1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Izmir Moda Evleri

'Gelinlik' forumunda bnbeder tarafından 12 Aralık 2014 tarihinde açılan konu

1. bnbeder

bnbeder Aday Üye

Tüm gelinlere selam. Mardinde öğretmenim ve sadece 15 tatil için izmirde olacağım. Bana onerebileceginiz memnun kaldığınız gelinlik moda evleri varsa ve paylasirsaniz çok mutlu olurum.

2. melahat şeker

melahat şeker İnci Üye+

canım bende izmirden alıcam senden önce ben orada olucam aklımda kalan moda evlerini söylerim bu arada tesettürlü müsün yoksa açık mı

3. bnbeder

bnbeder Aday Üye

Tesetturluyum gerçekten geri donersen çok mutlu olurum. Şimdiden çok teşekkür ederim

4. melahat şeker

melahat şeker İnci Üye+

Bende teserrurlu bir gelin olucam haber ederim

5. sunal

sunal Üye+

bende mardinde öğretmenim hayatım izmirliyim. gelinliğimi Çankaya Düğün Moda Evi nde diktiriyorum

össsgee bunu beğendi.
  6. bnbeder

bnbeder Aday Üye

Fiyatı ne kadar ben bir kaç kisiden daha duymustum moda evini. orayada mutlaka ugrarim çok teşekkür ederim.

7. Ozaydın

Ozaydın Aday Üye

Mrblar ben Uşak'ta oturuyorum Mayıs 17 düğünüm var ve hala gelinliğim yokİzmir den alıcam ve dikim olucak ama modaevleri hakkında hiç bilgim yok yardımcı olurmusunuz?

8. sabriye

sabriye Aday Üye

kızlar bende izmirdeyim eylülde düğünüm olucak . Nermin On diye bi yer var alsancakta oranın fiyatı uygun geldi 1500 tl gelinlik+duvak fiyatları varmış henüz gitmedim daha önce giden varmı acaba oraya yada çevresinden diktiren varmı ?

busradem bunu beğendi.
  9. türkan

türkan Süper Üye+

Melek Özyenilmez moda ve Miss defne vardı izmirde canım..Bir bak onlara da istersen.. Birçok firma var aslında şanslı bir şehirdesin :)

sabriye bunu beğendi.
  10. esselin

esselin Aday Üye

Ben de İzmirdeyim Mimar Kemalettin Moda Merkezi'nde bir çok moda evi var. Ben oradan bi moda evinden randevu aldım fiyatlar uygun :)

fatıma sltan ve sabriye bunu beğendi.
  11. gülçingökçe

gülçingökçe İnci Üye+

vivian angel, miss defne , madam burcu, belgın sposa , nermin on vs. moda evi çok canım bunlar benim sana önereceklerim:gul:gul

ilkin ve sabriye bunu beğendi.
  12. Selinömer

Selinömer Aday Üye

Arkadaşlar hepinize merhabalar yardımınız Lazım Ağustos Ayında evleniyorum hazır gelinlik alacağım İzmir'de kır düğünü için en güzel çeşidi nerede bulabilirim?

13. pinarpinar

pinarpinar İnci Üye+

Ben gelinliğimi orda diktiriyorum canım :)

güllsümm ve sabriye bunu beğendi.
  14. damlagökhan

damlagökhan Üye+

Mimar Kemalettin Moda Merkezi'de Pınar moda var cok güzel modelleri canim bakmanı tavsiye ederim.

sabriye bunu beğendi.
  15. sabriye

sabriye Aday Üye

balgin sposaya baktım geçenlerde orasıda gayet guzel oraya diktirmeye karar verdim. cevaplarınız için teşekkür ederim . :) hepimiz istediğimiz gibi içimize sinen gelinlikler giyeriz inşaallaahh :)

16. itgc

itgc Aday Üye

kızlar merhaba bu hafta sonu gelinlik bakıcaz izmirden çankayadan bakmayı düşünüyorum ama kesinlikle şu mağazaya bak dediğiniz mağazalar var mı şimdiden teşekkür ederim

17. itgc

itgc Aday Üye

kızlar bana da yardım edermisiniz izmire 2 günlüğüne gidicem nerelere bakmalıyım bi de hepsinden randevu almamız şart mı

18. sabriye

sabriye Aday Üye

selam arkadaşlar baya zamandır giremiyordum gelinliğimi balgin sposadan diktirmeye karar vermiştim ama modeli begendim fiyatı anlaştım provaya gittiğimde bana o dantelin devamının olmadığını söylediler şaka gibiler yani beğenirken var dedikleri bir danteli prova günü yok başka beğenelim demesi kadar kötü bir hayal kırıklığı olamaz . Bende tabiki ordaki anlaşmamı iptal ettim kapora da vermemiştim zaten. Şuan Sharav wedding firmasıyla anlaştım provamı aldı ve Ayşe hanım süper bir bayan güler yüzlü ve çözüm üreten bir bayan mutlaka karar vermeden önce uğrayın derim :)

19. ilkin

ilkin Aday Üye

Mrblar bende Batmanda ogretmenim..gelinlik bakamadm orlarda hic 1 ay sonra dugunum olucak ama bikac yere bakabildim izmirde tavsiyeye ihtiyacim var lutfen bana nokta atisi yapabilecegim yerleri soylermisiniz?

20. ilkin

ilkin Aday Üye

Bunlar tam olarak ne tarafta kaliyo cnm rica etsem soylermsn?

Bu Sayfayı Paylaş