1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Kına Gecesi Mekanı

'Kına Gecesi' forumunda Kübra tarafından 22 Ekim 2014 tarihinde açılan konu

1. sibell28

sibell28 Uzman Üye+

Burası park. Daha buyuk daha ferah ohh miss. Şu ilerdeki elektrik direginin oldugu yer mezarlik. image.jpeg Burasi kapimizin önü , gordugunuz gibi cokta buyuk bi alan degil, muzik ve taht vs geldiginde dahada daralcak, araba gectiginide dusunursek insanlar toplanmak zorunda kalcak. image.jpeg
    @Deniz Medine @hilalozer @Glsrnysf

Ekli dosyalar:

2. Deniz Medine

Deniz Medine Uzman Üye+

Evet bebegım evınızın onu bıraz kucuk kalabilir.bır de yol var araba geçicek kadar yer ayırıcaksınız ortam biraz daha daralıcak.elektrik direginin az ilersimi mezarlık kuzum ? Parkta baya buyukmus zaten ilersinde kalıyor mezarlıkta içine sinsin canım benim :* fotoğraflar olunca insan daha iyi cevap verebiliyor :)

sibell28 bunu beğendi.
  3. sibell28

sibell28 Uzman Üye+

Tam o diregin oldugu yer mezarlik kuzum, yani mezarligi ve parkı ayıran çit aynı oyle diyim sana.

Deniz Medine bunu beğendi.
  4. Deniz Medine

Deniz Medine Uzman Üye+

Anladım kuzum.sıkıntı yapma artık kendine park guzel bence, uygun da yapacak başka yerın yok sonuçta :*

sibell28 bunu beğendi.
  5. Glsrnysf

Glsrnysf Süper Üye+

Canım gerçekten park alanı genişmiş orda yaparsan rahat olursun alan güzel eğlence güzel olur kapının önü darmış parkta yap bence :)

sibell28 bunu beğendi.
  6. sibell28

sibell28 Uzman Üye+

Ohh çok seviniyorum parkı olumlu gormenize.. :asik

Glsrnysf bunu beğendi.
  7. Glsrnysf

Glsrnysf Süper Üye+

Bi kere kina gecen olacak icinde kalmasın nerde istiyorsan orada yap canim park alani da tam kina yeri icinmis :)

8. Deniz Medine

Deniz Medine Uzman Üye+

insanlar bazen bu konularda senin düşündüğün kadar ince düşünemeyebiliyor,yer varmı var olabiliyor.sonuçta önemli olan senin istediğin istediğini yap canımm benim :opucuk

sibell28 bunu beğendi.
  9. sibell28

sibell28 Uzman Üye+

Aynen oyle tatlim en bastan beri nasil istediysem oyle yapcam:sagdankucak:yaylan:soldankucak:kazandim

Deniz Medine bunu beğendi.
  10. Aylin

Aylin Süper Üye+

Direğe yakın tarafta değil öbür tarafa yakın kurarsanız pisti bişey olmaz bence. Sonuçta evin önü de yakın mezarlığa aynı şey mantık olarak. Ayrıca özellikle köy yerlerinde bu tarz ortak alanlar mecburen yakın olabiliyo yapıcak bişey yok yani. Sizin evin önü olur mu hiç küçücük 2 arabalık yer, ben küçücük salonda kına yaptım çok iyi bilirim :/

sibell28 bunu beğendi.
  11. Glsrnysf

Glsrnysf Süper Üye+

Bugün orda yapıyorsun diye seni eleştirenler yarın kendi kınalarını eğlencelerini orada yaparlar. Milletin işi maksat konuşmak laf olsun torba dolsun misali. Hiç aldırma yap gitsin :)

sibell28 bunu beğendi.
  12. sibell28

sibell28 Uzman Üye+

Evet kapimizin onu çok musait degil ama köylerde 2 mt kare alan varsa oooo sizin evin onu var deniliyor.Herkesin kafasinda şekillenen şey çok farklı. Ben daha genis alan ferahlik olsun istiyorum. Köyde yasadigimizdan kınami bayanlar arasi yapma şansim yok, alan genis olsunda erkekler bize karismasin istiyorum kendi kendine eglensinler. Dedigin gibi o direk tarafina degil duzluk alana kuruluruz. :)

Aylin bunu beğendi.
  13. sibell28

sibell28 Uzman Üye+

Aynen kuzum bide park yeni yapildi oraya ilk kina benden :asik

Glsrnysf bunu beğendi.
  14. Kubra2357

Kubra2357 Yeni Üye

Merhaba ben yeni üye oldum bu ilk mesajım olacak :) kasım ayında düğünüm var kına mekanını neredeyse belirlemiştik ama kasımda yıkılma ihtimali varmış. Kasım ayına kadar bu ihtimalle yaşamak istemiyorum :D sizin tavsiye edebileceğiniz bakırköy,bahçelievler civarlarında kına gecesi yapabileceğimiz kafe tarzı yerler var mı? Bsm gönül davet gibi yerleri gezdim ama malesef bize biraz küçük ve pahalı geldi :(

15. ilayda.c

ilayda.c Aday Üye

Eskisehirde onerebileceginiz kina gecesi mekani var miiii ??? :acim

16. msedaa

msedaa Yeni Üye

Merhaba arkadaslar,bende kına için mekan arıyorum ama düğün salonu tarzı değil çünkü az kişi olacak maksimum 100 kişi ve bütçe de haliyle yüksek değil yoksa bsm olsun istiyordum.Beylikdüzü,Avcılar,Sefaköy,Küçükçekmece tarafları olabilir,cafe tarzı yer vs.,yorumlarınızı bekliyorum..

17. NeslihanM

NeslihanM İnci Üye+

merhaba , sizce kınayı bahçede mi yapmalıyım yoksa salonda mı . benim ailem özellikle babam cok salon taraftarı değil maddi yönden ama ben çok istiyorum , eylül ayındada yagmur mu ne olucagı belli degil bahçe pek istemiyorum , düzen olmuyo ve istediğin ayakkabıyı bile giyemiyosun rahat degil yani sizce ne yapmalıyım

18. gzde20

gzde20 Aktif Üye+

Kına mekanımı bugün tuttuk 300 kişi 3 temmuz için 3000 tl ye tuttuk
    FB_IMG_1575992929600.jpg

Bu Sayfayı Paylaş