1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Kır Düğünü Gelin Ayakkabıları

'Gelin Ayakkabısı' forumunda ozgemus tarafından 17 Mart 2015 tarihinde açılan konu

1. ozgemus

ozgemus Aday Üye

Merhaba kızlarr
    kimse kır gelinlerinden bahsetmemiş bari ben konu açayım dedimm:)
    Kır gelinleri nasıl bir ayakkabi tercih etmeli? Ne giymeli ne giymemeli sizlerden yorum bekliyorumm..

gülveren ve emosh bunu beğendi.
  2. sevim

sevim . YASAKLI

Canım ben kendi tecrübelerimden yola çıkarak kesinlikle dolgu topuklu ayakkabı diyorum :)
    Diğer türlü toprak yumuşak ve düz bir zemin olmadığından topuğun batması ve takılıp düşmen çok olası bir durum olur.
    Örnekler ;)
    Ya da ince topuklu bir ayakkabı istiyorsan bu şekilde bir aparatla kolaylık sağlayabilirsin. Ama tavsiye etmem. O hengamede çıkabilir.

Songül5555 bunu beğendi.
  3. emosh

emosh İnci Üye+

Canım abimin düğünde ince topuklu ayakkabı giyinmiştim sürekli çime saplandı topuğum, sıkıntılı yani :( @sevim e katılıyorum dolgu topuk tercih etmelisin kesinlikle ;)

4. ozgemus

ozgemus Aday Üye

Teşekkür ederim kızlar valla karar veremiyordum bu ay sonu gelinlik provam var ve ayakkabimi hala alamadim cok iyi oldu bu yorumlar:)

5. gülçingökçe

gülçingökçe İnci Üye+

bunlarda benden olsun canım:sevimli
    abiye-ayakkabı-modellerishoes (12).jpg ince3001.jpg kir-dugunu-gelinlik-modelleri-15.jpg kır-düğünü.jpg kukla-gelin-ayakkabisi-dugun-papatya(6).jpg renkli gelin ayakkabısı.jpg yesil_gelin_ayakkabi.jpg

Blue67 bunu beğendi.
  6. gülveren

gülveren Yeni Üye

benimde düğünüm kır düğünü olacak köyde yapacağız. Toprak ve taşlı zemini düşünerek kalın topuklu ayakkabı aldım.

7. Songül5555

Songül5555 İnci Üye+

Merhaba Kızlar Sırada Bu Konu Var Benim Samsun Haricinde 3 Gün 2 Gece Sivas da olacak Düğünüm Köyde Evin Önünde Olacak :gulumse Düz Bir Alan Değil Ve Toprak Zeminde Ne Tür Bir Ayakkabı Tercih etmeliyim Bilemedim :soru Dolgu Topuklara Baktım Ehh İşte İnternette Pek Hoşuma Gideni Göremedim Ve Spor Ayakkabı Modellerine de Bakıyorum Kalın Topuklu da Olablir mi Acaba Diyorum Sizce Ne Yapmalıyım Modelleriniz Varsa Bekliyorum :acim Fikirlerinizi Söylerseniz Memnun ve Mutlu Olurum :alkis<3

Dilan62 bunu beğendi.
  8. Songül5555

Songül5555 İnci Üye+

@Özlem @Seda @Aylin @aylinaydi @ebru35 @mrvchn @urbepoyraz @Glsrnysf @Dilan62 ve Sayamadığım Diler Tatlış Gelinler :aptal:oops:<3:toplanti:tokalas
    Merhaba Kızlar Sırada Bu Konu Var Benim Samsun Haricinde 3 Gün 2 Gece Sivas da olacak Düğünüm Köyde Evin Önünde Olacak :gulumse Düz Bir Alan Değil Ve Toprak Zeminde Ne Tür Bir Ayakkabı Tercih etmeliyim Bilemedim :soru Dolgu Topuklara Baktım Ehh İşte İnternette Pek Hoşuma Gideni Göremedim Ve Spor Ayakkabı Modellerine de Bakıyorum Kalın Topuklu da Olablir mi Acaba Diyorum Sizce Ne Yapmalıyım Modelleriniz Varsa Bekliyorum :acim Fikirlerinizi Söylerseniz Memnun ve Mutlu Olurum :alkis<3

Heyecanlıkişilik bunu beğendi.
  9. mrvchn

mrvchn Uzman Üye+

Fotograflarda gordugum kadariyla boyun uzun sanirim. Toprak zemin oldugu icin nisanlinla boy farkin yoksa duz ayakkabi tercih edebilirsin canim. Daha rahat edersin. Ben gelinligin altinda converse vs gibi spor ayakkabi sevmiyorum. Gelinligin altinda dolgu topuklar da cok zarif gelmiyor bana ama guzel bir model bulabilirsen o da olabilir.

Songül5555 bunu beğendi.
  10. Songül5555

Songül5555 İnci Üye+

Boy Farkı Var Maalesef Ya Çok Aşırı Değil Tabi Ama Eğilmek Zorunda Kalıyor :p Kalmasın İstiyorum :gulumse Dolgu Topukları Bende Beğenemedim Süslü Yüksek Spor Ayakkabı Mı Olsa Diyorum Bilemedim ;):gulumse

11. mrvchn

mrvchn Uzman Üye+

Himm o halde her iki ayakkabi tarzina da bak istersen. Hangisinde daha zarif bir model bulursan onu tercih edersin :)

Songül5555 bunu beğendi.
  12. Songül5555

Songül5555 İnci Üye+

Sağol Kuzum Öyle Yapacağım Artık;) Zaten İki Ayakkabı Alacağım Biri Samsun da Olacak Düğün İçin Normal Topuklu Olacak da Diğerine Bakacağım Artık :alkis<3

mrvchn bunu beğendi.
  13. Dilan62

Dilan62 İnci Üye+

Kuzum topuklu bir ayakabı gitmek istiyorsan fazla yüksek olmamalı ve 3 gün olacak diyorsun seni çok yorar bence :) senin yerinde olsam çok sık sporlar var onları tercih ederim kapının önü taşlı falan olur allah korusun ayağını falan incitirsin oynarken kötü olur :)

Songül5555 bunu beğendi.
  14. Songül5555

Songül5555 İnci Üye+

Kapı Önü Temizliği Yapılacak Ama Yerin Nasıl Olacağını Kestiremiyorum Tatlım Ya Dikkat Edeceğim Kesinlikle :(:bekliyorum Ama Dediğin Gibi Spor Ayakkabı Modellerine Bakıp Ona Karar Vereceğim<3<3

Dilan62 bunu beğendi.
  15. Dilan62

Dilan62 İnci Üye+

Kendini zora sokma kuzum çok yorulursun zaten 3 gün uzun bir süre ayaklarını maffetme :)

Songül5555 bunu beğendi.
  16. Songül5555

Songül5555 İnci Üye+

Tamam Düşünceli Tatlış Seni :alkis<3Teşekkür Ederim

Bu Sayfayı Paylaş