1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Katı Meyve Sıkacağı

'Elektrikli Ev Aletleri' forumunda Seda tarafından 6 Mart 2016 tarihinde açılan konu

1. bsyl

bsyl Uzman Üye+

Özlem bunu beğendi.
  2. carpe_diem

carpe_diem Uzman Üye+

Bende evlendikten sonra aldim ama gercekten hayat kurtarici birsey :) iyi gunlerde kullan canim

Büşra yağmur ve Özlem bunu beğendi.
  3. Özlem

Özlem Moderatör Site Yetkilisi

sen hangi marka aldın canım bende almayı düşünüyorum ? ama katı meyve sıkacakları çok yer kaplıyor biraz daha kolay temizlenen şirin görünen bişiler bakıyorum :D bulamadım

carpe_diem bunu beğendi.
  4. carpe_diem

carpe_diem Uzman Üye+

Ben sinbo aldim fiyatina gore performansi oldukca iyi ben severek kullaniyorum:) evet tost makineside yer kapliyor ona kalirsa ben tezgahin hemen altindaki dolapta muhafaza ediyorum robotlarimi isim bitince koyuyorum geri :)

Özlem bunu beğendi.
  5. Büşra yağmur

Büşra yağmur Uzman Üye+

teşekkür ederim canım :* amin sende güle güle kullan :)

carpe_diem bunu beğendi.
  6. Bride16

Bride16 Uzman Üye+

Kızlar hangi marka katı meyve sıkacağı kullanıyorsunuz? Almayı düşünüyoruz da makul fiyatlı ve kullanışlı, memnun kaldığınız?

Heyecanlıkişilik bunu beğendi.
  7. tuğbabenli

tuğbabenli Uzman Üye+

ben Arçelik kullanıyorum cnm ama biraz eski bir model küçük olduğu için memnunum, soda mı bile meyve sıkarak tadlandırıyorum.

Bride16 bunu beğendi.
  8. Heyecanlıkişilik

Heyecanlıkişilik İnci Üye+

Biz evde Bosch kullanıyoruz memnunuz aslında ama biraz büyük bence. Bi de normal satış fiyatından almamıştım normal satış fiyatı biraz fazla bence gereksiz eğer uyguna almasaydık Philips alırdık ondan da çok memnun kalanlar var

Bride16 bunu beğendi.
  9. Aylin

Aylin Moderatör+ Site Yetkilisi Moderatör Ekibi Lideri

Bizimki king kırmızı. 3 yıldır kullanıyoruz çok memnunum. İçindeki delikli, süzgü gibi metal ne paslandı ne tıkandı. Portakaldan ıspanağa her şeyi sıkıyor.
    images.jpeg

cerensever ve Bride16 bunu beğendi.
  10. Aylin

Bana kolay geliyor canım alıştım artık belki de ondandır. Yalnız meyveyi sıkar sıkmaz yıkamak gerek birazcık beklese kuruyor zorluyor.

Bride16 bunu beğendi.
  11. Aylin

Rica ederim. Yani ben pek anlamıyorum özelliklerinden 4 yıl oluyor neredeyse alalı o zaman çok seçenek de yoktu memnunum :)

Bu Sayfayı Paylaş