1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Izmir'de Kuaför Tavsiyesi Olan?

'Gelin Saçı' forumunda Esramesra tarafından 28 Ocak 2015 tarihinde açılan konu

1. össsgee

össsgee İnci Üye+

pazar ben de ordaydımmm :)

2. seda-emir

seda-emir Aktif Üye+

Ben sabah 8.30 da girdim 12.30da ciktim sen gec gelmissindir

3. össsgee

össsgee İnci Üye+

ewet canım hatta seninle birlikte bi gelin daha vardır orda o da kuzenim :) o da o saatte gitti oraya ben 2:30 da gittim ewet

4. seda-emir

seda-emir Aktif Üye+

Evett yanyana yapildi sac makyajimiz serkant instagram sitesinede koydu fotolari :)

5. össsgee

össsgee İnci Üye+

Allah mesut etsin kuzucum

6. seda-emir

seda-emir Aktif Üye+

Amin cumlemizi canim :)

7. elif_ali

elif_ali Aktif Üye+

ben de Ankara'dan İzmir'e gelicem, tam da aradığım başlık, ilaç gibi geldi, şu anda :cokkomik

8. fufidik

fufidik Yeni Üye

canim bucada kuaför jale ve smile var(emrah atak) ikisi de cok iyidir ama izmirin en iyisi bostanli key ;)

glcncsr bunu beğendi.
  9. Aylin

Aylin Moderatör+ Site Yetkilisi Moderatör Ekibi Lideri

Canım Bostanlı As kuaför makyajda da saçta da çok iyi. Kına makyajımı orda yaptırdım kesinlikle akmadı ve herkes bayılmıştı. Saçta hepsi çok iyi ama Gökhan Bey favorim ;)
    Nişan, Düğün ve dış çekim makyajımı bornova tansaşın ordaki Serkan&İbrahim kuaför özge ye yaptırdım gerçekten mükemmel... Nişan saçımı da onlar yapmıştı maşaydı saçlarım normalde ince telli olduğum için hemen akar saçlarım ama sprey sıktırmamama rağmen hiiç bozulmamıştıı :)
    As kuaför fiyat olarak key den daha azdır, aso's ayarıdır, Serkan&İbrahim çok uygundur. İkisinden de çok memnundum ;)

10. SimgeS

SimgeS Yeni Üye

Bende nişan saçımı Bostanlı KEY'de yaptırdım ama memnun kalmadığım için düğünde tercih etmeyeceğimi net bir şekilde söyleyebilirim. Saçım çok kötü oldu diyemem ama bir şekilde adını duyurdukları için çalışanlar çöm suratsız ve çok havalılar saçımı yaparken bir güler yüz göster iki sohbet et orda benim en mutlu günümde asık surat hiç hoşlanmadım. Ayrıca yakın dostumda bir kere orda saç yaptırdı rezil bir saç yapmışlar kız ağlayarak eve döndü ve aynı gün yan tarafında oturan kızın saçını sarı yapmaya çalışırlarken yakmışlar.! Kısacası sırf marka oldu diye bir yere gitmemem gerektiğini öğrendim. Makyajımı zaten orda yaptırmamıştım Macte yaptırmıştım düğünümde de öyle olacak. Sonuçta ben şuan saç için Melike Aykal'ı düşünüyorum. Geçen hafta kuzenim nişanı için oraya gitti çokta memnun kaldı Facebook hesabından takip ettiğim kadarıyla gelin başında da iyiler buda benden bir fikir olsun herkese sevgiler :gozkirp

11. Özlem

Özlem Moderatör Site Yetkilisi

Merhaba kızlar ombremi tazeleteceğim izmir de ombre için kuaför önerisi olan var mı?
    @Aylin hala as kuaförü tavsiye ediyormusun veya başka bir önerin varmı gülüm :)

12. Aylin

Aylin Moderatör+ Site Yetkilisi Moderatör Ekibi Lideri

Oradaki arkadaşım kendi yerini açtı atakent migros un sokağında "modda" tavsiye ederimm yavrum

Özlem bunu beğendi.
  13. Özlem

Özlem Moderatör Site Yetkilisi

çoktan yaptırdım ombremi cuma akşamı gülüm ama bu seferkinden memnun kalmadım tazeletmeye oraya giderim o zaman :*

Aylin bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş