1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Kapadokya Gezi Rehberi ;)

'Gezelim - Görelim' forumunda Gizem tarafından 16 Aralık 2017 tarihinde açılan konu

1. Gizem

Gizem Moderatör Site Yetkilisi

Daha önce 2 kere gitmiş olduğum kapadokya'ya bu sefer eşimle gideceğiz bölgeye hakimim ama giden bilen arkadaşlardan önerileri bu başlıkta toplayalım bende gezi sonrası fotoğraflarla fikirlerimi paylaşayım ;) sosyal gelinler hadi fikirler hava da uçuşsun:asik

2. bftmnr

bftmnr İnci Üye+

Benim de hem yakin olmasi hem alternatif coklugu sebebi ile tercihlerimden :)
    Biz Avanos da kalmıştık. Riverside Mansion die bi otel. Ayarlamissinizdir ama bu sefer degilse bile sonrasinda gitmenizi öneririm. O kahvalti hiç-bir yerde yoktu :) nehre karşı misss..
    Havalar serin o sebeble gezi olayiniz nasil olur bilemem.. Bizim tatilimizin en keyifli kismi uzun parkur atv turu idi.
    Ask vadisi ve o agacin alti cafedeki manzarali kahvemiz favorim :)
    Veee en sevdigim kismi Turasanda sıcak şarap... Ha bide dükkan cıkışı eve alinan siseler :)
    Konyayı ds bu başlıkta mi paylasayim?

Heyecanlıkişilik ve Gizem bunu beğendi.
  3. Gizem

Gizem Moderatör Site Yetkilisi

tabi ki hayırrrrrr konya için de hemen bi başlık açıyorum ;) kapadokya'da uçhisarda elit cave house tercihimiz oldu. balon da instagram da takip ettiğim bir kişinin çekilişinden hediye çıktı hem de çift kişilik :D avanosta çömlek yapıcaz inşallah onun dışında ben bir şehri gezmeye gittiğimde mutlaka gezi listesi çıkartırım eskişehir, kapadokya, konya gezi listesiyle teker teker gezilecek :asik sıcak şarap çok severim dediğin yerde deneyeceğim ;)

4. Büşranın Atölyesi

Büşranın Atölyesi Yeni Üye

Çok güzel bir şehir.
    Keşke tekrar gitsem.

Bu Sayfayı Paylaş