1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Istanbul Bahçelievler Profesyonel Bi Kuaför Bilen Var Mı?

'Gelin Makyajı' forumunda elifelya tarafından 19 Haziran 2015 tarihinde açılan konu

1. elifelya

elifelya Aday Üye

arkadaşlar malesef çil sorunum var özellikle yazın çok çoğalıyo yüzümü kusursuz kapatacak yüzüme uygun renklerle makyaj yapacak iyi bir kuaför bulmak istiyorum. bahçelievler şirinevler bölgesinde bildiğiniz iyi bir kuaför var mı?

2. didisen

didisen Aday Üye

Cnm merhaba
    Fatih sac tasarim kadir has in arkasi , instagram ve face ten bak cok guzel saclar ve makyaj yapiyolar :)

3. mrvchn

mrvchn Uzman Üye+

Bahcelievler Yayla'da Esfira Guzellik Merkezi var Istanbullu olmadigim icin bahsettiginiz yere yakin mi bilmiyorum ama makyaj konusunda gercekten profesyoneller.

4. elifelya

elifelya Aday Üye

fiyatlar ne alemde peki canım o da önemli :bilmiyorum

5. elifelya

elifelya Aday Üye

oldukça yakın canımm bi bakayım teşekkür ederim :)

6. mrvchn

mrvchn Uzman Üye+

Adini hatirlamiyorum da biraz kilolu bir bayan vardi eger oraya giderseniz makyaji ozellikle onun yapmasini isteyin. Digerlerini bilmiyorum nasil olduklarini ama bizimle ilgilenen bayan gercekten cok profesyonel tavsiye ederim :)

7. elifelya

elifelya Aday Üye

telefonla görüştüm fiyatı da diğer yerlere göre uygun mutlaka değerlendiricem :)

mrvchn bunu beğendi.
  8. merveklc

merveklc Üye+

bahçelievlerde yasemin eraslan diye bi kuaför var faceden bak istersen ben çok begeniyorum makyajını falan numaraları yazıyor

9. Ezgi

Ezgi Aday Üye

Bahçelievler ve yayla da iki şubesi var canım :) Gerçekten başarılı duruyorlar umarım ben de pişman olmam :p

10. mrvchn

mrvchn Uzman Üye+

Aa sen de orasiyla mi anlastin canim biri cadde ustunde digeri arada kaliyor degil mi ben caddedekine gitmistim insallah sen de cooook memnun kalirsin :sevimli

11. Ezgi

Ezgi Aday Üye

Evet canım arkadaşlarım var sürekli giden onların da tavsiyesiyle anlaştım bakalım :)

12. mrvchn

mrvchn Uzman Üye+

Benim arkadasim da kendi nisaninda ve dugununde oraya gitmisti hadi hayirlisi canim :)

Bu Sayfayı Paylaş