1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Kararsız Gelin Ayakkabısı

'Gelin Ayakkabısı' forumunda perihanerol tarafından 2 Haziran 2015 tarihinde açılan konu

1. Antep nazli

Antep nazli Yeni Üye

Ben 1.80 boyunda bi bayanım nişanlımda aynı boyda düğünde nişanlımdan uzun durmamak için topuklu giyinmek istemiyorum napmalıyım fikir verirmisiniz:dusunuyorum:soru:soru:dusunuyorum

2. Aylin

Aylin Moderatör+ Site Yetkilisi Moderatör Ekibi Lideri

Ben de hem uzun olacağım hem de ogün en önemli şey rahatlığım olduğu için topuklu tercih etmedim.

Eski sezon olduğu için zor bulduğum superga larımla aşk yaşadım. Böyle bişey tavsiye ederim.
    images (36).jpg

Onun dışında babet veya converse tercih eden gelinlerin önerileri burada.
    https://gelinolmak.com/forum/threads/babet-mi-converse-mi.1880/

Antep nazli bunu beğendi.
  3. melisgelin

melisgelin . YASAKLI

Bence topuklu giyme canim boyun zaten cok uzunmus hemde eşini gecmen hic hoş olmaz, babette cok rahatsiz bir ayakkabi oldugu icin en iyisi converse yada superga yukarıda aylinin dedigi gibi hem rahat hem cok şık modelleri var bu ayakkabilarin bi bak derim :)

Aylin ve Antep nazli bunu beğendi.
  4. Antep nazli

Antep nazli Yeni Üye

Teşekür ederim fikir verdiğin için :alkis:cak

melisgelin ve Aylin bunu beğendi.
  5. kolera9

kolera9 İnci Üye+

Kızlar benim boyum da 1.60 civarı. Kabarık prenses model gelinliklere bayılıyorum ama kısa gösterir iyice diyolar. Topuklu ayakkabıyla çıkıcam diyorum ama ayakkabıyı daha sonra yorgunluktan çıkardığında mantar gibi dolanıcaksın ortalıkta iyice kısa olacaksın diyolar:d altı tamamen topuklu var ya şöyle mesela https://www.google.com.tr/imgres?im...cDYAhXEOBQKHaf-C_MQMwhmKB4wHg&iact=mrc&uact=8, topukludan yorulduğumda bunlardan giysem olmaz mı? prensesi asla babetle giyemeyiz zaten çok kafam karıştı :/

melodika ve cerensever bunu beğendi.
  6. mmlke

mmlke Uzman Üye+

canım benim gelin ayakkabımın topuğu da bu tarzdı. çok çok rahat ettim. normalde topuklu giyemeyen biriyim zaten o yüzden bi giydim hiç çıkarmadım hiç de yormadı beni

kolera9 bunu beğendi.
  7. kolera9

kolera9 İnci Üye+

ya rahat olmasına sevindim ne kadara almıştınız acaba?

8. mmlke

mmlke Uzman Üye+

canım inan hatırlamıyorum ama öyle çok pahalıya almamıştım

kolera9 bunu beğendi.
  9. cerensever

cerensever Uzman Üye+

bence olur gayette güzel olur ben de böyle bir model düşünüyorum bir yedek ayakkabı :)

kolera9 bunu beğendi.
  10. kolera9

kolera9 İnci Üye+

teşekkür ederim kızlar :)

cerensever ve mmlke bunu beğendi.
  11. tuğbabenli

tuğbabenli Uzman Üye+

Ben de aynı model ayakkabı tercih ettim A kesimdi gelinliğim ve 165 cm boyum hiç kısa durmadım ve çok rahattım.

kolera9 bunu beğendi.
  12. kolera9

kolera9 İnci Üye+

rahat oynanıyor mu peki bunlarla? ayağı kaldırıp indirmek zor oluyo mu :)

13. mmlke

mmlke Uzman Üye+

inan normal topukludan daha rahat oluyor. hep söylüyorum ben topuklu giyemeyen biriyim. giysem düz yolda bile doğru düzgün yürüyemem. dolgu topukla çok rahat eetim ben ayağımda hiç yok gibiydi. emin olamıyorsan önceden bir tane dolgu topuk ayakkabı al normalde de giyebileceğin şekilde giy oyna dene öyle karar ver ;)

kolera9 bunu beğendi.
  14. tuğbabenli

tuğbabenli Uzman Üye+

Çok iyi dış çekimde de benzer topuklu giydim gezdim hep rahat yani.

kolera9 bunu beğendi.
  15. kolera9

kolera9 İnci Üye+

bende hayatta topuklu giyemem eziyet benim için :) bu ayakkabıdan denicem sağolun kızlar

mmlke bunu beğendi.
  16. melodika

melodika Uzman Üye+

Sen giydikten sonra neden olmasın ki sonuçta gelin sensin ve ne istiyorsan onu yapacaksın bu senin düğünün :) topuk dolgu olduğu için çokta rahat edersin :)

kolera9 bunu beğendi.
  17. kolera9

kolera9 İnci Üye+

her kafadan bi ses çıkıyo maalesef sinir oluyorum. Bakalım daha denemeye başlamadım inşallah güzel olur prenses gelinlik

melodika bunu beğendi.
  18. melodika

melodika Uzman Üye+

Anlıyorum seni emin ol :) benimde Eylül de ama daha şimdiden her kafadan bir ses çıkıyor :D

kolera9 bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş