1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Kararsız Gelin Ayakkabısı

'Gelin Ayakkabısı' forumunda perihanerol tarafından 2 Haziran 2015 tarihinde açılan konu

1. Littlelady

Littlelady Aday Üye

yok ya ayakkabı giymekte ne var ki eşin yada bi arkadaşın yardımıyla 5 dakikalık iş kıyafet değiştirmiyoruz ki:) İlk başta topukluyla çıkmak istiyorum merdivenden inicem çünkü ayakkabı gözükür diye, ikinci ayakkabı çok zarif değil gözükmesini pek istemem

yeni_gelin bunu beğendi.
  2. Maşuk

Maşuk İnci Üye+

Bence ilk resimdeki gibi bir ayakkabı alırsan 2.ye gerek yok çünkü o ayakkabılar gayet rahat oluyor değiştirme ihtiyacı hissetmezsin diye düşünüyorum. Renk konusu da sonraki giyeceğin kıyafetler de belliyse ona göre fikir verebiliriz şu an pek bi şey aklıma gelmedi :)

Littlelady bunu beğendi.
  3. Littlelady

Littlelady Aday Üye

Topukluya hiç alışkın değilim ama ilk ayakkabıyı kesin alıcam da bir saat sonra ayaklarımın acısından suratım asılır diye yedek de alıcam :) kınamda bordo giyicem mesela sonraki düğünlerde mor pembe ya da saks mavisi tonlarını tercih ederim genelde

Maşuk bunu beğendi.
  4. Maşuk

Maşuk İnci Üye+

Anladım :) gri olabilir dediğin gibi tam ne rengi bilmiyorum ama böyle kursuni bir renk var o da olabilir ama gelinligin bindallinin diğer kiyafetlerin altına güzel olur ama gelinliğin altında emin değilim :) ya da açık bir pudra olabilir şu an aklıma gelenler bunlar

Littlelady bunu beğendi.
  5. Littlelady

Littlelady Aday Üye

teşekkür ederim :)

Maşuk bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş