1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Internetten Gelin Ayakkabısı Alanlar

'Gelin Ayakkabısı' forumunda ozgemus tarafından 20 Mart 2015 tarihinde açılan konu

1. ozgemus

ozgemus Aday Üye

Kizlar artık internetten birseyler satın almak moda oldu sizlerde gelin ayakkabinizi internetten satın alırsanız lütfen yorumlar gelsinn:)

2. Yeliz

Yeliz Admin Site Yetkilisi Site Sahibi

Ben anlamadim, soru mu sordun yorumda mi bulundun?

aşksınsen bunu beğendi.
  3. aylinaydi

aylinaydi Uzman Üye+

canım ben pek tavsiye etmem internetten topuklu ayakkabı aldım 38 numara geldi olmadı ayağıma kalıbı çok küçük ve dardı riske atma derim :)

4. ozgemus

ozgemus Aday Üye

Canim sizde ayakkabinizi internetten aldiysaniz lütfen yorum yazarmisiniz olacakti o:disgoster

5. gülçingökçe

gülçingökçe İnci Üye+

daha önce evet ayakkabı aldım netten çok ta memnun kaldım canım
    ama düğün için gelin ayakkabı konusunda netten değil de deneyerek almak daha mantıklı,
    çünkü fiyatlar hem yüksek hem de mağdur olmamak için en özel gününde deneyerek almanı tavsiye ederim ben de öyle yapıcam :sevimli:gul:gul:gul

6. duygublnt

duygublnt Üye+

Benn gelin ayakkabimi internetten aldım çok da güzel geldi hatta fotoğrafdakinden daha güzel geldi birazda şans işi birazda sitenin güvenilirliği :)

htc25 ve Gamzecyc bunu beğendi.
  7. Gamzecyc

Gamzecyc Aktif Üye+

canım nerden aldın hangi siteden ??

duygublnt bunu beğendi.
  8. duygublnt

duygublnt Üye+

Esma Şimşek design canım sadece gelin ayakkabısı üzerine :)

Littlelady ve Gamzecyc bunu beğendi.
  9. Gamzecyc

Gamzecyc Aktif Üye+

Hemen bakiykrum :)

Littlelady ve duygublnt bunu beğendi.
  10. htc25

htc25 Aday Üye

Ewet kızlar bende 3 gün önce uzun araştırmalarımdan sonra netten gelin ayakkabılarımı sipariş verdim. Başta biraz tereddüt ettim ama bugün kutuyu açıp denedim vee çok mutluyum hem nette gördüğümden daha güzel hemde çok rahat çok şükür çok mutluyum şuan. Düğünüm ağustosta belki biraz erken aldım ama kafamdan telaşenin birini attım:melek not : tabi beklediğim gibi olmayabilirdi biraz şanslıydım sanyrm :p yinede dikkat etmek araştırmak düşünmek gerekiyorr:rolleyes:

Gamzecyc bunu beğendi.
  11. ozgemus

ozgemus Aday Üye

Canim hangi siteden aldin

12. tugcealper

tugcealper Aday Üye

@duygublnt merhaba canım çok mutlu oldum yorumunu görünce ayakkabın için...bende aldığın siteden aldım dört gözle ayakkabımı bekliyorum inşallah rahat olacak :begendim:sagdankucak:sagdankucak

duygublnt bunu beğendi.
  13. duygublnt

duygublnt Üye+

Emin olabilirsin tatlım ben ki nisanda babet giyen insan baska yerden topuklu ayakkabi almama rağmen şimdi bunu giymek için sabırsizlaniyorum Güle güle kullan bebeim :)

14. tugcealper

tugcealper Aday Üye

Çok teşekkür ederim canım sende güle güle kullan :)) heyecan doruktaa resmeeeeeeenn :*:asik @duygublnt

duygublnt bunu beğendi.
  15. duygublnt

duygublnt Üye+

Off evettt yaa :*<3

16. gokceilkinci

gokceilkinci Aday Üye

Hangi siteden aldin peki

17. Littlelady

Littlelady Aday Üye

Çok yoğunum ve vaktim az kaldı internetten alıp kurtulayım diyorum, olmazsa eğer iade hakkım da var zaten. Ama mağazadan aldığımızda orda 5 dakika denemeyle alıyoruz sadece ve iade hakkı da olmuyor diye biliyorum

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 28 Mayıs 2018

Bu Sayfayı Paylaş