1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Kadına Değer Sigortası-kanser Tedavisi

'Haberler' forumunda EceG tarafından 12 Ocak 2018 tarihinde açılan konu

 1. EceG

  EceG Uzman Üye+

  Puan:
  12,972
  Kızlar günümüzde artık grip kadar kanser de olağan karşılanıyor. Allah kimseye yaşatmasın ama bu bir gercek. Okuduğum bir haber çok ilgimi çekti ve sizlerle paylaşmak istedim.

  BNP'den "Kadına Değer Sigortası"
  18.01.2017
  BNP Paribas Cardif Türkiye, sigorta çözümlerindeki uzmanlığı ile ihtiyaca yönelik geliştirdiği ürünlerine bir yenisini ekledi. “Kadına Değer Sigortası” kadınlara özel kanser türlerine karşı güvence sağlayarak kadın sağlığını korumaya destek oluyor.  18-50 yaş arasındaki kadınları teminat altına alan Kadına Değer Sigortası, göğüs kanseri, rahim kanseri, rahim ağzı kanseri ve yumurtalık kanseri gibi kadın hastalıklarına bağlı kanser türlerinden biri için teşhis konulduğunda sigortalıya ödeme yaparak, vefat durumunda ise sigortalının kanuni mirasçılarına ödeme yaparak finansal destek sağlıyor. Öte yandan kanser teşhisinde uygulanan mamografi gibi tetkiklerle ilgili yönlendirme, psikolojik danışmanlık, diyetisyen ve beslenme danışmanlığı hizmetleriyle manevi olarak da kadınları destekliyor.

  Çok Boyutlu Koruma
  BNP Paribas Cardif Türkiye CEO’su Cemal Kişmir, “Kadın kanserlerinin son yıllarda dünyada ve ülkemizde çok hızlı yayıldığını gözlemliyoruz. Son raporlara göre 2030 yılında kadınlarda kansere bağlı ölüm sayısının dünya genelinde 5.5 milyona ulaşması bekleniyor. Bu veriler doğrultusunda Kadına Değer Sigortası’nın önemli bir ihtiyacı karşılayacağını düşündük. Ürünümüzle risk grubuna giren kadınları, kadınlara özel kanser türlerine karşı güvence altına alıyoruz. Öte yandan kanser tedavisi maddi olduğu kadar manevi olarak da yıpratıcı bir süreç. Bu gerçeği de göz önünde bulundurarak kadınlara tam destek sağlamak amacıyla verdiğimiz bilgilendirme ve danışmanlık hizmetleriyle sürecin psikolojik olarak da daha rahat ve sağlıklı ilerlemesini hedefliyoruz. Böylece kadın sağlığının korunması noktasında kadınları maddi ve manevi destekleyerek çok boyutlu bir koruma sağlamış olacağız.” dedi.

  Çok güzel bir uygulama değil mi, aslında tek temennim kimsenin buna ihtiyacının olmaması.:(
   
  mmlke, mldfyz, aytenengin ve 1 kişi daha bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş