1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Kağıt Sabun:)

'Temizlik - Düzen' forumunda ayşenn tarafından 10 Mart 2018 tarihinde açılan konu

1. ayşenn

ayşenn Uzman Üye+

Merhaba canlar. Biraz önce sosyal medyada dolaşırken bir ürüne rastladım ki yeni gördüm yeni duydum. Ohooo yenimi duydun dersenizde cahilliğiöe verin. Kağıt sabun. Instagramda ekledim inceledim ürünleri falan. Reklam olur dite foto falan atmıyorum. Bir pakette 20 adet oluyormuş ve öyle pahalı da değil. Bir kullanımlık kapıt gibi suyla buluşunca hooop eriyor köpüklü yıka. Evde değilde dışarıda mantıklı geldi bana. Çantaya at oh mis. Birde kızım var benim biliyorsunuz onun içinde düşündüm açıkcası. Malum kalabalık yerler falan insan yeri geliyor fena oluyor el yıkarken. Mantıklı geldi bana. Kullananan varmı acaba aranızda yada bilgisi olan. Sipariş vermedim henüz ama düşünüyorum. Teşekkürler şimdiden :)

Gizem, evrengin ve EceG bunu beğendi.
  2. EceG

EceG Uzman Üye+

Canım bende ilk defa geçen yaz duydum. Sahilde eşantiyon dağıtıyorlardı ped, deodorant vs. Birde kağıt sabun vardı ben ne olduğunu bir turlu anlayamamıştım ıslak mendil sandım kurudu herhalde dedim :D meğersem kağıt sabunmus. Aslında kullanışlı gerçekten. Ama bir daha bulamadım hic bir yerde..

3. evrengin

evrengin Yeni Üye

ben uzun zamandır kullanıyorum kalabalık ortamlar için gerçekten çok gerekli almanı tavsiye ederim

4. Seda

Seda Admin Site Yetkilisi Site Sahibi

Ben ilkokul zamanlarinda kullanirdim eskiden kalip sabun koyulurdu disaridaki tuvaletlere o yuzden annem kagit sabun aldirdi eczaneden cantamizda hep olurdu. Ama simdi zaten her yerde sivi sabun bulunuyor niye kagit sabun tasimak istedigini anlayamadim? Bir de anladigim kadariyla zaten markasiz bir urunden bahsediyorsun almayi dusunuyorsan da eczaneden veya eyup sabrinin falan da var galiba tam hatirlayamadim simdi onlari al, neydiği belirsiz bir markayi almazdim ben olsam.

5. ayşenn

ayşenn Uzman Üye+

Yok almadım zaten henüz. İlk defa gördüm kullanan varmı diye vilgi almak istedim eğer kullanışlıysa gerçekten düşünebilirim almayı ki zaten öyle araştırmadan almam mümkün değil. Gördüğüm marka birçok temizlik ürünü vs markasıda aynı zamanda. Çocuklar için nedir kullanışlılığı diye sorduuğumda meyve aromalarından doğal sabun falan dediler işte bilmiyorum araştırıyorum öyle evet her yerde sıvı sabun var tabi ama işte kalabalık tuvaletler avm lerde falan ortak kullanım dışında kendime ait bişi olmaso daha mantıklı geldi. Teşekkürler cevap için :)

Bu Sayfayı Paylaş