1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Kaş Kontürü Yaptıranlar Buraya Lütfen :)

'Kozmetik' forumunda merveyksl tarafından 10 Kasım 2014 tarihinde açılan konu

1. gozdecik

gozdecik Yeni Üye

Buraya mesaj yazmistim ama post edememisim sanirim ben microblading yaptirdim ve cok memnunum, istanbul daysan eger yaptirdigim uzmani tavsiye edebilirim

2. busrabc

busrabc İnci Üye+

Kaş kontürü uzaktan cok hos duruyor ama yakından cok yapay duruyor bildiğin çizik çizik gözüküyor. Tabi cok iyi yapan bi yer olursa nasil olur bilmem ama nette gorduklerim hep yapmacik. Benimde kaşlarim cok seyrek kontursuz nasil duzeltilir başka dogal bir uygulama bilen var mi

3. fyavuzer

fyavuzer Aday Üye

Ben de Ankara'da Ergül Keskin güzellik merkezi denilen saçma bir işletmede dogal olsun diyerek yaptirdim ve hayatimin hatasi diyebilirim. Ustelik fiyatlari da ortalamanin cok ustunde. Iyi ki ikinci defa gidip yaptirmadim da iki ay içinde soldu ve gitti ama ilk yapildigi haftalarda birbirinden tamamen bagimsiz iki adet kaş ile gezmeme neden olmuslardir. Bir de bunu "kaşlari çekerek işlem yaptigimiz için bu tür durumlar olabiliyor, siz yine gelin biz düzeltiriz" diyerek çozmeye caliştilar ya o daha komik! Ustelik para iadesi de yapmadilar. Sakin ama sakin boyle bir islemi bu isletmede yaptirmayin.

Bu Sayfayı Paylaş