1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Kalçalar ..

'Diyet' forumunda femınıst tarafından 14 Ağustos 2015 tarihinde açılan konu

1. femınıst

femınıst Yeni Üye

kızlar benim kalçalar ve bacaklar çok büyük ve kalın ama tam tersine belim ve göğüslerim çok küçük . Orantısız duruyorlar diyet yapıyorum gene göğüslerden gidiyor yağlar . Kalçalarım için bir diyet veya bi kür tarifiniz var mı ? :(:(:(

pekmutlu bunu beğendi.
  2. Mpamuk

Mpamuk Uzman Üye+

Kalçalar kalçalar. Gitmiyot ne yaptıysam gitmiyor. Ölçüm 102 :(

3. fatmaözdl

fatmaözdl Aktif Üye+

Benim sorunumda göbek kalca ave basenim orantili ama kilo aliyim hemen gobekten alıyorum

4. bhdrngelini

bhdrngelini Aday Üye

Basen demeyjn :(

5. ysmnçtn

ysmnçtn Yeni Üye

Ah şu basenler :( 7 aydır diyetteyim ancak 7 kilo verebildim göbekten toparlayabildim birazcık ama ne yazık ki zayıfladıkça yüzüm küçülüyo göz altlarım çöküyor basenleri eritmek için ne yapmalı ip atlamayı duydum onu deneyeceğim kür yada egzersiz önerilerinizi bekliyorum kızlar

6. melodika

melodika Uzman Üye+

Yürümek çok önemli canım ve Plates öneririm eger imkânın varsa hem sıkılasmak hem belli bir süre sonra kaslarının oturması ve kilo kaybı olmadan bile vücudunun duzgunlesmesini şekil almasını sağlıyor:)

ysmnçtn bunu beğendi.
  7. Sevgi123

Sevgi123 Yeni Üye

Aynı sorun herkes gibi bende de var malesef spor çok önemli birde kürlerinde faydası oluyor yoğurt kürü düzenli kullanıldığında çok işe yarıyor diye duydum

8. cannsss

cannsss İnci Üye+

ay bide ben yemek yemeği çok seviyorum yaa:) valla keyif alıyorum yemek yerken:) :) az hareket etsem ii olcak gibi...

9. bsyl

bsyl Uzman Üye+

Akdnzkbra, Özlem, muncuk ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  10. sedaozer

sedaozer Uzman Üye+

Canimm benim de yarama parmak bastin resmen :D benim de basen kalça bolgem daha genis malesef ama bu yapi meselesi. Benim vucudumun yapisi bu yani. Mesela bu zamana kadar asla gobegim olmadi ama hep kilo alinca basenden ve kalcadan aldim :( bunun caresi bol spor yapmak özellikle plates yapmak. Ama yapin da oyleyse cok da incelmesini beklememek lazim.

Akdnzkbra ve bsyl bunu beğendi.
  11. bsyl

bsyl Uzman Üye+

Spor yapıcam salon dolu şimdi beni sardı bir telaş istediğim gibi kıyafet bulamazsam diye basenlerden :( Yürüyüşe başlıcam kendi halimde başka çare yok :(

sedaozer ve Akdnzkbra bunu beğendi.
  12. muncuk

muncuk İnci Üye+

bsyl ve tuğbabenli bunu beğendi.
  13. bsyl

bsyl Uzman Üye+

Göbeğin erimesi daha kolay en sonunda kesicem bu kalcaları :D

aysunbalkis, Akdnzkbra ve muncuk bunu beğendi.
  14. muncuk

muncuk İnci Üye+

Yok kız hepsi zor erimek istemeyince erimiyorlar :D

15. Özlem

Özlem Moderatör Site Yetkilisi

ben kilo alınca da verincede orantılı alıp veryorum kuzum :) çikolata tatlılar basenlerde birikiyormuş hamurişi göbekte öyle bir yazı okumuştum sanki çikolata ve tatlıyı azaldım kalça eritme hareketleri yapabilirsin :*

16. yasemin talip

yasemin talip Uzman Üye+

Ben kalcam çıkacak diye kilo almaya korkuyorum resmen ya nasıl gidecek bunlar basenler desen yüksek bel pantolon giyince çok kötü görüntü oluşuyor bir şekilde gitmesi lazım bunların:)

sedaozer, Akdnzkbra ve bsyl bunu beğendi.
  17. bsyl

bsyl Uzman Üye+

Ben çikolata tatlı yemiyorum ki :( ama yine de gitmiyor hareket gerekiyor sanırım

18. bsyl

bsyl Uzman Üye+

Hareketle gidecek sanırım :( spor her daim yapıcaz büyümesin diye :D

Akdnzkbra bunu beğendi.
  19. Akdnzkbra

Akdnzkbra Uzman Üye+

Canimm:) bende kilo almak icin kalcam biraz ciksin diye ugrasiyorum bu aralar squat yapiyorum. Sopa yutmus gibi duruyorum:cokkomik:cokkomik bu konunun aksini yapan ise yarayan varsa yardimci olurlarsa sevinirimmm:):)

bsyl bunu beğendi.
  20. bsyl

bsyl Uzman Üye+

Benden biraz vereyim canım :D :D bende gitsin diye uğraşıyorum :(

Akdnzkbra bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş