1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Kıbrıs'ta Balayı

'Balayı - Seyahat' forumunda Benay tarafından 30 Ekim 2014 tarihinde açılan konu

1. melodika

melodika Uzman Üye+

transferi yine tatil.com dan ayarladım canım hava alanından ayarlamak demek ne çıkarsa kabul etmek demek oluyor tavsiye etmiyorum cok :) gidişimizde ayarlamamıştık havaalanından kendimiz bir kaç çiftle tanısıp merkeze kadar ortak bir arabayla geldik taksinin dısında uber tarzı çalışan bir arabayla :) ordan taksiyle otelimize geçtik.

Semralcan bunu beğendi.
  2. Tuubabulut

Tuubabulut Aktif Üye+

Ets biraz pahalı oluyo bende uçak transfer konaklama herşey dahil 5.500 e kaldım ekim de gittim 9,16 arası tatil sitesi diye biyer keşfettim ordan aldım piyasanın 500 lira altına aldım ordan balayı son büyük masraf olunca insan ordan kısmaya çalışıyo oyüzden çok iyi araştır canım

Semralcan bunu beğendi.
  3. Tuubabulut

Tuubabulut Aktif Üye+

Biz kişi başı 80 liraya tura çıkmıştık benmde tarihi yer merakım yoktur da şansıma 7 günün 5 günü yağmur yağdı bizde gün ölmesin diye tura çıktık merkezde küçük çarşı tarzında satılan ürünlerin çoğu euro yla satılıyo insanları Türkiyeden gelenleri pek sevmiyo otel çıktığın anda kibar insanların hepsi yok oluyo çok garip bideneyim oldu kıbrıs bize umarım güzel bir balayı geçirirsiniz

4. Semralcan

Semralcan Yeni Üye

Cratos olayını direk aklımdan çıkardım çünkü şuan uçak vs dahil 7000 küsür isteniyor. Kıbrıs’a o kadar vereceğime üstüne biraz daha katar yurtdışına başka bi yere giderim :cokkomik araştırmaya devam edicem bakalım güzel dileklerin için çok teşekkür ediyorum :guzellik<3

Tuubabulut, mldfyz ve melodika bunu beğendi.
  5. Semralcan

Semralcan Yeni Üye

Be
    Ben bu olayı biraz daha araştırayım :komik

melodika bunu beğendi.
  6. Tuubabulut

Tuubabulut Aktif Üye+

Eğer tercihin kıbrıs olursa gidiş dönüş günlerinede dikkat et oda fiyatı çok değiştiriyo cuma ctesi pazar günleri gidiş dönüş yapmazsan fazladan 2 gün kalabilirsin o bilet fiyatına biz öle yaptık çokta iyi oldu salı gidip ptesi döndük ctesi dönsekte aynı parayı ödücektik hsonu kumar için falan çok giden olduğu için biletler çok pahalı oluyor

Semralcan bunu beğendi.
  7. Semralcan

Semralcan Yeni Üye

ya bu açıdan hiç düşünmemiştim :dusunuyorum biz salı günü giriş yapıp pazar günü dönmeyi planlıyorduk 5 gece yani. Ama bu dediğin mantıklı olabilir ben bi araştırıp nişanlımla görüşeyim canım çok teşekkür ederim önerin için :guzellik:guzellik

Tuubabulut bunu beğendi.
  8. Tuubabulut

Tuubabulut Aktif Üye+

Rica ederim canım aklına takılan başka bişi olursa yaz yine elimden geldiğince fikir weririm☺️

9. Semralcan

Semralcan Yeni Üye

Tuğbacım merhaba, biz Salamis bay contide karar kıldık ama benim baktığım fiyatlar farklı nişanlımın baktıkları farklıydı. Dediğin tatilsitesi.com diğer yerlere göre neredeyse 400 TL üzeri daha ucuz. Pek güvenemedim açıkcası oteli aradım tüm acentalarda otelimizle aynı fiyat dedi daha düşük olma durumu yok dedi. Kafam karıştı :///

Tuubabulut bunu beğendi.
  10. Tuubabulut

Tuubabulut Aktif Üye+

Ben o siteden aldım canım bende baya tedirgin olmuştum ama aradaki fiyat farkına ikna olup ordan aldım sorunda yaşamadım ets jolly turun elemanları gbi tatilsitesininde elemanları war havaalanında otellerde ben sorun yaşamadım yani yine sen bilirsin canım hatta ben izmirde bitanıdığıma yerlerine gidip baktırmıştım warsa öle biri gitsin o alsın ordan:)

11. Semralcan

Semralcan Yeni Üye

İnternetten yorumlarını okudum baya bi mağdur var o yüzden cesaret edemedim :) sen demekki şanslı olanlardansın. Birde otelin kendi adında internet sitesi açmışlar biraz tuhaflık vardı. Oteldekiler öyle bi site bize ait değil dediler. Her neyse yinede yanıtın için teşekkür ederim :) ben direk otelle muhattap olmanın daha sağlıklı olduğunu düşündüm otel üzerinden yaptım rezervasyonu, umarım iyiki gitmişim dediğim biryer olur bundan gerisi nasip kısmet :):)

Tuubabulut bunu beğendi.
  12. Tuubabulut

Tuubabulut Aktif Üye+

Otelin güzelse herşey güzel olur gününün çoğu otelde olucak çünkü şimdiden iyi tatiller musmutlu balayılar canım

Bu Sayfayı Paylaş