat kat oluşu benim gibi ince telli ve az saçlıları daha gür gösteriyor. Normal kurutmadan sonra bile gür duruyor saçlarım. Şu an saç köpüğü saç fırçası gibi materyallerim olmadığı için fazla şekil veremiyorum ama ona rağmen meg ryan'ın saç kesimi gibi geliyor kurut çık hafif uçlar sivri sivri oluyor falan :)

tuğbabenli, Özlem, Bihter ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  6. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi

@ozlem392 özlemcim ne güzel olmuşsun, havan değişmiş güle güle kullaan :) Sen de memnunsan cesaretlendirdiğime sevindim, memnun değilsen de saçlarını dinlendirmiş olmaktan dolayı memnun ol bence yakışmış çünkü :begendim:begendim

Özlem bunu beğendi.
  7. Özlem

çok memnunum çok teşekkür ederim seda ablacığım <3 :* :)

8. daisy06

daisy06 İnci Üye+

Beni de cesaretlendirsenize biraz :D Senelerdir saçlarımı uzatmaya çalışıyorum ama aşırı ince telli ve güçsüz bir saç yapım olduğu için bir yerden sonra kırılmaya ve uzamamaya başlıyor. Şu anda göğüs hizama kadar geliyor ama belli belirsiz bir yapısı olduğu ve çok ince telli olduğu için dipler ne kadar hacimli de olsa uçlar zayıf görünüyor. Omuzlarımda kestirsem yakışır mı emin değilim bir de ben hasta kıskancım bu konuda olur da eşim o halimi daha çok beğenirse demek sen kısa saçlı kadınlardan hoşlanıyorsun diye tribe girerim :D :D Saçımda hiç boya da yok bugüne kadar boyatmadım kaendi rengini çok seviyorum ama bir şeyler yapsam mı acaba?

cerensever bunu beğendi.
  9. cerensever

cerensever Uzman Üye+

bana kalırsa kısa saçın yakışmadığı insan yok açıkcası sana da çok yakışacaktır biraz bakım istiyor birde biraz sarışın olmayı düşün ama uçlardan farklılık ben bu aralar çok düşüyorum saçların biraz canlanır toparlanır kestirebilirsin omuz hizasında :):D:D

10. asltrk

asltrk İnci Üye+

BAD134EF-E926-4480-8AA2-800C7F90DE47.jpeg
    Çok şükür düğünümü atlattım ve balayından döndükten sonra bulduğum ilk fırsatta soluğu kuaförde aldım. Kısa saç gerçekten büyük rahatlık , uzun saçın ayrı bi güzelliği var ama bakımı çok zor. İyi ki yine kestirmişim diyorum :alkis:p

Maşuk, melodika, mrvchn ve 12 kişi daha bunu beğendi.
  11. Büşra yağmur

Büşra yağmur Uzman Üye+

Kısa saçta yakışmış canım Bende kestircem tabi cesaret edip kuaföre gidebilirsem :)

asltrk bunu beğendi.
  12. asltrk

asltrk İnci Üye+

Teşekkür ederim tatlım :) Kestir valla büyük rahatlık hele de yeni gelinler için :D Daha önce hiç kısa saç kullanmadıysan biraz zor olur cesaretlenmen ama kestirdiğin zamanda iyiki yapmışım dersin :kocamangul

Büşra yağmur bunu beğendi.
  13. Büşra yağmur

Büşra yağmur Uzman Üye+

Çok küçüktüm kısa saç kullandığımda orta okuldan beri en kısa saçım belimin bir karış filan üzerinde idi başkada kısa saç kullanmadım hiç ama pazar günü gidicem kuaföre belki kısacık kestircem belkide uçlarından aldırcam cesaretime bağlı yani:)

asltrk bunu beğendi.
  14. asltrk

asltrk İnci Üye+

Ooo sen hiç kullanmamışsın, şimdi kısa kestirirsen başta baya yadırgarsın hiç yakışmadı falan diye ama bi alıştığın zaman vazgeçmek istemezsin bence :) Pazar günü bi çılgınlık yap ve güvendiğin bi kuaförde omuz hizanda falan kestir saçlarını bence çok yakışır sana :)

15. Büşra yağmur

Büşra yağmur Uzman Üye+

Canım ben şehrimiz değiştirdim güvendiğim bi kuaförüm yok burda :) eşimin arkadaşı varmış ona götürcek beni ama işte kullanmadım yaaa saçlarımdan vaz geçemiyorum kuaför ikna ederse kestircem :):)

asltrk bunu beğendi.
  16. Aylin

Aylin Süper Üye+

Ben de bir cesaret kestirenlerdenim. Çok uzun yıllar uzun kullandım. Sonra ğstteki gibi kestirdim. Şimdi kırmızılı fotodaki gibi. Sanırım bir daha eskisi gibi uzatmam. Çünkü kullanımı, bakımk çokk daha rahat. Ve bence daha modern duruyor. Yani kestirip pişman olmayanlara +1 ekleyebiliriz :)
    Screenshot_20171026-005332.png

Maşuk, mrvchn, asltrk ve 8 kişi daha bunu beğendi.
  17. NeslihanM

NeslihanM İnci Üye+

Hepinize cok yakismis bende kapali olmama ragmen severim sac kesimi felan , suan belimde saclarim ama.cok.sıkıldım ve dökülüyor stres ve mevsim gecisi galiba yada kendimi.avutuyorum :):) bende omuzlarda kestiricem en yakin zamanda , bence kestirmek isteyenler ve cesaret.edemeyenler gercekten cok daha.güzel oluyo rahat en azindan , kapalilar icin en kolay bakim oluyo kisa sac :):)

asltrk bunu beğendi.
  18. cerensever

cerensever Uzman Üye+

bence çok yakışmış canımmm güle güle kullan kuzucumm :asik:asik

asltrk bunu beğendi.
  19. aytenengin

aytenengin Uzman Üye+

Çok yakışmış canım. Ben gecen sene küt kestirmiştim, bir senede bayagı uzadı. Ama hiç uzaması taraftarı degılım uzun sacı pek sevmıyorum aslında yakıstırıyorum ama bakımıyla ugrasamıyorum calıstıgım ıcın cok cok zor oluyor benım ıcın. Şu bir sene daha kestiremeyecegım. Ama dugunden sonra bende ilk solugu kuaforde alacagım senin gibi :)

asltrk bunu beğendi.
  20. asltrk

asltrk İnci Üye+

Pazar gününü bekliyoruz o zaman kuzum kestirdiğin zaman mutlaka fotoğraf at :)

Bu Sayfayı Paylaş