1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Izmir'de Kuaför Tavsiyesi Olan?

'Gelin Saçı' forumunda Esramesra tarafından 28 Ocak 2015 tarihinde açılan konu

1. Esramesra

Esramesra Üye+

Merhaba arkadaşlar,
    Düğünüm kısmetse İzmir'de olacak. Ben Ankara'da yaşıyorum. İzmir'de ne-nerededir pek bilmiyorum. Hem gelin başı hem de makyaj için önerilerinizi bekliyorum:)

bersel, esrahakan ve gülçingökçe bunu beğendi.
  2. gülçingökçe

gülçingökçe İnci Üye+

Merhaba Canım Ben İzmir deyim..
    Tam olarak hangi ilçesine gelin geleceksin bilmiyorum ama ben sana
    Buca ilçesinde olan GAYE KUAFÖR Ü ve KUAFÖR VİCDANI önerebilirim...
    Gaye kuaför benim nişan dış çekimimdeki kuaförümdü ve çok memnun kaldım hatta makyaj konusunda da harikalar..:sevimli:gul
    Gaye Kuaför kına gecesi saç ve makyajım ayrıca düğün dış çekim için gideceğim kuaför...:sevimli:sevimli:gul:gul
    hatta nişan dış çekimden foto mu atayım sana fikrin olsun..

Gaye kuaför imzalı saç ve makyajım...

Ekli dosyalar:

hilalozer ve Esramesra bunu beğendi.
  3. Esramesra

Esramesra Üye+

Merhaba, düğün alsancakta olacak. Bucayla arasında mesafe var sanırım biraz değil mi? :) Çok teşekkür ederim, listeye yazayım, bu haftasonu karara bağlamamız gerekecek nişanlımın ailesiyle bu konuyu:)

gülçingökçe bunu beğendi.
  4. Esramesra

Esramesra Üye+

Alsancak ve Hatay arası uzak mı peki:)Pek bilmiyorum mesafeleri:)) Fiyatlar nasıldı peki? Facebooktan inceleyim ben, çok teşekkür ederim:)

esrahakan bunu beğendi.
  5. gülçingökçe

gülçingökçe İnci Üye+

Anladım canım bende izmir'in diğer ucundan gitmiştim o kuaföre ama gene de arayışlarını sürdür inşallah daha da güzel yer bulursun ... :sevimli:sevimli

Esramesra bunu beğendi.
  6. Esramesra

Esramesra Üye+

Çok teşekkür ederim:) Hsonu İzmirdeydim. Birkaç kuaför dolaştık. Mecbur Alsancak tarafında olacak. Bi iki yer ve akraba tavsiyesi de aldık. Karara bağlayamadık zamanımız kısıtlı olduğu için. Tekrar İzmir yolları göründü:)

esrahakan bunu beğendi.
  7. Esramesra

Esramesra Üye+

Benim de iki ay kaldı:)) 11 nisan kısmetse:) Bugün bir akraba tavsiyesi üzerine Alsancakta Ali Kaygısız kuaförle görüştük. Sadece gelin 500 tl demiş galiba. Fön 15-20 tl arasıymış.Topuz 30-70tl arası. Telefonda öğrenebildiklerim:)

esrahakan bunu beğendi.
  8. Esramesra

Esramesra Üye+

Key Bostanlıyla görüştüm cumartesi günü. 1000 tl gelin başı-manikür ve makyaj için fiyat verdi. Bir de Alsancakta Ali Kaygısız kuaförle görüşüyoruz. Bir hafta içinde karara bağlayacağım sanırım. Çok teşekkür ederim canım:)

9. Esramesra

Esramesra Üye+

Evet ben de en az 1500tl der diye düşünmüştüm:)))

10. mlktnrvrd

mlktnrvrd Üye+

Key kuaföre bende sordum 1200 lira dediler birde '' kirpiğinize kadar takıyoruz'' dediler bende bu kadar paraya ''bilezikte takmanız lazım'' dedim. Evet KEY iyi bi yer olabilir ama tamamen orda çalışanların marifeti adı olduğu için o kadar paralar dönüyor. Ben nişan için Ibrahim Ibrahim e gittim fakat hiç memnun kalmadım saçlarım çok çabuk açıldı makyajda kat kat kapatıcı sürdüler kalıp gibi yüzüm. Düğün için bende bi yer araştırıyorum,bu aralar düğünü olacak arkadaşlarım var onları bekliyorum ona göre karar vericem sanırım :))

hilalozer ve Sebnem bunu beğendi.
  11. Esramesra

Esramesra Üye+

Çok büyük paralar dönüyor cidden :)) Alsancakta Prestige kuaförün iyi olduğunu duydum bir de. Buradan da fiyat aldım. Normalde 1500tlymiş, düğün sezonu olmadığı için 1000tl yaparız dediler saç+makyaj:)

12. seyma sanlı

seyma sanlı Üye+

benim kuaförüm kına normal makyaj +saç/ düğün porselen makyaj+saç 350 dedi ;)

13. Nill

Nill . YASAKLI

Benim düğünüm mayısta ne yazık ki bende daha tam kuaföre karar veremedim . Bornova merkezde Semiha Saç Tasarım var güzel bir yere benziyor vermiş olduğu fiyatta çok uygun geldi ama emin olamıyorum . Birde Narlıdere'de Zehra & Ekip var onun modelleri ve makyajı da çok hoşuma gitmişti. Gelin paketini 450 tl demişlerdi. Aynı fiyata İbrahim&İbrahim de var, gönül ister Key'e gitmek ama fiyatları çok uçuk. Yardıma ihtiyacım varrr .

14. össsgee

össsgee Aktif Üye+

bende izmir de yaşıyorum üçyol altıntaş civarında serkant kuaför var kuzenim ve arkadaşım oraya gitmişti memnun da kaldılar bende randevuyu oraya almak istiyorum. fiyata gelince çok uçuk değil getirdiğin modelin de birebir garantisini veriyolar.

seda-emir bunu beğendi.
  15. gelinbüşra

gelinbüşra Uzman Üye+

Kızlar bnde size alsancakta bir kuaför tavsiyesinde bulunayım :) alsancakta merkezde yeri çok kolay. KUAFÖR ERSOY. harika iş çıkarıyor. hep kaliteli sosyete kesimiyle çalışıyor zaten :) çalışmalarını merak eden olursa facebook sayfasını söylerim ya da resim yükleyebilirim. kendi salonu dışında hizmette veriyor. yazın hep çeşmeye gelinbaşı taramaya gider hatta özel olarak. fiyatlar düşük diyemem ama işçilik harika tavsiye ederim :)

16. seda-emir

seda-emir Aktif Üye+

Ben bu yoruma cok sevindim serkant kuafor evimin karsisinda serkantin karsisinda murat kuafor var oraya gidiyodum nisan sacimi falan orda yaptirdim memnunum ama serkant kuaforde guzel gorunuyo cok gelin cikariyo merak ediyordum nasil diye memnun kalmislar hep dugun icin tercih edebilirim tesekkurler :)

17. össsgee

össsgee Aktif Üye+

bende düğünümden önce kuzenimin düğünü var oraya gidip deniyeceğim önce ama iddaliiar bu konuda

seda-emir bunu beğendi.
  18. seda-emir

seda-emir Aktif Üye+

Dugun oldu mu gittin mi serkanta canim bende randevu aldim kina dugun icin sen naptin merak ettim :)

19. össsgee

össsgee Aktif Üye+

canım benim 18 eylül kına 20eylül düğün ama bu haftasonu kuzenimin düğünü var o da oraya gidecek bende saçlarımı ona yaptıracağım fotosunu burda paylaşırım sana :) senin düğün ne zamandı

20. seda-emir

seda-emir Aktif Üye+

Cumartesi kina pazar nikah canim 15 16 agustos yani 2sinede serkanta gitcem :)

össsgee bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş