1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Kabarık Gelinlik Modelleri

'Gelinlik' forumunda Seda tarafından 15 Ekim 2014 tarihinde açılan konu

1. merveyksl

merveyksl . YASAKLI

Benim de mayısta oldu dugunum kuzum biliyosun ama ben aralıkta baslamıstim insallah sende guvenilir bir yer bulursun :)

2. didemgöksun

didemgöksun Uzman Üye+

Yok tatlim ya sıkıntı yaratmaz gibi hem cok guzel :)

3. dreams

dreams Üye+ YASAKLI

Konu için teşekkürler sizin gelinliğinizi detaylıca görebilmem mümkünmü acaba :) merak ettim üst kısmının nasıl olduğunu araştırma içindeyim de fikir olsun istiyorum

4. BüşraBSRN

BüşraBSRN Aktif Üye+

5. kolera9

kolera9 . YASAKLI

Kızlar boyu 1.58-160 civarı olup prenses model gelinlik giyen var mı? Ben çok istiyorum ama 1.60 boyun var iyice basık gösterir diyolar, kabarık giymezsem de hiç gelinlik gibi gelmiyor diğer modelleri hiç sevmiyorum :) Yüksek dolgu topuklu ayakkabılarla vs kurtaramaz mıyım?:(

Özlem ve cerensever bunu beğendi.
  6. cerensever

cerensever Uzman Üye+

bence kurtarırsın neden ya istediğin hayalindeki oysa dinleme çok güzel prenses modeller var valla ya :) içinde kalıcağına dene hem belki düşündükleri gibi olmaz :) ayrıca benim de boyum 1.60 ama hiçte düşündüğün gibi durmuyor sadece bir kere denedim :) 124.jpg amelia-sposa-wedding-dresses-2-09142015-km1.jpg Prenses-Gelinlik-2017.jpg

mrvchn ve kolera9 bunu beğendi.
  7. Özlem

Özlem Moderatör Site Yetkilisi

gelinlikçiye git üstünde gör bitanem belki senin vücuduna yakışır belki prenses modelini beğenmiceksin başka bir model sinecek içine o yüzden denemeden model belirleme kafanda derim

kolera9 bunu beğendi.
  8. Glsrnysf

Glsrnysf Süper Üye+

Bence en doğru kararı gelinlikçiler de farkli model gelinlik denedigin zaman vereceksin ben de senin gibi prenses etek cok istiyordum ama denedigim.zaman beni kilolu gösterdiğini üstünde istediğim gibi durmadığını gördüm. A kesim denedigimde uzun boylu ve daha zarif durduğunu görünce A kesim kiralamıştım. O yuzde böyle internette bakmakla bir olmuyor.

kolera9 bunu beğendi.
  9. kolera9

kolera9 . YASAKLI

Evet hayalimdeki model prenses kabarık etekli bi gelinlik valla diğer modellerr hiç gelinlik gibi gelmiyor bana:D
    bu arada attığın ilk fotodaki gelinlik çok güzelmiş yaa nerden aldın acaba o fotoğrafı :)

Evet henüz denemedim ama bilmiyorum ya prenses model istiyodum hep gösterişli kabarık dursun diye diğer modeller çok sönük geliyor bakalım deneyince anlıcaz artık

Glsrnysf ve cerensever bunu beğendi.
  10. cerensever

cerensever Uzman Üye+

kolera9 bunu beğendi.
  11. Pekyakındaevli

Pekyakındaevli Yeni Üye

Kızlar sizce gelinlik nasıl lütfen fikir verebilir misiniz ? Bu platformda ki ilk mesajımın gelinlikle olacağını tahmin etmiştim

Ekli dosyalar:

bsyl ve Özlem bunu beğendi.
  12. Özlem

çok hoş işlemeleri bence canım :) omuzundaki püsküller güzel durur mu bilemedim

Son düzenleme: 29 Mart 2018
    Pekyakındaevli bunu beğendi.
  13. mmlke

mmlke Uzman Üye+

gelinlik genel olarak güzel ama o omuzdaki boncuk sanırım püskül gibi sallanan onlar benim pek hoşuma gitmedi gereksiz geldi bana o boncuklar olmasa daha güzel olacak sanki

14. Pekyakındaevli

Pekyakındaevli Yeni Üye

Teşekkürler canım Şimdi bende bilemedim onu

15. Pekyakındaevli

Pekyakındaevli Yeni Üye

Hiç o açıdan bakmamıştım teşekkürler

mmlke bunu beğendi.
  16. Maşuk

Maşuk İnci Üye+

Ben sade sevdigimden olsa gerek bana çok ağır geldi hem o omzundaki boncuklar hem de kumasinin desenin bütün gelinliği kaplaması hoşuma gitmedi ama zevk meselesi önemli olan senin içine sindi mi?

17. Pekyakındaevli

Pekyakındaevli Yeni Üye

Çok gelinlik denedim hiç birini begenmedim ama bunu denediğimde aşık oldum diyebilirim. Ben de prenses model seviyorum çok kabarık oluşu beni etkiledi. Ve aldım. Eve geldim bi kaç gün sonra bişeyleri tam oturtamadım kafamda çok takıntı yapıyorum kendime size sormak istedim

Maşuk ve Özlem bunu beğendi.
  18. Özlem

en önemli olan o gelinliğe senin aşık olman zaten :) canlı canlı görmediğimiz için o püsküller de bir tek kararsız kaldım ama belki de yüzüne çok yakışmış olabilir hiç sorun yapma canım sen beğendiysen bizde beğeniriz :)

19. bsyl

bsyl Uzman Üye+

Gelinlik çok hoş ama omzundaki püsküller göz yoruyor sanki gelinliğinde dolu dolu bir gelinlik çünkü nacizane fikrim onları çıkarttırmalısın :)

Pekyakındaevli ve Özlem bunu beğendi.
  20. Maşuk

Maşuk İnci Üye+

En önemlisi senin beğenmen o zaman tamamdır :) ben kendi zevkime göre yorum yaptım nereleri oturmadın mesela ona göre yardımcı olalım o koldaki puskullerse onları çıkarttırabilirsin

Özlem bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş