1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Kilo Almak Için Takviye Besinler

'Diyet' forumunda bftmnr tarafından 16 Ekim 2017 tarihinde açılan konu

1. bftmnr

bftmnr İnci Üye+

Kızlar Günaydın herkese. Malumunuz en az kilo vermek isteyenler kadar benim de almakla ilgili bir sıkıntım var. Öncelikle sağlıksal bi sorun değil bünyesel bi durum. Tiroidlerim hızlı çalışıyor testler yapıldı ama bi sorun yok. Fakat naparsam yapayım 50 yi göremiyorum. Dün grip sebebi ile gittiğim aktar tarafından önerilen bitkisel olduğu iddia edilen bi karışım var..
    İsmi ''Bombax'' Biraz araştırdım ama aklım bulandı. Sporcuların kullandığını iddia etmişti aktar amca,fakat olumsuz yorumlar da okudum. Ama bi o kadar olumlu şeyler de.
    Protein tozu karışımı varmış içinde ama açıkcası hastalıktan ötürü alıp elime incelemedim de.. Belki duyanınız kullananınız falan vardır die bi sorayım dedim..

2. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi

Hayatim kilo almaya calismakla gecti :) gerci 30a vurunca yas tam tersine dondu durum :) simdi duraktayim hizlica yazayim daha detayli konusuruz protein tozu konusunda amerikada uzmanlar 2’ye bolunmus durumda. Birak tozu normal hayvansal protein miktari bile tartisma konusu. O yuzden ben olsam kullanmazdim. Ben hem bagisikligimi guclendirmesi hem de besleyici ozelliklerinden dolayi uzun bir sure doktorumun da onerisiyle ari sutu+ari poleni kullandim. Kilo almamda da illaki etkisi olmustur. Bir de balik yagi iciyordum cocukken ama onu bosver ne ben onereyim ne sen ic :p

3. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi

Hayatim kilo almaya calismakla gecti :) gerci 30a vurunca yas tam tersine dondu durum :) simdi duraktayim hizlica yazayim daha detayli konusuruz protein tozu konusunda amerikada uzmanlar 2’ye bolunmus durumda. Birak tozu normal hayvansal protein miktari bile tartisma konusu. O yuzden ben olsam kullanmazdim. Ben hem bagisikligimi guclendirmesi hem de besleyici ozelliklerinden dolayi uzun bir sure doktorumun da onerisiyle ari sutu+ari poleni kullandim. Kilo almamda da illaki etkisi olmustur. Bir de balik yagi iciyordum cocukken ama onu bosver ne ben onereyim ne sen ic :p

bftmnr bunu beğendi.
  4. tuğbabenli

tuğbabenli Uzman Üye+

cnm hiç kilo almaya çalışmadım ama çok zayıf olduğum dönemlerde liseden sonra b12 hapları kullandım doktor tarafından yazılan sonra baya kilo almıştım, bu yıl yine b12 iğne vuruldum 9 ay falan sonra folik asitle birlikte b12 olan hapa başladım ve bu yılda 5 kilo aldım toplamda. belki kilo yapmıyordur iştah açıyordur bilemem ama benim hayatımın kilo alma zamanlarında hep b12 oldu. ben uzman sayılmam ama bence aktardan aldığını kullanma çünkü sen bebiş istiyorsun zaten Allah nasip edince bebiş sana kilo verecek hatta benim gibi kilo almayayım diye dikkat etmek zorunda kalmayacaksın bile.

bftmnr bunu beğendi.
  5. bftmnr

bftmnr İnci Üye+

Dün biraz daha fazla araştırma yaptım. Evet çok da sağlıklı olmadığına karar verdimmm :) Kullanmayacağım ama bu kilo sorununu nasıl çözecem :)

Bu Sayfayı Paylaş