1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Istanbul Da Uygun Ama Iyi Makyöz

'Gelin Makyajı' forumunda ipekulku tarafından 25 Şubat 2015 tarihinde açılan konu

1. Esra Ünal

Esra Ünal Yeni Üye

tamamdır :) görüştüğümde yazarım :):)

cerensever bunu beğendi.
  2. cerensever

cerensever Uzman Üye+

tamamdırrr :)

3. asltrk

asltrk İnci Üye+

@Esra Ünal @cerensever kızlar ben bursadaki mac le görüştüm 600 lira fiyat verdi ama seda ablanın da dediği gibi o tutarda da hediye çeki verdiklerini söylediler. Ayrıca makyaj yanlış hatırlamıyorsam ya 2 ya 3 saat sürüyor demişti. Makyöz istenilen yere de geliyormuş.

Esra Ünal ve cerensever bunu beğendi.
  4. cerensever

cerensever Uzman Üye+

aynenn bebeğim istediğin yere gelirse ama o zaman ürün vermiyorlar işte ben daha konuşmadım zamanı gelince gidicem konuşmaya istiyorum valla MAC'ten :D

asltrk bunu beğendi.
  5. asltrk

asltrk İnci Üye+

Bilmiyorum kuzum konuştuğum bayan bana o şekilde söyledi 600 lira alıyosa veriyodur :D Bana çok pahalı geldi ya yazık bi makyaj için o kadar veremem valla ben:eek::D

cerensever bunu beğendi.
  6. cerensever

cerensever Uzman Üye+

yani eğer makyözü bir yere getirtmeyip MAC'te yaptırırsan evet 600 tllilik alışveriş yapıyorsun canısı ama istediğin yere getirtirsen ürün alma şansın yokmuş :D ahahaha yaa amaa 600 tllik MAC alışverişi var ucunda çeyizine alır koyarsın ömür boyu kullanıcağın ürünler birde o yönden bak yani bence hiç bişey yanına makyajıda kar kalıyor ve o gün özel bir gün bir daha yaşanmıyıcak ben yaptırmak istiyorum inşallah :):)

asltrk bunu beğendi.
  7. asltrk

asltrk İnci Üye+

Tabi öyle düşündüğün zaman mantıklı geliyor ama benim mecbur ayağıma getirtmem gerek çünkü düğünüm öğlende olacak. Avmler zaten 10 da açılıyor kendim gitsem kesinlikle yetişemem

cerensever bunu beğendi.
  8. cerensever

cerensever Uzman Üye+

ahahaha 2-3 saat sürüyorsa çok zor kuaföre git ordan MAC'e git zamanı iyi ayarlamak gerekiyor detaylıca araştırmak lazım aslındaa

9. Esra Ünal

Esra Ünal Yeni Üye

merhaba ,

ben maalesef düğün günüm için bana en yakın mac te boş yer bulamadım ama dış çekime ayarladım :) düğün günü için kendi kuaförüme yaptırma kararı aldım. mac te 3 tip makyaj varmış yarım saatlik makyaj, 1 saatlik makyaj ve gelin makyajı. 1 saatlik makyaj ile gelin makyajı arasındaki fark provalı olması... gelin makyajında iki gözüne ayrı makyaj yapıyorlar düğün günü hangisini beğenirsen onu kullanıyorsun. yani dış çekimde falan bu prova makyajını kullanma imkanın yok. arasında uçurum fark var 1 saatlik makyaj 250 tl gelin makyajı 600 tl miş. ben 1 saatlik application makyaj yaptırma kararı aldım. görüştüğümde yazarım demiştim, bilgin olsun seninde :) bu arada karşılığında ürün alıyorsun makyajın ücretsiz olmuş oluyor yani :)

cerensever bunu beğendi.
  10. cerensever

cerensever Uzman Üye+

ayy teşekkür ederimmm :) biraz sıkıntılı MAC'te yer bulmak ya bizim burdakiler o kadar dolu değil baya önceden gidip araştırmayı düşünüyorum zaten nişanımda da yaptırıcam deneyim olsun tam nasıl oluyor ben makyajdan pek anlamam ama işini iyi yapıyorlar provası olduğunu biliyordum en güzel yanıda o bir kuaförde araştırdım gelin saç makyaj oda 600 tl yine o civarı buluyor bide çok iyi bildiğim bi kuaför yok ondan dolayı saçı bırakıcam makyajı MAC'te yaptırıcam keşke diğerlerinede sorsaydın NARS'a MAKE UP FOREVER'a onlarda aynıydı belki randevu bulurdun :)

11. cerensever

cerensever Uzman Üye+

Peki benim bir türlü Hamiyet Akpınar'a ulaşamamam ne numarası ne mail gönderebiliyorum çok merak ediyorum onda ücretler ne kadar gerçekten çok iyi makyaj yapıyor :(

12. Esra Ünal

Esra Ünal Yeni Üye

ben zeynep cinislioğlu bir kıza makyaj yaptırıcam :) kuaförüme gelecek ayarladım :) kızda işinde çok iyi bence internetten araştırabilirsin :) hamiyet akpınar yoğun olabilir ... :(

cerensever bunu beğendi.
  13. cerensever

cerensever Uzman Üye+

ya daha iki senem var aslında hani sadece fiyat aralığını merak ediyorum yaa ondada makyaj yaptırmak isterim :) :) ona da bir bakayım ben :):)

Esra Ünal bunu beğendi.
  14. Esra Ünal

Esra Ünal Yeni Üye

ohooo iki seneye kadar ayarlarsın en güzelini :)

cerensever bunu beğendi.
  15. cerensever

cerensever Uzman Üye+

inşallahh yaaaa :):)

Bu Sayfayı Paylaş