1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Kış Mevsiminde Balayı Yapılabilecek Yerleri Araştırdım :))

'Balayı - Seyahat' forumunda sunal tarafından 5 Kasım 2014 tarihinde açılan konu

1. sunal

sunal Üye+

82.png selam kızlar:) konumuz uzun kış balayıları :) elbette bir çoğumuz yazın balayı ister ama kışın evlenenlerin sayısı da az değilmiş ( ben bir tek ben varım sanıyordum :eek::eek::eek::eek:) aslında daha da güzelmiş kış balayı seçenekleri. neden mi? balayı gezmek için değil hatunlar . balayında turlara katılanlar pek memnun olmuyorlar malum. dinlenmek için güzel fırsat aşkınızı yaşayın. ha ben gezicem diyosan önerim balayını evinde geçir bir kaç ay sonra çık dünya turuna.
    peki neler buldun Sevo diyeceksiniz . hemen başlayalım :)
    1. sıra ''Kapadokya '' mevsim kışsa eğer taş bir odada çıtır çıtır yanan şöminenin yanında mis gibi çaylarınızı yudumlamak gibisi var mı ? enfeste bir manzara ki ortam muhteşemmm. otellerin hepsini araştırdım. özellikle Ürgüp hedefimdeydi. 4 gecelik bir balayı 700 den başlıyor 2000 ne kadar yol alıyor. enfes köy kahvaltıları otellerin menülerine dahil. düşünün klasik ama bir o kadarda otantik döşenmiş bir oda. şömine... terası olan oteller için sadece size ait teraslar ve jakuzi :)oops::oops::oops: utandım) 82.png fghdtj.jpg images.jpg untitled.png

2. sıra Bolu Abant :)))) eğer ben yeşil görmeden yaşayamam o kartpostallık fotoğraflardan bende istiyorum diyorsanız dink donk elbette Bolu. Abantta 3 büyük otel var. fiyatlar çokta ucuz değil sebebi kış balayısı için uygun olması ama ben kış manzarası mangal partisi isterim. o soğukta eşime sarılır ısınırım diyorsanız tam da buldunuz. Bolu merkezden ve Ankaradan da ulaşım kolay. gj.jpg hjfhj.jpg images.jpg jgjfg.jpg untitled.png
    Seval daha çok yer paylaş diyorsanız seve seve paylaşırım. bir ajanda dolusu araştırmam var :)

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 30 Nisan 2015
    kesergül, Şrbn, iremm ve 5 kişi daha bunu beğendi.
  2. Kübra

Kübra Aday Üye

Valla ben kışın olsun istiyorum ama :) bilemicem paylas paylaaas :)

Ebru ve sunal bunu beğendi.
  3. sunal

sunal Üye+

Hayatım hiç olmadı bir gece bile olsa evden farklı bir ortamda zaman geçırmek güzel olur bence.
    Biz eşımle Kapadokya dıyoruz ama kışın en olmadı aynı şehrdekı kaplıcalara gdelm dıyoruz. Ama o özel gün de evde olmak isterım. :$

bahar s ve Sahra bunu beğendi.
  4. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi Site Sahibi

@duygu12 kış mevsiminde balayı alternatifleri buradan paylaşılıyor, sen de katılabilirsin ;)

sunal bunu beğendi.
  5. sunal

sunal Üye+

Bugun akşam bölge bölge yenı yerler ekleyecegm güzeller.

kesergül ve Benay bunu beğendi.
  6. SaadetKarayun

SaadetKarayun Üye+

@sunal Ayyy bende ne kıs ne bahar en manyak zamanda evleniyorum Martta banada bir yardım bolu diyorum ama bilmiyorummm :(

sunal bunu beğendi.
  7. sunal

sunal Üye+

hayatım mart bence en kış aslında soğuk oldukça. nerede yaşıyorsun ona göre alternatif bulayım. :) bütçede önemli. eşim turizm mezunu ondan çalıyorum ha ha :)

8. sunal

sunal Üye+

kızlar bu arada ben nişanlımdan eşim diye bahsediyorum merak eden olmuş. benim resmi nikahım haftaya . eş durumu için . biz 2 yıl öncede nikahlanıyorduk ama malum kaza. oradan eşim olarak kaldı dilimde :)))) annesine anne derım babasına baba

Kubis, Benay ve Kübra bunu beğendi.
  9. Kübra

Kübra Aday Üye

ayy hayırlısı olsun inşallah canım :)

sunal bunu beğendi.
  10. sunal

sunal Üye+

Hepımıze gülüm rabbim bol huzurlu yuvalar cadılık yapmayan kaynanalaq versın

Tubbiişş, Kübra ve Benay bunu beğendi.
  11. SaadetKarayun

SaadetKarayun Üye+

Canım Ben istanbulda yaşıyorum. Bütçe konusunda sıkıntı yok balayı için herşeye açığız :) Teşekkür ederim şimdiden :)

sunal bunu beğendi.
  12. gfanatick

gfanatick İnci Üye+

arkadaşlar abant benim de herkese tavsiyemdir. gerçekten büyüleyici bir güzelliği var. sapanca gibi yok olmadan tadını çıkarmak gerek. ben martta gitmiştim ve çok güzel kar yağıyordu. fazlasıyla romantik ve çevrede gezilecek çok yer olduğundan yapacak bişeler bulmak hiç de zor olmuyor. zaten balayındasınız nereye giderseniz gidin, emin olun çok muhteşem geçecek ;)

sunal, mervella ve Benay bunu beğendi.
  13. SaadetKarayun

SaadetKarayun Üye+

Ne güzel dedin sen öyle yaa valla insan aynı tecrübeleri yaşayanlarla konusunca rahatlıyor abant güzel fikir hangi otelde kaldınız ben büyük abant oteline bakmıştım abant olursa o oteli düşünüyorum sizce?

sunal bunu beğendi.
  14. gfanatick

gfanatick İnci Üye+

ben abant international palace otelinde kalmıştım. personelinden de odasından da yemeklerinden de fazlasıyla memnun kalmıştık.

sunal bunu beğendi.
  15. sunal

sunal Üye+

bence de abant gibi. Nevşehir eşime daha yakın ama abantta hep içimde ah uçak olsa otobüsle eşim dayanmaz kendi aracımızla da benim ehliyetim yok eşimin durumu malum ah ah ah :(

16. meraklı

meraklı Aday Üye

Ben boluluyum :) ve ne evliyim nede nişanlı yazılarınızı okumayı seviyorum sadece :)

Ebru ve Benay bunu beğendi.
  17. meraklı

meraklı Aday Üye

Ve bu resimde abanttan :) muhteşem manzarası vardır. Fayton gezisi yapabilirsiniz,atlar vardır ata da binebilirsiniz. Mangal yapmak için hazır yerler var :) bi kez gittiğim de yeni bir çift mangal yapıyordu aslında damat bey ateşi yakmak için boğuşuyordu :D

18. ezgiyusuf

ezgiyusuf Aday Üye

merhaba arkadaşlar ben ekim sonu kasım gibi evleneceğim ama nasıl bi balayı istediğime karar veremedim yani aslında deniz kum güneş tercihim ama evleneceğim aydan kaynaklı bunlardan vazgeçmek zorundayım. o tarihte nerede nasıl bi balayı uygun olur kı :):hipnotize

Merve İlgün bunu beğendi.
  19. hbaaknaun

hbaaknaun Üye+

kapadokya :)

20. gülçingökçe

gülçingökçe İnci Üye+

biz kapadokya ya gideceğiz canım tavsiye ederim... :sevimli:sevimli:gul:gul

Bu Sayfayı Paylaş