1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Kına Gecesi Mekanı

'Kına Gecesi' forumunda Kübra tarafından 22 Ekim 2014 tarihinde açılan konu

1. gkcn

gkcn Aktif Üye+

50-60 kisilik Istanbul'da Hurrem Sultan gibi bir yer var mi?
    Baktim bulamadim. Bsm inanilmaz guzel ama kisi sinirlamasi var=(
    Cay bahcesi gibi acik hava bir yer olsa ve orasi suslense de guzel olabilir diye dusunuyorum ama.
    Kina icin yer bakmaya ne kadar zaman once baslamayi onerirsiniz kizlar?

Kübra bunu beğendi.
  2. Kübra

Kübra Aday Üye

Düğün saloni için ne zaman bakmaya basliyosan ayni olmali bence malum tutulabiliyo hemen senin istedigin tarihte dolu olabiliyo

gkcn bunu beğendi.
  3. gkcn

gkcn Aktif Üye+

Dugun mekanini tuttuk ama daha 9 ay bizin

yakutunkizilatesi ve Kübra bunu beğendi.
  4. Kübra

Kübra Aday Üye

iyi olmuş canım hayırlı olsun :) adını nerde olduğunu ve bi kaç resmini koyarsan fikir olur başkalarına da ;)

yakutunkizilatesi bunu beğendi.
  5. gkcn

gkcn Aktif Üye+

Benim kina yapacagim ya da kac kisi gelecegi belli degil malesef=(
    Akrabalarim hep sehir disinda cunku.
    Istanbul'da uygun ferah bir mekan ariyorum. Bulunca fikir olmasi icin de buraya yazacagim.

Kübra bunu beğendi.
  6. gkcn

gkcn Aktif Üye+

Canim dugun mekanini mi diyorsun?
    Dugunu teknede yapacagiz. Cok kalabalik olmuyacak. Dugun salonlariyla hemen hemen ayni fiyata geliyor. Istanbul'da yasayanlar bence bu fikri bir dusunsun. Yaz dugunu acik alanda olmali bence, kir dugunu yerleri hem cok pahali hem de sehrin disinda.. Bana tekne dugunu mantikli geldi. Tabi nasik bir gelinlik tercih etmeliyim nasil yapmaliyim bilemiyorum simdilik.Belli odukca fikir olsun diye sizler icin yazarim

yakutunkizilatesi ve Kübra bunu beğendi.
  7. Kübra

Kübra Aday Üye

Aaaa bu çok farkliiii.cok guzeeeel :)

yakutunkizilatesi ve gkcn bunu beğendi.
  8. Rabia41

Rabia41 Üye+

Kocaeli İzmit için kına mekanı bilen var mı? Bir de kına için organizatör tutuyor musunuz arkadaşlar?

Kübra bunu beğendi.
  9. nigar bulut

nigar bulut Üye+

10. gkcn

gkcn Aktif Üye+

11. nigar bulut

nigar bulut Üye+

gkcn bunu beğendi.
  12. gkcn

gkcn Aktif Üye+

13. nigar bulut

nigar bulut Üye+

Evet canim kapali, o zaman kir dugunu yapilan mekanlara bak canim sen acik hava istiyorsan

gkcn bunu beğendi.
  14. aysemre3840

aysemre3840 İnci Üye+

Buda inşallah benim kına mekanım :)

Ekli dosyalar:

merveyksl, yildiz ve bride-to-be bunu beğendi.
  15. gkcn

gkcn Aktif Üye+

Guzelyali Sosyal Tesislerini aradim 30-40 kisilik bir kina organizasyonu olacagini soyledim ama kisi sinirlamasi yokmus ve kirasi haftaici 1500, haftasonu 1750'ymis.
    Eger kalabalik bir organizasyon yapmayi dusunuyorsaniz Istanbul-Anadolu yakinindaki gelin adaylaei icin ideal bence.
    Ben daha kucuk capli bir sey yapmak istiyorum cunku akrabalarkm sehir disinda ve sadece dugune katilabilecekler.
    Uygun bir yer aramaya devam ediyorum buldugumda burada paylasacagim.

yildiz bunu beğendi.
  16. Ezgi

Ezgi Aday Üye

Biz de tuttuk istediğim yer doluydu ona da geç kalmışız bsm için o kadar istediğim istedim olmadı :(
    Tuttuğumuz yeri istediğim gibi süsleyip değiştirebiliyorum bir iki organizasyon şirketiyle konuştum zaten istediğim yerde ki tüm hizmetleri yapıyorlar. Artık öyle yapıcam bende

17. sevilcan

sevilcan Aday Üye

Avcilar da bildiginiz kina mekanı var mı kızlar çok acil belirlemek gerekiyor artık.

18. SMHCNR

SMHCNR İnci Üye+

sahilde bir mekan vardı ismini tam hatırlamıyorum ama orda acık havada çok güzel olur kına :) yada mira palas var orasıda çok güzel canım duymussundur orasını da:)

19. sevilcan

sevilcan Aday Üye

Tsk ederim :) Mira palas bana çok yakın ama benim için baya büyük bir mekan kina için. Daha ufak 50 kişilik bir mekan arıyorum daha bulamadım 9 ekimde olucak inşallah kina

20. sibell28

sibell28 Uzman Üye+

Kızlar sizlere sormam gereken bisey var, benim kınam köyde olcak açık alan ben organizasyon tuttum taht vs.. Kapimizin onude musait ama koyde park var daha buyuk ve duz kamelyalar var icinde , orda yapmayi dusunuyoruz ama parkın yaninda mezarlik var şehidimizde var icinde. Bunun bi sakıncası günahı var midir sizce? Yarin davetiye siparisi vercezde aklimiza takildi. @Nerec @Glsrnysf @hilalozer ve bi fikri olan arkadaslar :rolleyes:

hilalozer, Glsrnysf ve Deniz Medine bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş