1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Ilk Gece Hangi Nevresim-yatak Örtüsü Kullanılır

'Çeyiz' forumunda türkan tarafından 29 Aralık 2014 tarihinde açılan konu

1. türkan

türkan Süper Üye+

Bizde ilk gece beyaz olur uzerine bi kac parca ilave yapilir :alkisBenimki boyle bisi
    Screenshot_2014-12-29-21-26-53-1.png

2. Esengül

Esengül İnci Üye+

Ayy şimdi heycan yaptım... :) kırmızılı bişey almalıyım... :) o beni her ne kadar beyazlar içinde beğense de kendim beyaz nevresim aşk kokmali kırmızı :)

elifimm ve yildiz bunu beğendi.
  3. mltmdgkn

mltmdgkn İnci Üye+

Ben daha gelin yatak örtüsü almadım. Hep gunluk aldım ama gelin yatağına da böyle sade bir şey alırım heralde

Ekli dosyalar:

mrvchn ve yildiz bunu beğendi.
  4. mltmdgkn

mltmdgkn İnci Üye+

Kizlar alın size süslü gelin yatagi:) bu tek kişilik gerçi ama tarz olarak böyle

Ekli dosyalar:

IHASRETI, Beendiss ve yildiz bunu beğendi.
  5. rapunzella

rapunzella İnci Üye+

kızlar ben eski gelenekleri yaşatmayı seviyorum o yüzden ilk gün yatağımı kendi annem ve kayınvalidem hazırlayacak annemle daha dün pikocuya dantelle kumaş verdik gelince resmini çeker paylaşırım sizlerle ;) saten işlemeli yorganın üstüne göbekli danteli olan nevresim takımı geçirip üzerine de gelin yatak örtüsü serilir bunun gibi
    8_201426164448.jpg
    benim kendi gelin yatak örtümü kayınvalidem aldı o yüzden kayınvalidemin evinde ama buna benziyor göbekli pikolu uyku setini de 1 aya kalmaz alcam pikocudan o zaman burda paylaşacağım sizlerle ;)

6. naz_turgay

naz_turgay Üye+

bende kırık beyaz ya da beyaz satenden gelin seti diyorlarmış ondan almayı düşünüyorum malum ilk geceye uygun olmalı :)

yildiz bunu beğendi.
  7. neslimustî

neslimustî Aday Üye

Ya merhaba bu mevresim takımının aynısını nerden bulabilirim acaba bayıldımm

8. mhdyasa

mhdyasa Aktif Üye+

Canım dantelli olan örtün hazır olduğunda paylaşır mısın? Çok merak ettim de :))

rapunzella bunu beğendi.
  9. gamze

gamze Aktif Üye+

Çok özendim şu an evimizde olamıcaz otelde artık şansımıza ne varsa:cabala

yildiz bunu beğendi.
  10. Pelin Alpar

Pelin Alpar Üye+

KARACA-HOME-TUGCE-KREM-NEVRESIM-PIKE-SET-TUGCE-2013-3-25-11-0-13.jpg
    Ben de yukarıda görümüş olduğunuz seti almıştım Karaca'dan.. içinde hem yatak örtüsü hem de nevresim takımı mevcut.. sadece yatak örtülerinin 500tl civarı olduğunu düşünürsek bunun daha karlı olduğuna varabiliriz :) çünkü 300TL :) bizde de ilk ceyiz getirildiğinde beyaz şık dantelli vs bir örtü serilir. Bu arada benim aldığım renk bu değil kırık beyaz.. :*

bftmnr, bil00, GamzeAlper ve 7 kişi daha bunu beğendi.
  11. rapunzella

rapunzella İnci Üye+

Tabi ki Subata hazir olur hatta o kadar bile uzun surmez dedi pikocu kadin hazir olsun resmini cekip yuklerim bu konu uzerinden seni de etiketlerim ;) gelsin de once hayirlisiyla :)

mhdyasa bunu beğendi.
  12. Kübra

Kübra Aday Üye

Siyah pembe olanını düşünüyorum :p

13. mhdyasa

mhdyasa Aktif Üye+

Tamam canım bende verdim. Ne zaman çıkacak bilmiyorum. Sarı rengin üzerine beyaz isleyecekler. Nasıl olacak bilmiyorum biraz acemiyim bu konularda bu yüzden merak ettim :))

rapunzella bunu beğendi.
  14. oguzhansecil

oguzhansecil İnci Üye+

Benimde şubatta bitircek piko ve nevresim yapıcak dantelim baya çokmuş çünkü pikem mor :) nevresim takımım fuşya tonlarında :)

rapunzella ve mhdyasa bunu beğendi.
  15. mhdyasa

mhdyasa Aktif Üye+

Çok güzel renkler canım. Bende önce renkli istedim birsürü renge baktım. Gulkurusuna karar verdim. Tam kapıdan çıkacam vazgeçtim sarı istedim. Sarı ve beyaz pek yakışmaz dediler ama benim içimden öyle geçti :) inşallah istediğimiz gibi güzel olurlar.:)

16. oguzhansecil

oguzhansecil İnci Üye+

Bende tatlı sarı ve gül kurusunu begenmiştim canımm ama içime mor ve fuşya rengi sindi :) İçinden geçeni yapmışsın iyi olmuşş :) :)

mhdyasa bunu beğendi.
  17. rapunzella

rapunzella İnci Üye+

az önce aklıma geldi biliyorum deli işi ama "çalıkuşu" dizisinde de pikolu ve göbekli takımlar kullanılıyordu nasıl olduysa buldum ve bir kare yakaladım buna benzeyecek işte canım :) ben yorganımı saten kırık beyaz rengi işlettim zaten kumaş da akfil kullanılıyor ya da patiska e beyaz haliyle yatak odam da beyaz olduğu için başka renk olsun istemedim ;)
    Adsız.png

Gamzecyc, mhdyasa, Esengül ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  18. rapunzella

rapunzella İnci Üye+

bu arada çalıkuşu dizisinde feridenin de yorganı sarıydı çok da hoş duruyordu ;)

Gamzecyc bunu beğendi.
  19. mhdyasa

mhdyasa Aktif Üye+

Maşallah canım sana nasılda bulmussun :) çok güzel mor rengi. Benimki tam olarak nasıl olacak biliyorum :) bizde de doğum yapılınca falan bu takım kullanılır ;)

rapunzella ve yildiz bunu beğendi.
  20. mhdyasa

mhdyasa Aktif Üye+

Zaten şu anneler olmasa halimiz duman. Annem islerken hep kızardım gözlerine yazık ne işine yarayacaklar diye :) ama işe yariyormus :D

elifimm, rapunzella ve yildiz bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş