1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Istanbulda Gelinlik Bakabileceğim Yerler???

'Gelinlik' forumunda Aysegulhut tarafından 4 Mayıs 2015 tarihinde açılan konu

1. Aysegulhut

Aysegulhut Aday Üye

Düğünüme 80 gunden az kaldı herkes cok gec kalmışsın diyerek beni strese sokuyor ve ben hala gelınlık bulamadım fatih de girmediğim dükkan yok gibi ama daha aşık olacagım bir gelinlik yok bana yardımcı olacak birileri var mı ki?

2. sevim

sevim Uzman Üye+

Hazır bir model mi istiyorsun yoksa dikim mi yaptıracaksın ?
    Hazır model istiyorsun Cevahir avm deki Dreamon Gelinliğe ve Profilo Avm deki Çiğdem Metin gelinliğe bakmanı tavsiye ederim. Çiğdem Metin de beğendiğin model senin üzerine göre baştan yapılıyor.
    Dikim istiyorsan işin zor :) ben dikim yaptırmama rağmen bunu söylüyorum

3. gulakinn

gulakinn Uzman Üye+

İstanbul gelinleri önerilerimiziii paylaşmamışız sanki :) Ben Fatih ve Bakırköy'ü gezdim hiçbirisinde içime sinen dikim bulamadım.
    Bir kaç arkadaşım Mecidiyeköy- Profilo AVM içinde bulunan Çiğdem Metin Gelinlikde diktirmişti. Onlarında tavsiyesiyle gittim vee mutlu ayrıldım. Çok İlgililerdi, istediğin kadar prova yapıyorlar, olmadıysa kendi söylüyor ve baştan yapıyor . Ben 10 defa provaya gitmişimdir :) İstanbul'da diktireceklere öneririm gelinlikcimi :)

Glsrnysf bunu beğendi.
  4. Betül

Betül Süper Üye+

Gelinlik deyince evet akla ilk gelen Fatih ve Bakırköy oluyor :) ama seçenek o kadar çok ki belki de kararszılıktan beğenilmiyor.Ben de gelinliğimi Gelinlik21 Bakırköy şubesine diktiriyorum.Normalde de sürekli takip ettiğim ve işçiliğini emeğini çok beğendim bir gelinlik firması :)

DenizOnur ve MeltemKaradag bunu beğendi.
  5. pembeaşkı

pembeaşkı Yeni Üye

bende Kadıköy perlamoda evi tek geçerim. :) orda diktirecegım ınsallah

6. gozdekoc

gozdekoc İnci Üye+

Dün ordaydım içime sinen bir model yoktu malesef :(

7. Betül

Betül Süper Üye+

Ben kafamda belirlemiştim canım modeli resimle gittim en yakın modeli gösterdiler denedim ve denediğim ilk gelinliği aldım :)

aksoyirem bunu beğendi.
  8. gozdekoc

gozdekoc İnci Üye+

Ne güzel olmuş denk gelmiş canım :) benim istediğim model yoktu orda resimlerden bakmakla da sağılıklı olmuyor. Oyuzden vazgeçtim ordan :) İstediğim modeli bulana kadar devam bakmaya. Ama oranın şuan fiyatları çok uygun. Senin istediğin modeli merak ettim foto atarmısın

9. Betül

Betül Süper Üye+

Evet model olarak direk gidip bakarsan seçenek çok az var yani bende başta böyle çeşit çeşit seçenek bekledim :) ama o kadar kafamda belirlemiştim ki çok zor olmadı.Aynen canım açılışa özel olarak gittim ben yarı fiatına aldım böylelikle gelinliği :) tabi model olarak bu üstünde oynama yaptım ben biraz dikilince nasıl olcak merak ediyorum :)

10. gozdekoc

gozdekoc İnci Üye+

Hahah dün denediğim gelinlik bu :D Benim isteğimde böyle yan kol ama ben tül olsun istemiyorum. Tülü kaldırırız dedi. bu sefer kolları çok sıkı yaparım sen rahat edemezsin dedi :( sana çok yakışmış

11. Betül

Betül Süper Üye+

Ben de tülü kaldırdım canım kollar yandan gelecek onun boyunu ayarladık ölçü ile :) kuyruğunu olduğundan daha uzun yaptım ve daha kabarık :) bilmiyorum bana kol detayı çok farklı geldi klasik dantel de denedim ama onlar askısı düşmüş tişört gibi duruyor.Aşık oldum ben vallahi teşekkür ederim :) sen de bulursun inşallah en kısa sürede en güzelini :)

12. gozdekoc

gozdekoc İnci Üye+

hmm anladım canım. Bende üstünü çok beğendim bu modelin, bel kısmı kesimi hoşuma gitmedi sadece. yani kalın gösterdi gibi geldi bana, gerçi herkesin vucut şekli farklı ama önü v gelse daha mı hoş olurdu diye düşündüm.

13. DenizOnur

DenizOnur Aktif Üye+

Bende oda diktiriyorum şuan dikime başlandı 6 Nisanda provam var :)

14. gulakinn

gulakinn Uzman Üye+

Ben gelinlik21e gitmiştim fatih şubesine hiç ilgilenmemişlerdi ve nette de bir sürü şikayeti mevcut bunları da okuyunca vazgeçmiştim :) İnşallah sen karşılaşmazsın sorunla :) @BetCan

DenizOnur bunu beğendi.
  15. Betül

Betül Süper Üye+

V şeklinde gelen vardı onu da giydim o da benim hoşuma gitmedi :) aksine bu çok ince durdu bende dediğin gibi canım vücuda göre değişiyor tabiki :) v şekilde olanın da önünün o v kısmı basık yanlar şişik duruyor o da benim hoşuma gitmedi komik durdu ne bilim bu tam prenses gibi geldi bana :)

16. DenizOnur

DenizOnur Aktif Üye+

Bakırköy şubesindeki bayan benimle çok ilgilendi ben çok memnunum İnşallah dikimden de olurum:)

gulakinn bunu beğendi.
  17. Betül

Betül Süper Üye+

Doğrudur canım :) diğer yazıları da okudum başka bir firmaya gidenlerden biri çok ilgiye şaşırmış diğeri de ilgisizlikten şikayet ediyor :) ilgileri çok iyidi çok memnun kaldım.İşçilik olarak bilmiyorum çok güzel ürünleri var.Muhakkak sorunlar oluyordur tabi ki inşallah bende olmaz :)

gulakinn bunu beğendi.
  18. Betül

Betül Süper Üye+

Benim de mayısta canım provam :) Antalya da yaşıyorum anca tarihleri ayarladık düğün tarihine kadar gidip geleceğim bakalım inşallah memnun kalırız :)

DenizOnur bunu beğendi.
  19. gozdekoc

gozdekoc İnci Üye+

Fatih kapandı yerine bakırköy açıldı kızlar :)

20. Betül

Betül Süper Üye+

Aynen canım bende öyle biliyorum :) neyse ki zaten direk Bakırköy'e gittim :)

Bu Sayfayı Paylaş