1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Kısa Saç Cesaretlendirme Derneği :)

'Günlük Hayat' forumunda Seda tarafından 8 Haziran 2017 tarihinde açılan konu

1. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi

Selam kızlar :cak
    Uzun yillardir hic kisa kestirmemistim, son zamanlarda bob-lob kesimleri begensem de cesaret edemiyordum. Dun bir cilginlikla gidip kes kesebildigin kadar ozgursun dedim :) esim uzun saclarimi cok sevse de bu saci bana cok yakistirdi ben de cok sevdim. Ince ve duz telli olan sacimi daha gur gosterebilmek icin santim santim ugrasti, Yika-kurut-cik bir sac istiyordum insallah rutin kullanimda da memnun kalirim.
    IMG_6597.JPG
    Kararsizlar sizi bu tarafa alalim ikna edelim :)
    IMG_6611.JPG
    IMG_6605.JPG
    Ankara'da olanlar icin; mesa koru red&white kuaforun sahibi hayati kesti.

NeslihanM, Asyaes, Nerec_90 ve 26 kişi daha bunu beğendi.
  2. Büşra yağmur

Büşra yağmur Uzman Üye+

Çok yakışmış abla güle güle kullan düğünüm olacak ben kestiremem gerçi uzun saçtan vaz geçipte kısacık kestirmeye cesaretimde yok:)

Seda bunu beğendi.
  3. EceG

EceG Uzman Üye+

Seda ablam, sana ayrı bir güzellik katmış bence, ben beğendim. Yeni hayat, yeni tarz :begendim Yüzünü de çok zayıf göstermiş favorim :alkis:alkis

Seda bunu beğendi.
  4. Gzde23

Gzde23 Uzman Üye+

Çok beğendim seda abla yüz tipinede çok yakışmış ama ben de impossible:alkis

Seda bunu beğendi.
  5. sedaozer

sedaozer Uzman Üye+

Cok güzel olmus canimm yüzüne cok yakıştırdım :asik

Seda bunu beğendi.
  6. mmlke

mmlke Uzman Üye+

çok yakışmııııış güle güle kullan :* yeni saçlar yeni hayat diyorsun yanii :) uzun zamandır ben de bu şekilde kullanıyorum çok memnunum uzadıkça kısaltıyorum. kadınlar için saç kestirmek zordur ya ben istisnayım galiba uzadığını farkettiğim an hemen kestiriyorum kendimi ferahlamış gibi hissediyorum :) cesareti olmayan gelinleer gelin bu yaza farklı girelim kökü sizde nasıl olsa yine uzar ;)

Seda ve kdrkels bunu beğendi.
  7. aytenengin

aytenengin Uzman Üye+

Çok yakışmıış oldum olası kısa saçı severim :asik
    Bu da benden olsun o zaman yaklaşık 7 ay önce kestirmiştim :arzula
    IMG_20160914_165838.jpg

NeslihanM, Seda, Ruci ve 6 kişi daha bunu beğendi.
  8. muncuk

muncuk İnci Üye+

Çok güzel olmuş valla ben bayıldım bu haline de güle güle kullan :gulumse ben de hiç bu kadar kısa yapmadım saçımı. Kestirmeyi düşünüyorum aslında bayramda İstanbul'daki kuaförümde bakalım bu modeli düşünebilirim :alkis

Seda bunu beğendi.
  9. kdrkels

kdrkels İnci Üye+

Bende kesicem ama topuz falan yaparken sıkıntı olur diye düşünmeden edemiyorum. Ama çok fazla kırık var, en az 4 5 parmak kesilir gibime geliyor. Ne yapıcam hiç bilmiyorum o_O

Seda bunu beğendi.
  10. gamzeeazd

gamzeeazd İnci Üye+

Çok güzel olmuş abla çok yakışmış. Cok begendim. Güle güle kullan :) Biraz farklılık olsun :) Bende kısa kestiricem benim de saçlar çok uzun atarım kestiğim zaman ama bu kadar kısa kesmeye cesaretim yok :)

Seda bunu beğendi.
  11. sezinogün

sezinogün İnci Üye+

Yaaaaaaa çook güzel olmuş , kesinlikle kısa saçlı olmalıymışsın :) şuan bi kanım kaynadı haftaya pazar kızlarla bakım günümüz, kuaföre gitcez bende saçımı koyu kahveye boyatmayı düşünüyodum kafam karıştı şuan, ama benim yüzüm baya yuvarlak böyle kısa muhtemelen yakışmaz diye düşünüyorum.

Seda bunu beğendi.
  12. Glsrnysf

Glsrnysf Süper Üye+

Bence sen hep bu tarz kullan yüzüne çok yakışmış :)

aytenengin bunu beğendi.
  13. Özlem

Özlem Moderatör Site Yetkilisi

:arzula gerçekten çok yakışmış kuaför gerçekten başarılıymış :alkis ayyy bende bob kesim istiyorum bayrama girmeden kestireyim diyorum hem hint kınalarımdan da kurtulmuş olurum uçları da çok yıprandı napsam bilemiyorum :oops: izmir de kesimi güzel bir kuaför bulmak lazım

Seda ve tuğbabenli bunu beğendi.
  14. elaedadnz

elaedadnz Uzman Üye+

bencede çok yakışmış ben küt kestirmesemde seninkinden biraz daha uzun kullanıyorum :D çok rahat hissediyorum o zaman :D

Seda ve Özlem bunu beğendi.
  15. mmlke

mmlke Uzman Üye+

canım eskiden yani üni yıllarında falan ben de hep eşarbın altında topuz yapamıcam diye kestiremezdim ama bir süre sonra baktım bu şekilde düşünürsem ömür boyu uzun saç kullanmam lazım. bir an cesaret ettim amaan dedim topuz da olmazsa olsun gittim kestirdim :) büyük topuz tabiki olmuyor hafif kıstırma tokayla tutturuyorum günlük kullanımda güzel görünüp görünmediğini düşünmüyorum artık. özel bir yere gidecek olursam da topuz tokaları kullanıyorum. çok uzun yıllar kapalı olunca bazı şeyleri artık çok takmıyorsun canım yani en azından ben de öyle oldu. uzun saç başımı ağrıtmaya başladı sürekli eşarbın içinde toplu olunca. duş sonrası falan da hemen kurumuyordu baş ağrılarım çok artmıştı bir dönem kestirdim rahatladım. şimdi de kısaya o kadar alıştım ki hiç uzatmak istemiyorum :)

Seda ve Bride16 bunu beğendi.
  16. aytenengin

aytenengin Uzman Üye+

Sağol kuzum genelde herkes böyle söyluyor. Bende uzun saç sevmiyorum saçlarım cok dalgalı cünkü. Düğüne kadar kestirmeyeceğim ama düğünden sonra hep kısa kullanırım eminim ki :)

Glsrnysf bunu beğendi.
  17. tuğbabenli

tuğbabenli Uzman Üye+

Harika olmuş çok beğendim güle güle kullan canım bu arada çok küçük göstermiş seni :) benim saçlarım kalın telli ve gür kısa saç ile baş edemiyorum malesef çok uzun da sevmiyorum ortalarda gidiyorum işte :)

Seda bunu beğendi.
  18. asltrk

asltrk İnci Üye+

Seda abla çok güzel olmuş bu saç modeli yüzüne çok yakışmış :)

Seda bunu beğendi.
  19. bircanburak

bircanburak İnci Üye+

çok yakışmış gerçekten güle güle kullan :) cats.jpg bende kısa saç sevenler derneğine üyeyim. daha kullanışlı daha havalı bence :)

NeslihanM, Seda, tuğbabenli ve 5 kişi daha bunu beğendi.
  20. bride-to-be

bride-to-be Uzman Üye+

Seda'cığım çok ama çok yakışmış yeni saç modelin sana, bayıldım

Seda bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş