1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Kapi Onu Kinasiyla Salon Kinasinin Artilari Ve Eksileri Neler?

'Kına Gecesi' forumunda mlktnrvrd tarafından 24 Şubat 2015 tarihinde açılan konu

1. mlktnrvrd

mlktnrvrd Üye+

Kızlar 4 Eylül de evleniyorum kına gecesini 2 Eylül'de yapmayı planlıyorum ama kapı önü kınasımı yoksa salon mu olsun karar veremiyorum. Şimdiden karar verip salon işini halletmem gerek artıları ve eksileri neler sizce ne yapmalıyım ? Bu arada salon tutmak ve kapının önünde yapmak Arasında yarı yarıya fiyatta değişiyor

özgeberkay bunu beğendi.
  2. canezgican

canezgican Üye+

Canm ben nisami kapi onunde yaptm cokta guzel oldu ama evimiz cok batti 550 tl tutuk orkestryi ama bu sene 750 dyolar.bndr salonda yapcam nasip olursa hem derli toplu oluyo salon.dger turlu cok dagnik oluyor.950 tuttum salonu.

brckykl bunu beğendi.
  3. mlktnrvrd

mlktnrvrd Üye+

Bende evin durumunu düşünüyorum anneme de kıyamıyorum ya. Tecrübeli birinden bunları duymak iyi oldu teşekkür ederim :)

canezgican bunu beğendi.
  4. canezgican

canezgican Üye+

Rca ederm canm bize boyle bi site kuran arkadslar oldgu icin bu fırsati verdkelri icin tsk.edriz :)

sevim bunu beğendi.
  5. mlktnrvrd

mlktnrvrd Üye+

Ben biraz daha zorlayayım salon yetkilisini olmadı ağlayayım azcık

Elfidaty ve canezgican bunu beğendi.
  6. mlktnrvrd

mlktnrvrd Üye+

Ya
    ya ne güzel indirim yapmışlar dediğin taktiği de deneyeceğim ☺️

canezgican bunu beğendi.
  7. canezgican

canezgican Üye+

8. seyma sanlı

seyma sanlı Üye+

kına kız evinin önünde olursa eve giren çıkan belli olmuyor ev bayağı dağılıyo ışıklandırmayı genelde pek iyi ayarlayamıyorlar.... e maliyet açısından hemen hemen aynıya denk geliyor bence salon daha iyi pek sorun yaşanmıyor çünkü canım

mlktnrvrd bunu beğendi.
  9. mlktnrvrd

mlktnrvrd Üye+

Işık olayı var birde değil mi :( doğru söylüyosun Çekilen fotoğraflardan da hayır gelmez sonra

10. seyma sanlı

seyma sanlı Üye+

ablamın kınası evin önünde olmuştu canım ışıklandırmayı iyi ayarayamadıkları için doğru düzgün foto video falan yok... tabi yinede sen bilin tatlım

mlktnrvrd bunu beğendi.
  11. Zehirli Zakkum

Zehirli Zakkum İnci Üye+

bizim kına gecelerimiz köyde kapımızın önünde olur genelde. ben de öyle olsun istiyorum. salondaki gibi belirli bir saat sınırı olmuyo herkes tanıdık olduğu için de etraf rahatsız olur mu düşüncesi de yok gece saat 3 e kadar sürüyo kına eğlencesi. yağmur tehlikesine karşılık brendalar hazırlanıyo. bitek elektrik kesintisine bişe yapamadık. :D
    ama senin gibi site önünde yapacak olsam gider salon tutarım. saatin kısıtlı çevreyi ragatsız etme düşüncesi yağmur ihtimali evin alacağı şekil falan senin durumunda çok avantajlı gelmiyo

12. güllebülbül

güllebülbül İnci Üye+

Bizimde evimiz bahçeli,ama su evin dağılması mevzu dusundurucu:(

mlktnrvrd bunu beğendi.
  13. özgeberkay

özgeberkay İnci Üye+

Kapi onunde masa sandalye orkestra vs gibi masraflarinda olacak ve tabiki saat ses gurultu gibi sorunlarin olacak bence salonda yapmak daha mantikli en azindan hersey hazir olur orda gidip yaparsiniz hem eve cok giren cikan derdi olmaz

mlktnrvrd bunu beğendi.
  14. özgeberkay

özgeberkay İnci Üye+

Bende nisanimi koydeki evimizde kapi onunde yaptim kina gecem ve dugunumde koyde olacak nisanlimla ayni koydeyiz eskisehirdeki evimizin onunde kina yapmak gibi bi imkanim yok ve dogdugum evde olsun istiyorum sizin gibi bizimde koy dugunlerimiz gece 3-4 gibi biter adetlerimiz cok olsada bayan erkek herkesin cok rahat oynayabildigi cok eglenceli bi ortam oluyo :)

mlktnrvrd ve Zehirli Zakkum bunu beğendi.
  15. mlktnrvrd

mlktnrvrd Üye+

Yarın bi salona gidip görüşücem sanırım onda karar vericem

16. seyma sanlı

seyma sanlı Üye+

hayırlısı güzelim biz kına için 1400e tuttuk

17. mlktnrvrd

mlktnrvrd Üye+

Canımcım seninde hayırlı olsun. Benim baktığım salon 1500 istedi sadece orkestra ve salon kirası içecek vs yok içinde

18. seyma sanlı

seyma sanlı Üye+

saol canım. bizde de orkestra kamera salon dahil1400 e indirdik.. çerez ve içecek yok onu erkek tarafı alıyor bizde

19. SELİNNİLES

SELİNNİLES Aday Üye

Canım benimde kına gecem 5 eylülde bende kapı önünde yapmak istedim uygun olduğu için ama hesaplayınca hemen hemen salona yakın bir fiyat çıktı uygun salon bulunca vazgeçtim ve eylül ayında yağmurlar başlıyo havaya belli olmaz en güzel günümün kötü geçmesini istemediğim için salonu tuttuk :)

20. Kübra

Kübra Aday Üye

@mlktnrvrd canım bende kağı önünü önermem çoğu sayıldı zaten :) ışık sorunu müzik sesi sandalyeler ortam eve giren çıkan falan çok sıkıntılı oluyor :) amcamın kızı öyle yapmıştı sıkıntılıydı biraz :) bi de çevredekiler şikayet edince polis gelip kaldırıyomuş ortamı öyle duyduk bizde iki tarafta ye tuttu polisle uğraşmayın ayrıca :)

mlktnrvrd bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş