1. Tüm içerik bedava! Böyle devam etmesi için reklamlara tıklamayı unutma ;)

Ilk Gece Hangi Nevresim-yatak Örtüsü Kullanılır

'Çeyiz' forumunda türkan tarafından 29 Aralık 2014 tarihinde açılan konu

1. türkan

türkan Süper Üye+

İlk gece hasıl bir nevresim tercih edeceksiniz?

Bizde ilk gece beyaz olur uzerine bi kac parca ilave yapilir :alkisBenimki boyle bisey

Screenshot_2014-12-29-21-26-53-1.png

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 17 Mart 2018
  2. Esengül

Esengül İnci Üye+

Ayy şimdi heycan yaptım... :) kırmızılı bişey almalıyım... :) o beni her ne kadar beyazlar içinde beğense de kendim beyaz nevresim aşk kokmali kırmızı :)

elifimm ve yildiz bunu beğendi.
  3. mltmdgkn

mltmdgkn İnci Üye+

Ben daha gelin yatak örtüsü almadım. Hep gunluk aldım ama gelin yatağına da böyle sade bir şey alırım heralde

Ekli dosyalar:

mrvchn ve yildiz bunu beğendi.
  4. mltmdgkn

mltmdgkn İnci Üye+

Kizlar alın size süslü gelin yatagi:) bu tek kişilik gerçi ama tarz olarak böyle

Ekli dosyalar:

IHASRETI, Beendiss ve yildiz bunu beğendi.
  5. rapunzella

rapunzella İnci Üye+

kızlar ben eski gelenekleri yaşatmayı seviyorum o yüzden ilk gün yatağımı kendi annem ve kayınvalidem hazırlayacak annemle daha dün pikocuya dantelle kumaş verdik gelince resmini çeker paylaşırım sizlerle ;) saten işlemeli yorganın üstüne göbekli danteli olan nevresim takımı geçirip üzerine de gelin yatak örtüsü serilir bunun gibi
    8_201426164448.jpg
    benim kendi gelin yatak örtümü kayınvalidem aldı o yüzden kayınvalidemin evinde ama buna benziyor göbekli pikolu uyku setini de 1 aya kalmaz alcam pikocudan o zaman burda paylaşacağım sizlerle ;)

6. naz_turgay

naz_turgay Üye+

bende kırık beyaz ya da beyaz satenden gelin seti diyorlarmış ondan almayı düşünüyorum malum ilk geceye uygun olmalı :)

yildiz bunu beğendi.
  7. neslimustî

neslimustî Aday Üye

Ya merhaba bu mevresim takımının aynısını nerden bulabilirim acaba bayıldımm

8. mhdyasa

mhdyasa Aktif Üye+

Canım dantelli olan örtün hazır olduğunda paylaşır mısın? Çok merak ettim de :))

rapunzella bunu beğendi.
  9. gamze

gamze Aktif Üye+

Çok özendim şu an evimizde olamıcaz otelde artık şansımıza ne varsa:cabala

yildiz bunu beğendi.
  10. Pelin Alpar

Pelin Alpar Üye+

KARACA-HOME-TUGCE-KREM-NEVRESIM-PIKE-SET-TUGCE-2013-3-25-11-0-13.jpg
    Ben de yukarıda görümüş olduğunuz seti almıştım Karaca'dan.. içinde hem yatak örtüsü hem de nevresim takımı mevcut.. sadece yatak örtülerinin 500tl civarı olduğunu düşünürsek bunun daha karlı olduğuna varabiliriz :) çünkü 300TL :) bizde de ilk ceyiz getirildiğinde beyaz şık dantelli vs bir örtü serilir. Bu arada benim aldığım renk bu değil kırık beyaz.. :*

kolera9, Oglakk94, nurayunlu ve 10 kişi daha bunu beğendi.
  11. rapunzella

rapunzella İnci Üye+

Tabi ki Subata hazir olur hatta o kadar bile uzun surmez dedi pikocu kadin hazir olsun resmini cekip yuklerim bu konu uzerinden seni de etiketlerim ;) gelsin de once hayirlisiyla :)

mhdyasa bunu beğendi.
  12. Kübra

Kübra Aday Üye

Siyah pembe olanını düşünüyorum :p

13. mhdyasa

mhdyasa Aktif Üye+

Tamam canım bende verdim. Ne zaman çıkacak bilmiyorum. Sarı rengin üzerine beyaz isleyecekler. Nasıl olacak bilmiyorum biraz acemiyim bu konularda bu yüzden merak ettim :))

rapunzella bunu beğendi.
  14. oguzhansecil

oguzhansecil İnci Üye+

Benimde şubatta bitircek piko ve nevresim yapıcak dantelim baya çokmuş çünkü pikem mor :) nevresim takımım fuşya tonlarında :)

rapunzella ve mhdyasa bunu beğendi.
  15. rapunzella

rapunzella İnci Üye+

az önce aklıma geldi biliyorum deli işi ama "çalıkuşu" dizisinde de pikolu ve göbekli takımlar kullanılıyordu nasıl olduysa buldum ve bir kare yakaladım buna benzeyecek işte canım :) ben yorganımı saten kırık beyaz rengi işlettim zaten kumaş da akfil kullanılıyor ya da patiska e beyaz haliyle yatak odam da beyaz olduğu için başka renk olsun istemedim ;)
    Adsız.png

Gamzecyc, mhdyasa, Esengül ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  16. mhdyasa

mhdyasa Aktif Üye+

Maşallah canım sana nasılda bulmussun :) çok güzel mor rengi. Benimki tam olarak nasıl olacak biliyorum :) bizde de doğum yapılınca falan bu takım kullanılır ;)

rapunzella ve yildiz bunu beğendi.
  17. mhdyasa

mhdyasa Aktif Üye+

Zaten şu anneler olmasa halimiz duman. Annem islerken hep kızardım gözlerine yazık ne işine yarayacaklar diye :) ama işe yariyormus :D

elifimm, rapunzella ve yildiz bunu beğendi.
  18. rapunzella

rapunzella İnci Üye+

yarın gelecek piko takımım resimlerini çekip hemen paylaşacağım ;) ayy çok merak ettim şimdiden :D

mhdyasa bunu beğendi.
  19. mhdyasa

mhdyasa Aktif Üye+

Bende merak ediyorum canım :) Benimkinden haber yok daha bende arayım yarın bakim netmiş kadın ;)

rapunzella bunu beğendi.
  20. tuğbacbnyldz

tuğbacbnyldz Aday Üye

Kizlar bende bunu ilk gun kullanmayi dusunuyorum :) nasil iyi olurmu ?

Ekli dosyalar:

Hafize07, masumgzel, Nazmiyee ve 6 kişi daha bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş